Wynik ciekawy przed rewanżem w Manchesterze.
Zarejestrowany od: 399 dni
Ilość komentarzy: 481
Oceny: +1759
07.04.2016 / 21:19:14
Naprawdę nie zaskoczył mnie ten wynik,przecież to pożegnanie pellegriniego.city ładnie i dobry wynik jak odpadna to tylko przez zbytnia pewność siebie no chyba że Fernando nie pocwiczy przyjęcia piłki to też może być roznie
Dami427
Zarejestrowany od: 806 dni
Ilość komentarzy: 265
Oceny: +2588
Olympique Lyon
07.04.2016 / 19:57:55
Teraz City może mieć nawet łatwiej , dwie bramki na wyjeździe i jeszcze w PSG nie wyjdzie Matuidi , Luiz , Verratti i Pastore .
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 802 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40442
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
07.04.2016 / 19:57:19
Dobry i ciekawy mecz! Szanse na awans do półfinału wciąż są wyrównane.
user24
Zarejestrowany od: 1401 dni
Ilość komentarzy: 867
Oceny: +777
07.04.2016 / 17:02:56
PSG skomplikowało sobie sytuacje w rewanżu bo City wystarczy remis 1-1 lub 0-0, z tymże dzisiaj nikt nie gra na remis bo to oznacza automatycznie przegraną. Myślę że mistrzowie Francji powalczą w Manchesterze ale po dużej walce awansuje City.
zeo1818
Zarejestrowany od: 393 dni
Ilość komentarzy: 94
Oceny: +447
Bayern Monachium Real Madryt
07.04.2016 / 16:34:03
Obydwie drużyny będą sporym wyzwaniem dla Realu pomimo ich błędów no chyba że Niemcy przejdą to wtedy już inna bajka XDD
chamstwo
Zarejestrowany od: 1429 dni
Ilość komentarzy: 7239
Oceny: +38521
Juventus Turyn
07.04.2016 / 16:25:03
Co Luiz próbował zablokowac piłe do Bruyne to nie mam pytań.. To oraz zachowanie Fernando konkurują o najgłupsze zagrania tego meczu. Niedobry wynik dla PSG, stawiałem na ich awans, teraz juz nie jestem taki pewien.
Oceny: +7
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Napoli Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań
Oceny: +181
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund Napoli Jagiellonia Białystok Polska
07.04.2016 / 15:12:23
Korzystny wynik dla City bo w Manchesterze wystarczy 0:0 do awansu błękitnych ale PSG nie raz pokazało że potrafi wygrać na angielskim terenie
07.04.2016 / 10:57:38
Ciekawe kiedy wreszcie wprowadza sedziego przy monitorze. Bo Ci na boisku tylko przeszkadzaja.
Moze nie chca brac przykladu z Hokeja czy Tennisa bo nie da rady wypaczac wynikow? I nie pisze tu o tym konkretnym meczu. Ostatnimi czasy jakby wiecej tych bledow.
Klawisz84
Zarejestrowany od: 1631 dni
Ilość komentarzy: 387
Oceny: +1691
Polska Real Madryt
07.04.2016 / 11:02:47
To właśnie byłby problem z ustawianiem spotkań ;)

Co do samego spotkania ruch nogi Luisa przy faulu na karny "tak bardzo naturalny" jak obiecanki mówione przez nasz rząd :D
Sorry Pany ale piłkarze najpierw uczą się upadać, potykać o cudze nogi, symulować faule (jak to zrobił w meczu Wfl vs Real Marcelo :D żenada ) a dopiero później idzie nauka gry w piłkę :(
żenujące bo dzieciaki biorą przykład z takich debili i gra już nie ma sensu jak 99% zawodników przewraca się średnio 10-15 razy na mecz by wymusić cokolwiek ;/
Dobrze że tym razem była przysłowiowa "Oliwa sprawiedliwa i Ibra zjebał karnego ;)
Klawisz84
07.04.2016 / 11:03:35
Luisa=> Luiza - mała literówka :)
Kail25
07.04.2016 / 10:41:34
De Bruyne jest nietylko swietnym ale i strasznie inteligentnym pilkarzem. Zobaczcie jak w 2:35 biegnie do kontry. Fenomenalnie to zrobil.
chamstwo
07.04.2016 / 16:26:41
Widać, że kontuzja nie wybiła go z formy. Jest nadal największą nadzieją City na uzyskanie czegokolwiek z tego sezonu.
semafor
Zarejestrowany od: 528 dni
Ilość komentarzy: 619
Oceny: +3095
Argentyna Manchester City Borussia Dortmund FC Barcelona Atlético Madryt Sevilla
07.04.2016 / 09:56:19
mialem same minusy jak wytypowalem ten wynik, rewanz bedzie arcy ciekawy
bytom1920
Zarejestrowany od: 1492 dni
Ilość komentarzy: 1391
Oceny: +335
Argentyna Liverpool FC Olympique Marsylia 1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium AS Roma Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole
07.04.2016 / 09:24:25
No to Guardiola może w grudniu jechac z Man City na Klubowe Mistrzowstwa świata ,a w lipcu objąc zdobywce LM.
07.04.2016 / 07:27:07
bramka na 1;1 w stylu polskiej ekstraklasy :)
07.04.2016 / 09:21:39
An ja za M an City bo nie cierpie Zlatana "wielkie ego\jestem najlepszy " Ibrahimowica
Oceny: +552
Arsenal Londyn Liverpool FC PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Atlético Madryt
07.04.2016 / 02:34:43
Fajny wyrównany mecz ale za dużo błędów nie tylko sędziów, szykuję nam się zajebisty rewanż ale PSG będzie miało ciężkie zadanie bez Davida i Matuidiego :)
stanyal
Zarejestrowany od: 375 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +168
Arsenal Londyn Polska
07.04.2016 / 02:26:42
Fernando dowiedział się co to Ibra Kadabra :)
Domen
Ilość komentarzy: 144
Oceny: +954
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund 1. FSV Mainz 05 Niemcy Inter Mediolan
07.04.2016 / 02:08:14
O Hard;)
Omega31
Ilość komentarzy: 1131
Oceny: +6226
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
07.04.2016 / 01:53:11
psg sie zegna, przyszly sezon bez ibry to bedzie bardzo trudny sezon dla psg, mam nadzieje ze odpadna, bo tylko zbieg okolicznosci dal im szanse gry w 1/4lm, miejmy nadzieje ze city nie dadza sie ugryzc u siebie
Cappy123
Ilość komentarzy: 717
Oceny: +4456
Manchester United Sporting Lizbona Valencia Real Madryt Villarreal
07.04.2016 / 00:11:55
Jak dla mnie to kazdy moze byc w finale , nawet benfica o ktorej kazdy juz dziś zapomniał
Oceny: +664
Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Lech Poznań Polska Real Madryt
06.04.2016 / 23:37:54
Karny tzw. z kapelusza haha. Ci sędziowie ostatnio są beznadziejni.
hexon6
Oceny: +227
06.04.2016 / 23:38:40
Dobrze chociaż, że po tamtym karnym nie wpadła bramka...
Oceny: +27457
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
06.04.2016 / 23:26:28
Sporo błędów obu zespołów...
Niektóre aż absurdalne jak na ten poziom rozgrywki...
chamstwo
07.04.2016 / 16:27:36
W sumie zawsze lepsze takie błędy niż sędziowskie.
kl4k!3r
Ilość komentarzy: 206
Oceny: +1381
Bayern Monachium Borussia Dortmund Niemcy AS Roma Ajax Amsterdam Polska Sevilla Termalica Nieciecza
06.04.2016 / 23:22:07
nie do końca 50/50 bramki na wyjeździe są więcej warte jak te strzelone na swoim boisku
06.04.2016 / 22:56:20
Ale city dali dupy przy bramce Ibry a Hart,hm klasa sama w sobie.
Citizen Hass
Zarejestrowany od: 815 dni
Ilość komentarzy: 536
Oceny: +3487
Manchester City ŁKS Łódź Polska
06.04.2016 / 22:51:22
Bardzo ciekawy mecz z wpadkami po obu stronach. "Rudy" wrócił w wielkim stylu!
Widać że PSG brakuje konfrontacji z lepszymi drużynami w lidze, choć po pierwszych 15 minutach
szykowałem się na pogrom "Obywateli"!
City zagrało zdumiewająco dobry mecz po bardzo stabilnej formie w PL.
Szykuje się niezły rewanż :) Pozdrawiam.
Jak tam UTD w Lidze Mistrzów z kim grali .... hahahhaaahhahaha
dawac te szmaty ktore twirdzily ze City bedzi bite i ruchane przez PSG...
mecz bardzo fajny, dobre bramki, nie to co Real w tym czasie...
Wiara umrze ostatnia..... gg CITY we believe :*
06.04.2016 / 23:11:17
Poważnie?! Przegraliśmy derby a "debiutant"strzelił nam zwycięską bramkę.
Do tego jesteśmy na pograniczu odpadnięcia z LM w przyszłym sezonie.
06.04.2016 / 22:44:41
gra błędów i dużo strat po obu stronach ale to dało nam piękne widowisko w postaci 4 goli i pięknego meczu piłeczka chodziła całe 90 minut na pełnej kurwie :)
06.04.2016 / 22:42:55

Dobry ofensywny otwarty mecz brawo dla City i PSG za dobre widowisko... Wynik idealnie taki jak obstawiałem i pisałem przed meczem 2-2 po zaciętym meczu i wielu bramkach...
/ -60
nie majom szans z barcelonaa, wielka barsa! juz tytul chyba w kieszonce. a hejterzy spierdalac
06.04.2016 / 22:42:09
Czekam na kolejne spotkanie tych drużyn.
/ -21
Szkoda tego niestrzelonego karnego Ibry ale zato city dostanie baty na Park de Prince !
Oceny: +20270
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
06.04.2016 / 22:36:24
Akurat ten Angielski klub nie jest wcale taki słaby. Brawo City! Skład półfinałowy: Barca, Bayern, City, Wolfsburg - to nawet realne. Pewnym można chyba być tylko co do tego, że Bayern awansuje.
P.Coutinho
Oceny: +724
Liverpool FC Middlesbrough Leeds United AFC Nottingham Forest FC Derby County FC Anglia Polska
06.04.2016 / 22:36:02
I grzie są teraz ci co nie dawali City żadnych szans z PSG ???
Oceny: +50
Argentyna Belgia Brazylia Kolumbia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Southampton FC
Oceny: -260
Brazylia Manchester United Liverpool FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Lech Poznań
Oceny: +442
Chelsea Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan PSV Eindhoven Polska
06.04.2016 / 22:44:30
Że niby mecze pomiędzy Barcą a Realem to nie El Ca$hico?

06.04.2016 / 21:44:09
Sie porobiło. Ten mecz się nie skończył, a już o rewanżu myślę. Ibra się zrehabilitował.
graja jak trening jakis :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - PSG - Manchester City 06.04.2016 wynik: 2:2 z dnia 06.04.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.