Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Ilość komentarzy: 110
Oceny: +725
Olympique Marsylia AS Roma Fiorentina Villarreal
03.04.2016 / 17:43:19
Zajebisty meczyk. Mimo wyniku to lazio w drugiej połowie troszkę przycisnęło, może Roma troszkę odpuściła i mogli nawet wyrównać. Na szczęście ostatecznie ASR górą :). PS. Wojtek proszę nie rób takich baboli więcej. Zwłaszcza na euro.
Damian94
Zarejestrowany od: 602 dni
Ilość komentarzy: 407
Oceny: +2135
AS Roma Włochy Polska
03.04.2016 / 17:40:20
czemu frajer? Totti juz nie jest w takiej formie co kiedys, a bramki na 3 i 4-1 padaly stosunkowo pozno a wszystkie zmiany już były dokonane. To nie chodzi o to czy Totti powinien wejść czy nie.. jego sytuacja powinna byc jasna od poczatku a on jest medialnie nieodpowiednio traktowany i ja najwięcej win daje prezydentowi klubu.
szatankurwo
Zarejestrowany od: 1246 dni
Ilość komentarzy: 1558
Oceny: +3032
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Aston Villa Tottenham Hotspur Anglia AC Milan Legia Warszawa Real Madryt
03.04.2016 / 17:26:11
Spaletti frajer nawet nie da z ławki zagrać Tottiemu.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lazio Rzym - AS Roma 03.04.2016 wynik: 1:4 z dnia 03.04.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.