Zarejestrowany od: 923 dni
Ilość komentarzy: 219
Oceny: +1066
20.03.2016 / 19:29:13
Borussia zmęczona po ostatnich spotkaniach,ale przy dobrej skuteczności mamy zwycięstwo. Heja BVB!!!!
Mati 09
Zarejestrowany od: 760 dni
Ilość komentarzy: 3141
Oceny: +15409
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Pogoń Szczecin Polska
20.03.2016 / 19:26:20
Nie ważne jaka była jakość gry BVB, ważne że zwycięstwo i 3 punkty ! Heja BVB !
dawidinho
Zarejestrowany od: 1173 dni
Ilość komentarzy: 8280
Oceny: +50351
Borussia Dortmund
20.03.2016 / 19:23:56
Wymęczone zwycięstwo, ale udało się! Niepokonani w 2016! Cały czas nadzieje, że mistrzostwo...
jelcz69
Zarejestrowany od: 820 dni
Ilość komentarzy: 103
Oceny: +877
Borussia Dortmund Polska Borussia Dortmund II Polska U17
20.03.2016 / 21:12:22
Sam jesteś wymęczony popatrz na statystyki meczu... chyba tez nie oglądałeś tego spotkania, bo BVB dominowało, a bramka wpadła w chwili dekoncentracji.
dawidinho
21.03.2016 / 01:20:46
No właśnie... patrzysz na statystyki. Ty meczu nie oglądałeś tylko skrót, Borussia zrobiła sobie 2/3 dobre okazje w pierwszej połowie meczu, gdzie jedną z tych okazji wykorzystał Mkhitaryan, poza tym pełno głupich strat i wymiana piłki między Hummelsem, Sokratisem i Weiglem. Druga połowa już dużo lepsza. Według Ciebie 11 strzałów przez cały mecz oddany przez Borussia to rewelacja? Gdzie Borussia Potrafiła z takimi ogórkami oddawać prawie po 30 strzałów i wygrać 5-0 i wyżej? Jesteś żałosny, jeżeli według Ciebie to był dobry mecz.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Augsburg - Borussia Dortmund 20.03.2016 wynik: 1:3 z dnia 20.03.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.