Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
Ilość komentarzy: 275
Oceny: +548
PSG Francja AC Milan Polska
18.04.2016 / 08:50:09
Dawno nie widziałem Stade de Rennes w tak fatalnej dyspozycji. Guingamp wygrał ten mecz bez większego wysiłku.
titanum.87
Zarejestrowany od: 284 dni
Ilość komentarzy: 3861
Oceny: -15231
18.04.2016 / 01:32:25
Wszyscy tak się skupili na przypadkowej porażce Barcelony, że zapomnieli o tym meczu... aczkolwiek nawet jakby Barcelona wygrała to i tak nikt by o tym meczu nie pamiętał jednak nie ma się co dziwić, w życiu liczy się tylko Barcelona i Real a reszta jest niczym... niczym cień.
droll2014
Oceny: +548
18.04.2016 / 08:57:05
Jeśli drużyna przegrywa dwa mecze z rzędu z drużynami słabszymi (przynajmniej teoretycznie) od siebie to trudno mówić o przypadku.
escobar81
Zarejestrowany od: 637 dni
Ilość komentarzy: 2140
Oceny: +13238
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
17.04.2016 / 22:58:39
Zadyszka, dwa mecze - 6 goli w plecy, 0 pkt...szkoda.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Stade Rennes - Guingamp 17.04.2016 wynik: 0:3 z dnia 17.04.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Francja"w wysokiej jakości transmisji na żywo.