Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Pobierz za darmo Hola! i ustaw polskie IP.
Ilość komentarzy: 122
Oceny: +442
Górnik Łęczna Polonia Warszawa Cracovia Jagiellonia Białystok Motor Lublin
26.04.2016 / 17:16:44
Polska piłka. Technika drwali, więc komediowych zdarzeń na boisku aż pełno. Najbardziej uśmiałem się przy niewykorzystanej szansie Boguskiego (wcześniej absurdalna kiwka Małeckiego z której nic nie wynikło, stracił tylko czas), no i ta główka bramkarza na koniec. Ale ten sam bramkarz wcześniej szmaciarsko przepuścił karnego. I jak tu się nie pośmiać z polskiej piłki. Zasłużona strefa spadkowa.
vilando
Zarejestrowany od: 618 dni
Ilość komentarzy: 753
Oceny: +3002
Inter Mediolan Real Madryt
26.04.2016 / 16:41:51
Fajnie grupa walcząca o utrzymanie a Wisła spokojnie mogła by walczyć o miejsce premiowane pucharami. To jest Ekstraklasa. A tak serio to ten podział na grupy to beznadziejna sprawa wg mnie.
Anonimo
Zarejestrowany od: 266 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: -15
Leicester City FC PSG Bayern Monachium Ajax Amsterdam Legia Warszawa Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Borussia Dortmund II Pogoń Siedlce
26.04.2016 / 11:18:16
fajnie się ogląda takie akcje w których bramkarz strzela gola :) nieczęsty widok :)
S90
Zarejestrowany od: 281 dni
Ilość komentarzy: 253
Oceny: +1911
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
26.04.2016 / 10:13:58
Cóż za dramaturgia spotkania. I ta bramka Nowaka w doliczonym czasie na 2-2. Coś wspaniałego. :)
Mateo_Piano3
Zarejestrowany od: 888 dni
Ilość komentarzy: 2022
Oceny: +18895
Wisła Kraków Polska Real Madryt
26.04.2016 / 09:11:12
Dawno nie widziałem gola bramkarza i to w ostatniej minucie.
Szkoda, że karnego nie obronił.
Ale bravo za gola. TERMALICA GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sebastian840918
Zarejestrowany od: 450 dni
Ilość komentarzy: 1738
Oceny: +17731
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
26.04.2016 / 08:23:57
Wisła totalnie zlekceważyła bramkarza gości we własnym polu karnym. A więc mają nauczkę. Brawo Panie Nowak.
Oceny: +1387
Bayern Monachium Borussia Dortmund Niemcy AS Roma Ajax Amsterdam Polska Sevilla Termalica Nieciecza
26.04.2016 / 00:40:46
Opłacało się pobiec całe boisko uratował Termalice remis +1 punkt tylko i aż ciekawe czy Terma utrzyma się w Ekstraklasie
Oceny: +7442
Manchester United Leicester City FC Bayern Monachium Widzew Łódź Polska FC Barcelona Warta Sieradz
25.04.2016 / 23:07:45
Nowak do ataku Albo niech gra jako lotny bramkarz :)
25.04.2016 / 22:30:24
Jednak czasami warto obejrzeć mecz w ekstraklasie.
Aleksander Macedoński
Zarejestrowany od: 1063 dni
Ilość komentarzy: 897
Oceny: +7349
25.04.2016 / 21:51:50
Graty...... brawo Nowak bania życia......
Oceny: +7083
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
25.04.2016 / 21:05:40
p.G. z Wisełki nie wiedział o ułożonym remisie.Ale biedak.
virtualkris
Zarejestrowany od: 1006 dni
Ilość komentarzy: 221
Oceny: +2103
25.04.2016 / 23:13:10
Bardzo płaska i chybiona uwaga sfrustrowany cwaniaczku! Nikt w ułożonych meczach nie czeka z rozstrzygnięciem do 92 minuty, chyba, że wszyscy dostali ofertę przez niewidzialne łącze w 91 minucie i zgodzili się w sekundę... Muszę tłumaczyć dlaczego? No... Może już nie być okazji! Chyba nie myślisz, że zawodnik sam sobie kopnie bezczelnie piłkę do bramki, nawet jeżeli jest kupiony?!
miko11111
Oceny: +10
25.04.2016 / 20:39:17
Bravo Słoniki, a szczególnie Nowak (bramkarz)
A wiślacy już się cieszyli Hje! Hje! Hje!
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 734 dni
Ilość komentarzy: 8538
Oceny: +40061
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
Oceny: +11505
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
25.04.2016 / 20:01:59
Nowak prze chuj !
escobar81
Zarejestrowany od: 629 dni
Ilość komentarzy: 2128
Oceny: +13123
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
Brawo Słoniki :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Wisła Kraków - Termalica Nieciecza 25.04.2016 wynik: 2:2 z dnia 25.04.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.