Ilość komentarzy: 33
Oceny: +213
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Norwich City FC Crystal Palace FC West Ham United Queens Park Rangers FC Anglia Olympique Lyon Olympique Marsylia Stade Rennes
03.04.2016 / 20:46:18
pan z 0:25 ma mine jakby miał za chwile sie rozpłakać :D szkoda AV że spadną z BPL ale cóż poradzić ^^
chamstwo
Zarejestrowany od: 1363 dni
Ilość komentarzy: 6926
Oceny: +35869
Juventus Turyn
03.04.2016 / 18:08:54
Pato już z pierwszym golem no no. Wysoka wygrana ale Villa na dnie więc tak to powinno wyglądać z rąk wciąż aktualnego mistrza Anglii.
Santi90
Zarejestrowany od: 334 dni
Ilość komentarzy: 367
Oceny: +1755
Polska
02.04.2016 / 20:39:18
Gratulacje dla Chelsea. Zagrali porządny mecz z outsiderem.
03.04.2016 / 18:09:19
Pedro sam podał mu piłe także spiny raczej nie będzie.
02.04.2016 / 18:01:12
Świetny mecz Chelsea. O top 4 niestety można zapomniec bo wątpie ze City by zaczęło nagle wszystko przegrywac albo remisować. Ale mają szansę zagrać chociaż jeszcze w Lidze Europejskiej i z ich umiejętnościami nawet ją wygrać. Pato mnie pozytywnie zaskoczył , gol w debiucie i ogólnie po jego wejściu jeszcze lepiej grali. Ruben to moim zdaniem będzie drugi Frank Lampard , ma dopiero 20 lat a gra jak weteran. Kenedy tak samo. Remy to ciota i wyglądał jakby od początku meczu juz był zmęczony. Chelsea w następnym sezonie moze byc bardzo mocna bo mają wielu młodych piłkarzy którzy nadają się do pierwszego składu. Ten sezon jest już stracony ale niech walczą o jak najwyższą lokatę i o Lige Europy. Wszystko na plus po tym meczu. KTBFFH!!!

XD

Brawo Niebiescy, tak ma być do chuja wafla.
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 676 dni
Ilość komentarzy: 1554
Oceny: +11505
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
02.04.2016 / 17:13:48
Pato strzelił gola dla Chelsea 64 dni po dołączeniu do klubu, taka ciekawostka. Trzeba na niego częściej stawiać.
Oceny: +442
Chelsea Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan PSV Eindhoven Polska
02.04.2016 / 16:26:36
W końcu pokazali się ci młodsi i nowi :) Oby więcej takich meczów :)
mkkf
Zarejestrowany od: 309 dni
Ilość komentarzy: 892
Oceny: +2163
Manchester United Manchester City Leicester City FC PSG Francja Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Napoli Włochy
02.04.2016 / 16:25:54
Patrze Pato a to tylko zmiana potem patrze Pato gol.
/ -19
Ładnie gra ta Chelsea. Jeśli dalej tak pójdzie to w sezonie 2016-2017 mają szanse zagrać w eliminacjach Ligi Europy.
02.04.2016 / 16:20:53
Mecz z outsiderem, kontuzje - idealna okazja, by dać szansę debiutu młodym graczom. Świetnie wywiązali się z tego zadania. Nie mogło być inaczej, niż zwycięstwo The Blues. Cieszą bramki Cheeka i Pato.
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 736 dni
Ilość komentarzy: 8538
Oceny: +40060
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
02.04.2016 / 16:17:58
Brawo Chelsea! Pato debiut i od razu gol! Pedro też świetny meczyk! Aston Villa już na 100% spadnie do Premiership.
Oceny: +3033
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Aston Villa Tottenham Hotspur Anglia AC Milan Legia Warszawa Real Madryt
02.04.2016 / 16:09:12
Oby Pato, Loftus-Cheek i Miazga grali częściej.
Ninja0808
Zarejestrowany od: 1271 dni
Ilość komentarzy: 800
Oceny: +5470
02.04.2016 / 15:59:22
Przeciwnik niezbyt wymagający. Kilka debiutów przy tej okazji. Czyste konto co nie zdarza się chelsea często więc. Generalnie na +
ChelseaForeveR
Zarejestrowany od: 768 dni
Ilość komentarzy: 76
Oceny: +370
02.04.2016 / 15:54:39
A jednak da się grać bez williana i hazarda :-), bardzo dobry mecz, wszyscy na plus. KTBFFH
Nie da przegrać z Aston Villą
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Aston Villa - Chelsea Londyn 02.04.2016 wynik: 0:4 z dnia 02.04.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.