Ilość komentarzy: 489
Oceny: +1552
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia KSZO Ostrowiec Toronto
31.03.2016 / 19:55:49
druzyna wloch widze w szczytowej formie.... formacja obronna na wzor sera szwajcarskiego, chociaz nawet ser szwajcarski ma mniej dziur..... no i to potykanie sie wlochow o wlasne nogi, normalnie nic tylko podlozyc ta pioseneczke z benny hilla w tle, cyrk normalnie. w takiej formie to wlosi taki oklep w grupie dostana, ze az bedzie przykro patrzec
Oceny: +27846
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
30.03.2016 / 22:06:26
Muller natrzaskał Gotze liściami po papie... xD
Patricio77
Zarejestrowany od: 697 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14562
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
30.03.2016 / 19:07:34
Pogrom Niemcy górą brawo Niemcy ale Italia brawo za walke :)
maxxxxx
Zarejestrowany od: 418 dni
Ilość komentarzy: 164
Oceny: +1828
30.03.2016 / 19:04:35
jeżeli Gotze strzela z główki przy asyście dwóch drągali to nie ma co się dziwić że taki wynik!
Ale trzeba przyznać że Niemcy ładnie grali!
Cocu
Zarejestrowany od: 368 dni
Ilość komentarzy: 17
Oceny: +99
30.03.2016 / 15:03:30
Niemcy to są Niemcy zawsze groźni zawsze mocni na turnieju pewnie pokażą klase...^-^ mam nadzieje że Polska będzie czarnym koniem turnieju :-)
aAdaskOo
Ilość komentarzy: 171
Oceny: +1587
Liverpool FC Widzew Łódź Polska Real Madryt
30.03.2016 / 11:11:51
Zagrali to co potrafią najlepiej na świecie czyli atak pozycyjny potkniecie z Anglia pokazuje jak można się szybko zmotywować i wygrać wysoko i to nie z byle kim . Prawda jest taka ze Niemcy mogą przegrywać towarzysko z każdym a w turnieju walczą zawsze o złoto .
piżmak
Zarejestrowany od: 856 dni
Ilość komentarzy: 1014
Oceny: -463
Tottenham Hotspur Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona
30.03.2016 / 10:56:33
Oj jaki kryzys maja niemcy graja najgorzej od lat albo"Mamy teraz lepsza druzyne niz Niemcy"polska glupota i pycha nie zna granic...tak bardzo chcemy byc najlepsi ze obwieszczamy ze jestesmy a potem jak sie okazuje ze nie to yyy
piżmak
Oceny: -463
30.03.2016 / 10:52:26
Jak zagramy tak jak z Serbia to nie bedzie co zbierac.Ale cebulaczki dalej beda marzyc o zwycieskim cwiercfinale.
30.03.2016 / 09:21:04
Niemcy w końcu zagrali na miarę ich możliwości. Gratulacje.
AntyMadryt
Zarejestrowany od: 531 dni
Ilość komentarzy: 1173
Oceny: +4979
Manchester United FC Barcelona
30.03.2016 / 07:30:04
Ale łomot dostali Włosi!!! Gdy grali Maldini, Nesta, Canawaro i spółka to było by nie do pomyślenia....
31.03.2016 / 14:54:24
Wiem ze gimbuchy n ie pamietaja jego gry teraz takiego obroncy nie ma i nie bedzie
Mustafa
Zarejestrowany od: 395 dni
Ilość komentarzy: 3349
Oceny: +20336
Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
30.03.2016 / 07:20:36
Wo co przy 3 bramce ich rozpracowali nie mam zadnych pytan ..
Mick1988pl
Zarejestrowany od: 1604 dni
Ilość komentarzy: 908
Oceny: +5226
Argentyna Polska Valencia
30.03.2016 / 04:47:28
Niemców chyba podrażniła ostatnia porażka z Anglia...
gruszek
Zarejestrowany od: 1568 dni
Ilość komentarzy: 626
Oceny: +1898
Legia Warszawa Polonia Warszawa Polska Targówek
30.03.2016 / 03:25:56
Nasi zachodni sasiedzi dostali niezla reprymende ... No I efekty widac . Uwazam ze Wlosi mieli fatalny dzien . Co cieszy w retrospektywie to nasza repra ktora w dwumeczu byla najlepsza w Europie . Tak , wiem ze ogorki , ale mocarni powinni miec sie na bacznosci . Szczegolnie np. Belgia lub Austria ktore mimo wszystko odstaja od czolowki .

30.03.2016 / 02:17:07
Włosi zagrali tragicznie.. nadal uwazam i mam nadzieje ze niemcy wiele nie ugrają na tych mistrzostwach. Sa przykladem solidnej myśli trenerskiej,poza tym zadni z nich wirtuozi.. takie moje zdanie. POLSKA!!
nedd
Zarejestrowany od: 376 dni
Ilość komentarzy: 178
Oceny: +1463
Polska FC Barcelona
30.03.2016 / 01:55:00
Skoro Niemcy wygrały z Włochami 4-1 a z nami tylko 3-1 to oznacza to, że my jesteśmy lepsi od Włochów ;p Na euro możemy jechać z podniesioną głową ;)
Rocco88
Zarejestrowany od: 366 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +49
Wisła Kraków Lech Poznań Polska FC Barcelona
30.03.2016 / 01:17:49
Bramka na 3-0 - totalna rozpierducha w szeregach obrony włoskiej. Niemcy rosną w siłę. Na Euro będą w wysokiej formie...jak to Niemcy.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1429 dni
Ilość komentarzy: 7243
Oceny: +38548
30.03.2016 / 00:08:34
Niemcy dla pewności tym razem wjebali cztery żeby na pewno tego nie przegrać ;d Muller rozdzielił świetne piłki, piękna akcja na 3 gol.
29.03.2016 / 23:54:04
Czekam na mecz Polska - Niemcy . To bedzie hit tych mistrzostw !!! i 3 pkt. dla Bialo-Czerwonych!!!
zeo1818
Zarejestrowany od: 394 dni
Oceny: +447
Bayern Monachium Real Madryt
29.03.2016 / 23:44:37
Chcieli ludzie dobrego meczu Niemców to mają :) wystarczy podać im bilans 3 z 4 meczów to porażki i od razu zwycięstwo :) pozdrawiam
me_gusta23
Zarejestrowany od: 588 dni
Ilość komentarzy: 388
Oceny: +2274
Liverpool FC Southampton FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Ajax Amsterdam Polska
29.03.2016 / 23:42:38
Niemcy pokazali mistrzowską klasę świetne akcje i przede wszystkim skuteczność. Zareagowali na porażkę z Anglikami.
escobar81
Zarejestrowany od: 698 dni
Ilość komentarzy: 2293
Oceny: +14273
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
29.03.2016 / 23:22:19
Włosi zagrali jak nie Włosi. Gol najmniejszego na boisku Goetze to dla nich swoisty policzek. Niemcy odili sobie porażkę z Anglikami. Toni Kroos wyrasta na lidera tej drużyny... Ta gadka o kryzysie Niemców jest pod publiczkę, wszak ten mecz pokazał, że Niemcy grają swoje a porażka z Anglią była zbiegiem nieszcześliwych okoliczności.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1305 dni
Ilość komentarzy: 7581
Oceny: -8931
29.03.2016 / 23:18:26
/ -12
Na euro Niemcy zrobia Polakom jesien sredniowiecza z dupy.
29.03.2016 / 23:02:33
wlosi słabiutko. zero potencjału w ofensywie.
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 743 dni
Ilość komentarzy: 1568
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
29.03.2016 / 22:53:06
A to mnie zgasili, spodziewałem się wygranej Włochów, może remisu.
Wilku89
Zarejestrowany od: 607 dni
Ilość komentarzy: 482
Oceny: +4836
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
29.03.2016 / 22:50:16
Pierwsze zwycięstwo Niemców nad Włochami, niby towarzyski, ale Niemcy się cieszą tak jak my kiedy z nimi wygraliśmy.
thefirehunter
Zarejestrowany od: 603 dni
Ilość komentarzy: 3301
Oceny: -6137
29.03.2016 / 22:48:29
W klubach na prowadzeniu jest FC Barcelona a Bayern z Realem uzupełniają podium. W reprezentacjach na prowadzeniu są Niemcy a poza nimi na podium są Francuzi i Hiszpanie.
Xtremebass
Zarejestrowany od: 473 dni
Ilość komentarzy: 500
Oceny: +3505
29.03.2016 / 22:46:28
Za dużo na nich pierdolili to musieli kogoś na ostrzał wziąć, brawo Niemcy.
ornitolo8
Zarejestrowany od: 471 dni
Oceny: +569
Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona
29.03.2016 / 22:44:22
nie przygladalem sie ktory to wloski obronca ale przy 3 bramce jaki paraliz hehehehehe jak mu sie nozki rozjechaly :P:P:P
Oceny: +20270
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
29.03.2016 / 22:51:09
Za takie komentarze powinni wsadzać kaktusy w dupe...
29.03.2016 / 23:07:41
/ -22
chetnie, czemu nie
29.03.2016 / 22:36:36
/ -22
Niemcy są FC Barceloną wśród reprezentacji, czyli najpotężniejszą i najpopularniejszą drużyną.
29.03.2016 / 22:42:07
/ -17
Taka prawda. W Hiszpanii kluby (Real i Barca) przyćmiewają reprezentację, podczas gdy w Niemczech to reprezentacja góruje nad klubami.
29.03.2016 / 22:35:14
Gwalt. Wlosi nie moga wydusi slowa.
Kacper123-456
Zarejestrowany od: 380 dni
Ilość komentarzy: 745
Oceny: +1407
Anglia Juventus Turyn Polska Portugalia FC Barcelona Hiszpania Warta Sieradz Wieluń
30.03.2016 / 20:35:27
Pedał
chamstwo
30.03.2016 / 00:10:53
Porażka z Anglią w takim stylu weszła na ambicje. I było to widać.
To się nazywa Blitzkrieg!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Niemcy - Włochy 29.03.2016 wynik: 4:1 z dnia 29.03.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.