Łabędzie gnoją Czelsi! Wspaniała nowina!!! Fabian z czystym kontem - rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Ilość komentarzy: 85
Oceny: +194
Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Bayern Monachium
09.04.2016 / 20:26:57
Drużyna Fabiańskiego wygrała z Chelsea brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ziomek1704
Zarejestrowany od: 1643 dni
Ilość komentarzy: 136
Oceny: +1274
Manchester United Polska
09.04.2016 / 20:12:46
patrząc tylko po skrócie to Pato jako jedyny miał jakieś sytuacje, a został zdjęty :|
09.04.2016 / 18:03:13
cieszy czyste konto Łukasza Fabiańskiego. tak trzymać do ME!
Oceny: +40440
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
Oceny: +614
Swansea City AFC York City FC Napoli Sporting Lizbona Heart of Midlothian FC Atlético Madryt
09.04.2016 / 17:55:54
Kto oglądał mecz cały wie że przez błędy Begovicia gospodarze mogli wygrać więcej, Brawo Swansea!
Co do składu Chelsea to wydaje mi się że na wyjściowy skład zasłużył najbardziej Traore
Wilku89
Zarejestrowany od: 605 dni
Ilość komentarzy: 481
Oceny: +4824
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
09.04.2016 / 17:50:48
Niestety, ale gra Chelsea pozostawia wiele do życzenia. Połowa składu to "młodziki" którzy potrzebują jeszcze dużo doświadczenia. Z jednej strony dobrze, że Hiddink ogrywa młodych bo dzięki temu Conte będzie miał dobrych zawodników. Seria 15 meczy bez porażki w lidze przerwana. Nie ma to już znaczenia bo wiadomo, że nie mają szans na puchary. Reszta sezonu to tylko okres przygotowawczy. Przyszły sezon będzie nasz.
bonzo
09.04.2016 / 21:03:46
Wasz czyli co, w okolicach 7-8 miejsca przewidujesz?
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Swansea City AFC - Chelsea Londyn 09.04.2016 wynik: 1:0 z dnia 09.04.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.