Przecie ten Miranda to chyba najgorszy obrońca jakiego widziałem, jak Mancicni moze go dawac ciągle do skladu?
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +342
Polska
04.04.2016 / 22:36:28
Torino w końcu wygrało z dobrą drużyną, ale bez Glika w składzie. Wielka szkoda bo przydałoby się, żeby dostał taki pozytywny impuls.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1427 dni
Ilość komentarzy: 7230
Oceny: +38364
Juventus Turyn
04.04.2016 / 21:37:09
Niespodzianka. Wiele to nie zmieni dla Torino które już nic nie wyciągnie, tylko utrudniło sytuacje Interowi.
Oceny: +40439
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
04.04.2016 / 16:57:10
Brawo Torino!
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 740 dni
Ilość komentarzy: 1568
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
04.04.2016 / 15:26:12
ile już potracili punktów z ogórami to żal, ja pierdole szósty rok z rzędu bez LM, jedyne co mnie zadowoli po 38 kolejkach to zwolnienie Manciniego.
Fanatyk_Bianco
Zarejestrowany od: 505 dni
Ilość komentarzy: 375
Oceny: +1234
04.04.2016 / 14:34:19
"Inter przypisał sobie mistrza po paru pierwszych kolejkach".......
T-Bag1
04.04.2016 / 15:28:34
nie po paru tylko po rundzie jesiennej, od porażki z Lazio do dziś ugrali kilka punktów porażki i remisy z dołem tabeli, a Juve wystrzeliło i praktycznie wszystko wygrywało, ja tak nie twierdziłem ale liczyłem na 3 pozycje
04.04.2016 / 06:15:20
Wynik więcej niż niespodziewany. Jednak trudno liczyć na sukces gdy gra się w dziewięciu przeciw jedenastu,
a to niespodzianka! Brawo Torino, szkoda że bez Glika tym razem
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Inter Mediolan - Torino 03.04.2016 wynik: 1:2 z dnia 03.04.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.