Ilość komentarzy: 77
Oceny: +314
Manchester United Śląsk Wrocław
24.04.2016 / 13:20:51
Też mi się wydaje, że Fella powinien po bramce usiąść i płakać w końcu kiedyś w zamierzchłych czasach grał dla tego klubu LOL . Dodać należy iż sędzia nie gwizdnął karnego dla MU i czerwonej jednocześnie za obronę strzału ręką przez Jagielkę.
titanum.87
Zarejestrowany od: 346 dni
Ilość komentarzy: 3861
Oceny: -15264
24.04.2016 / 12:04:37
/ -29
Wszystko w tej lidze jest prze... liga przereklamowana, sędziowie przekupieni, kluby w pucharach europejskich przegrane, nawet pogoda jest przeyebana
dede22
Zarejestrowany od: 403 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +25
Manchester United
24.04.2016 / 11:46:03
MU urwało się ze stryczka jak to dobre że jest martial i de gea dla mnie świetny także rooney może angliką nie potrzebne jest dyskutowanie o ty kto powinien grać w ataku i dlaczego rooney może powinien zagrać wobec kontuzji hendersona na środku pomocy za plecmi vardy'ego lub kane'a
24.04.2016 / 10:31:19
Brawo Manchester! W końcu graja miłą dla oka piłkę. Mecz wyrównany ale to Czerwone Diabły wyszły zwycięsko. GGMU!
ad1q
Ilość komentarzy: 15
Oceny: +117
Manchester United Olympique Lyon Pogoń Szczecin Polska
24.04.2016 / 10:09:23
Statystyki pięknie pokazują jak przewrotna jest piłka nożna ;)

Super mecz. Na takie spotkanie czekaliśmy długo, emocjonujące, do tego wygrana ukochanego klubu.
Zajebisty meczyk, zajebiste emocje, zajebiste zakończenie :D
Rajd Martiala na bramę cud miód malina. Ale najważniejsze, że zrobili to całą drużyną: Rooney Fellaini, De Gea świetne występy, nawet Herrera co prawda krótko ale zrobił robotę!
21 Maj, tylko zwycięstwo na osłodzenie tego sezonu pełnego rozczarowań.
GGMU!
WITCHER
Zarejestrowany od: 706 dni
Ilość komentarzy: 1137
Oceny: +4839
24.04.2016 / 09:46:37
De Gea jest po prostu kapitalny, skarb dla drużyny, Martial pięknie pociągnął do końca, Diabły zasłużone zwycięstwo! GGMU!
buczuś
Ilość komentarzy: 172
Oceny: +1658
24.04.2016 / 09:26:20
Z samego sposobu poruszania po boisku można wywnioskować dużo o piłkarzu, a Martial jest przykladem zawodnika, który ma to coś, potrafi dobrze ocenić sytuację, zagrać piłkę w idealnym momencie, ma szybką nogę a drybling i przyspieszenie to chyba jego jedne z najwiekszych zalet. On ma możliwość stania sie jednym z najlepszych piłkarzy świata, skoro ma dopiero 20 lat a gra na tak swietnym poziomie. Wiadomo zdarzaja sie czasem slabsze mecze, ale każdy piłkarz to też człowiek, wiec naturalne to jest :). Brawo United dobry mecz w ich wykonaniu. Cieszy dobra gra Rooneya, nie wyobrażam sobie Diabłów bez tego pana ;)
Szczecinianin
Zarejestrowany od: 765 dni
Ilość komentarzy: 1416
Oceny: +6427
24.04.2016 / 08:47:33
To sie nazwya gra do końca! Brawo Manchester!
szumi1236
Zarejestrowany od: 389 dni
Ilość komentarzy: 47
Oceny: -51
Albania Antigua i Barbuda Arsenal de Sarandí CA Boca Juniors CA River Plate Argentyna Armenia SK Rapid Wiedeń Austria Azerbejdżan
/ -24
Ach,co za fuks,niestety prosiak chyba zostanie.
Citizen Hass
Zarejestrowany od: 815 dni
Ilość komentarzy: 536
Oceny: +3487
Manchester City ŁKS Łódź Polska
24.04.2016 / 04:00:46
No cóż to jest football. Gra się do końca.
23.04.2016 / 22:00:26
Antoni to jest gość , nawet jesli zapłacili by za niego 101 mln to byłby wart tej kasy . Jego wartość bedzie tylko rosła o miejmy nadzieje ze zostanie w united
Aleksander Macedoński
Zarejestrowany od: 1132 dni
Ilość komentarzy: 1086
Oceny: +9065
23.04.2016 / 21:51:39
Małymi krokami to idzie ale zawsze do przodu, mecz jakie bywały w historii Man Utd z grą do ostatniego gwizdka , przydałby się w drużynie doświadczony Zlatan pozytyw w szatni z respektem.....czekam na powrót drużyny w należyte jej miejsce...
marcin006
Zarejestrowany od: 401 dni
Ilość komentarzy: 136
Oceny: -2183
Brazylia Chińskie Tajpej Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Finlandia PSG
23.04.2016 / 21:23:00
/ -42
A Ewerton powinien wygrać. Bo robia za kozla ofiarnego. Dwie najwieksze gwazdy druzyny ich zdradziły i jeszcze potem jeden strzela gola i sie cieszy. Hamstwo
ad1q
Oceny: +117
23.04.2016 / 21:36:13
Cieszy, się bo kiedy grał dla Evertonu, to robiłeś w pieluchy. Ile meczy już przeciwko swojej byłej drużynie rozegrał...

Świetny mecz, miły dla oka. końcówka jak należy. Cieszy bramka Martiala jak i Fellainiego.
boardsofcanada
Zarejestrowany od: 695 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +310
Manchester United Korona Kielce
23.04.2016 / 21:18:07
Meczyki.pl zróbcie coś z tymi skrótami, jest coraz gorzej, teraz to już około połowa mnie (i znajomym wiem że też) nie działa. Skróty meczów to przecież filar funkcjonowania tej strony.
alien05
Zarejestrowany od: 1210 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +89
Polska
24.04.2016 / 09:54:12
Widocznie nie masz zainstalowanych potrzebnych wtyczek, ja nie pamiętam kiedy skrót na meczykach mi się nie odtworzył
Dumbass
Zarejestrowany od: 849 dni
Ilość komentarzy: 1987
Oceny: +21118
23.04.2016 / 22:08:16
Już myślałem, że tylko u mnie tnie te skróty;)
Na szczęście nie muszę oglądać skrótów United, ale irytuje mnie to gdy chcę zobaczyć skróty innych drużyn.
23.04.2016 / 20:48:40
No miał Everton szanse nie wywalić sezonu totalnie do kosza. To najpierw De Gea rozwalił system przy karnym a potem United dopięło swego. Ale byli zespołem lepszym i nie ma co do tego wątpliwości. Awans zasłużony.
damian022
Zarejestrowany od: 838 dni
Ilość komentarzy: 362
Oceny: +1203
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Portugalia Real Madryt Hiszpania
23.04.2016 / 20:33:03
Oby Antonhy się nie zmarnował
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 870 dni
Ilość komentarzy: 2683
Oceny: +8097
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
23.04.2016 / 20:30:53
Świetny mecz ,na takie mecze się czeka a United zdecydowanie lepsze i zasłużyło na zwycięstwo.
Świetnie się spisał Fellaini ,który oprócz bramki to bardzo dobrze również grał w deffensywie ,Rooney też zagrał kapitalne spotkanie ,który lepiej gra na rozegraniu niż na ataku , Rojo grał nieźle ,Martial w drugiej połowie grał dobre spotkanie no i Rashford też niczego sobie.
23.04.2016 / 20:35:47
A i uważam ,że zatrudnienie Mou będzie błędem bowiem to drużyna jest już dobrze poukładana i fajne jest to ,że LVG daje grac i debiutować wielu piłkarzom a Mou raczej nie dawałby tylu szans młodym ,więc na miejscu zarządu ManU zostawiłbym Van Gaala ,albo zatrudnił jako pierwszego trenera Giggsa co by było chyba jeszcze lepszym posunięciem.
Jerry 2
24.04.2016 / 04:23:16
He,he,he,dopiero co pluli wszyscy na niego i juz go zwolnili.
ad1q
Oceny: +117
23.04.2016 / 21:37:54
Dokładnie, LvG to dobry wybór, nie powinno być zmian na pozycji trenera, dopiero potem powinien zastąpić go Giggs, i wszystko byłoby w porządku.
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 743 dni
Ilość komentarzy: 1568
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
23.04.2016 / 20:25:20
Cytując klasyka ,, W meczu Manchester United - Everton ManU zdobył 3 bramki a ostateczny wynik to 2:1 dla ManU ''
sebastian840918
Zarejestrowany od: 519 dni
Ilość komentarzy: 2256
Oceny: +25899
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
23.04.2016 / 20:18:20
Kapitalnie!!! Brawa dla Diabłów. W końcu walka do samego końca, tak jak za starych dobrych czasów. Właśnie takie United chcemy oglądać w każdym meczu!
23.04.2016 / 20:31:46
trzeba najpierw zacząć od tego ,że tego karnego nie powinno w ogóle być.
sorpresa
Zarejestrowany od: 737 dni
Ilość komentarzy: 660
Oceny: +1963
West Bromwich Albion FC Barcelona
23.04.2016 / 21:23:23
z tych powtorek wyglada, ze powinien byc, Fosu-Mo-cos-tam jakis taki dziwny wslizg no i w nogi a nie w pilke
Labret
Zarejestrowany od: 1455 dni
Ilość komentarzy: 2093
Oceny: +16874
23.04.2016 / 20:16:12
Martial jest typowym diabłem, jego radość z gola i bieg na trybuny... pięknie się to oglądało. Mam nadzieję, że nigdy nie odejdzie z Old Trafford.
WujoSamoZlo
Zarejestrowany od: 390 dni
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +219
Manchester United PSG Bayern Monachium Juventus Turyn Napoli Polska Atlético Madryt Śląsk Wrocław Poland U19
23.04.2016 / 20:14:30
coś pieknego mieć najlepszego bramkarza świata w swojej drużynie De Gea Kozak szacun , A. Martial jak tak dalej bedzie grał Francja będzie Mistrzem

23.04.2016 / 20:10:54
Brawo United!!!!Finał jest wasz!!!!Martial to jednak jest Kozak.Jak nie on to kto???De Gea też pokazał dzisiaj klasę.Brawo Brawo Brawo.Do zobaczenia w finale!!!
23.04.2016 / 20:09:07
A. Martial on jest mistrzem cala gre MU bierze na swoje barki . Final jest nasz glory glory MU
Dumbass
23.04.2016 / 20:09:00
Koniec bezsensownego klepani i jak widać mecze mogą być mega ciekawe! Bohaterów było wielu, ale te magiczne piętki Rashforda można podziwiać bez końca.
FanFootball
Zarejestrowany od: 1645 dni
Ilość komentarzy: 1971
Oceny: +15063
Manchester United Eintracht Frankfurt
23.04.2016 / 20:08:57
Ale United zagrało, jak za czasów Fergusona. Rooney mistrz, De Gea to tam normalka. No i Martial, Rashford i Lingard, jak tak dalej będą grać to już niedługo wracamy na swoje miejsce, pierwsze w tabeli.
23.04.2016 / 20:07:31
Co rozklepali na koniec, to nie mam pytań. Martial kozak a świński ryj trafił ze zmianą, Fella by tak nie podał
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1016 dni
Ilość komentarzy: 1556
Oceny: +12178
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
23.04.2016 / 20:05:49
Dzieki Martial, dzieki De Gea, piekny mecz zafundowaliscie :)
Karolmichalski
Zarejestrowany od: 340 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +11
Argentyna Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Fergie time !!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Everton - Manchester United 23.04.2016 wynik: 1:2 z dnia 23.04.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.