Ilość komentarzy: 253
Oceny: +1913
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
23.04.2016 / 13:42:00
Cóż za mecz Las Palmas! Beniaminek radzi sobie bardzo dobrze w La Liga. Ozdobą spotkania bramka Wakaso.
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 866 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41183
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
Oceny: -195
Argentyna Liverpool FC Olympique Marsylia 1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium AS Roma Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole
23.04.2016 / 09:26:24
Bravo Las Palmas ! Praktycznie juz się utrzymali .A Espanyol "dzieki" temu ma szanse spaść :) Oby spadli oni i Getafe ,czyli dostawcy 12 pkt dla Realu w kazdym sezonie .
23.04.2016 / 09:57:44
Wydaje mi sie, ze tak samo dostarczaja punktow Barcy. To po prostu biedne druzyny. Jezeli jestes kibicem Barcy to nie rozumiem czemu chcesz spadku Espanyolu, przeciez derby to dodatkowy dreszczyk emocji:)
bytom1920
Oceny: -195
23.04.2016 / 13:29:03
Obiektywnie rzecz biorąc to tak ,muszę ci przyznać rację.Ale oni grają troche chamski i brutalny futbol .czego dowodem 1-szy mecz w tegorocznym PK i pierwszy w La Liga na Espanyolu ,gdzie było totalne polowanie na kości .Dlatego tak ich nie lubie ,a kiedys nawet darzyłem ich moze nie sympatią ,ale na pewno szacunkiem.
marcin006
Zarejestrowany od: 464 dni
Ilość komentarzy: 136
Oceny: -2183
Brazylia Chińskie Tajpej Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Finlandia PSG
23.04.2016 / 09:04:10
/ -17
Całe to Las palomas to jest ustawione pod Katalonczykow. Z realem graja na calego a zfcb daja ciała . I teraz jak z Espanyopleem grali to od tak se wygrali zeby wrog fcb spadl do 2 ligi.
Makaveli
Zarejestrowany od: 1630 dni
Ilość komentarzy: 4523
Oceny: +11504
FC Barcelona Mordovia Saransk
23.04.2016 / 11:30:22
Ta wypowiedź jest tak głupia, że aż nie wiem od której strony ją wyśmiać. Klęska urodzaju.
mefeklwa123
Zarejestrowany od: 669 dni
Ilość komentarzy: 1470
Oceny: +7787
Arsenal Londyn Polska Real Madryt
23.04.2016 / 02:01:13
Jak dadzą radę skończyć na 8-9 miejscu to będzie to świetny wynik jak na bieniaminka!

22.04.2016 / 23:44:08
Na ostatniej drodze Barcy to właśnie Espanyol jest czy był najtrudniejszym rywalem ,ale po dzisiejszym meczu i wyniku Espanyolu nie jestem żadnych obaw nad wynikiem Barcy z Espanyolem!!!!!Także Barca na mistrza Hiszpanii!!!!
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1079 dni
Ilość komentarzy: 1712
Oceny: +13848
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
22.04.2016 / 23:07:24
Co za pokaz sily Las Palmas! A gol Wakaso to az sie za glowe zlapalem, zajebiscie sie ich oglada, polecam kazdemu :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - UD Las Palmas - Espanyol Barcelona 22.04.2016 wynik: 4:0 z dnia 22.04.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.