Liverpool FC Southampton FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Ajax Amsterdam Polska
Ilość komentarzy: 7244
Oceny: +38554
Juventus Turyn
01.05.2016 / 11:05:35
I w końcu się przebili. Bale kolejny raz udźwignął ciężar zwycięstwa, to trzeba mu oddać. Vazquez naprawde świetnie się spisuje kiedy jest potrzebny, bez niego tak jak i bez Bale'a byłaby bieda w tej końcówce sezonu.
Oceny: +24
Manchester United Leicester City FC PSG Bayern Monachium Legia Warszawa Polska Portugalia Real Madryt Hiszpania Termalica Nieciecza
01.05.2016 / 08:33:24
/ -11
Brawo Real!!! Teraz wygrać wszystkie mecze do końca sezonu i tytuł! Oby tylko Katalonskie Kurwy i Materace przegrały i tytuł nasz!!! Hala Madrid 4ever
havoc90
Zarejestrowany od: 1485 dni
Ilość komentarzy: 1253
Oceny: +2913
Arsenal Londyn Manchester United Jagiellonia Białystok Real Madryt
01.05.2016 / 08:20:21
Tak poparzonego dziecka jak mamut1987 świat nie widział :D I nie zobaczy, bo te upośledzone dziecko z domu nie wychodzi, bo gnębione jest wszędzie :D jak mnie to cieszy :D Jeden dzień pisze do kibiców barcelony żeby nie hejtowali realu i ich kibiców, a na drugi ciśnnie po tym klubie i kibicach hahaha co za zjeb genetyczny :D
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1307 dni
Ilość komentarzy: 7602
Oceny: -8948
01.05.2016 / 02:39:35
Moglo byc wiecej bramek,bo Bale zmarnowal pare swietnych sytuacji.
Cappy123
Zarejestrowany od: 403 dni
Ilość komentarzy: 721
Oceny: +4510
Manchester United Sporting Lizbona Valencia Real Madryt Villarreal
30.04.2016 / 23:38:35
Sociedad ciężki rywal dla tych najsilniejszych w tym sezonie , wymęczone 0:1 , i trzeba pamietać ze nadzieja umiera ostatnia , espanyol Barcelona nie wiem czy sie podłoży a Granada jak to granada zawsze remis moze wywieźć
barcelończyk2
Zarejestrowany od: 362 dni
Ilość komentarzy: 27
Oceny: +73
Arsenal Londyn AS Roma Juventus Turyn Polska FC Barcelona Błękitni Stargard Szczeciński
/ -35
Powie mi ktoś,czemu Zidana wystawia drugi skład i czemu znowu Krystyna nie gra?
30.04.2016 / 20:37:26
Nie ma znacznia że tylko 1:0... tu chodzi o 3 punkty. Pewnie Realowi przejdzie puchar koło nosa, ale ciągle jest nadzieja ;]
Oldzak
Zarejestrowany od: 333 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: +40
Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt
30.04.2016 / 20:09:56
Co by było gdyby Bale nie grał tego meczu?
30.04.2016 / 23:39:54
100mln jednak kosztował to musi strzelać gole , trzeba cały czas sobie mowić ze jest to najdroższy piłkarz na świecie i musi sie spłacać
30.04.2016 / 19:41:09
Te męczarnie w LM i w Lidze pokazują, ile znaczy Ronaldo w zespole i co się dzieje z Realem gdy go brak. Dalej ktoś uważa, że Real chce sprzedać Ronaldo? Bez niego ten zespół praktycznie nie istnieje. Real jest bardziej uzależniony od Cristiano, niż Barca od Messiego.
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1127 dni
Ilość komentarzy: 5119
Oceny: +31648
Wisła Kraków Polska Real Madryt
30.04.2016 / 21:46:30
Pierdolisz jak potłuczony 3 mecze bez Cr7 i wszystkie na wyjeździe! Wszyscy wiemy, że RM słabo gra na wyjazdach. musielibyśmy zobaczyć jak grają na SB bez Cr7
Matys666
Zarejestrowany od: 1144 dni
Ilość komentarzy: 333
Oceny: -137
30.04.2016 / 19:38:39
Zajebista wrzuta Elegancko zapierdalal wysunoł i zarzucił na Łba Bale i siata kurwa Zizu działa
Oceny: +1203
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Portugalia Real Madryt Hiszpania
/ -39
Ach szkoda. Sociedad naprawdę zasłużył na 1 pkt. Brawo Real. To teraz liczyć na potknięcie Atletico i i obowiązkową wygraną Barcelony :)
Maldini
Zarejestrowany od: 1539 dni
Ilość komentarzy: 1289
Oceny: +12979
Kolumbia Juventus Turyn Włochy Real Madryt
01.05.2016 / 02:35:29
Czym kurwa zasłużyli jak cały mecz się bronili???
Qax
Zarejestrowany od: 1021 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +6006
Liverpool FC Juventus Turyn Feyenoord Polska Real Madryt
30.04.2016 / 18:36:46
No to teraz pozostaje liczyć na potknięcia Atletico i Barcelony.
/ -38
Widać że jak nie ma Ronaldo albo jest w gorszej formie Bale się odblokowuje. Ronaldo MUSI odejść.
makaoq6
Zarejestrowany od: 859 dni
Ilość komentarzy: 1732
Oceny: +9180
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
30.04.2016 / 18:35:39
Brawo Real o to chodziło!!! Brawo Bale po raz kolejny nas ratuje!!! BRAWO!!! HM!!!
Fiflak
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +11
30.04.2016 / 18:25:39
Dobra teraz pytanie czy Cristiano zagra w półfinale i pomorze w awansie do finału ?? Brakuje tego gracza strasznie
30.04.2016 / 18:18:16
Gratulacje dla Realu. Trochę się męczyli ale dali radę. Bale po raz kolejny ratuje 3 punkty.
kwiatek666
Zarejestrowany od: 419 dni
Ilość komentarzy: 1846
Oceny: -365
30.04.2016 / 18:09:39
/ -13
Trzeba przyznać ze Sociedad jak na średniaka to nieźle sobie radził. Madryt widać ze zmęczony po LM. Cud że nie było podziału punktów.
demix
30.04.2016 / 19:41:47
Zmęczony?? Jak grali lekko rezerwowym składem, bez CR7, Benzemy, Marcelo. Wynik jest bardzo dobry, zwracając uwagę na klasę Sosiedad. To nie jest typowy zespół do bicia, potrafią grac w obronie i w ataku. Barca przekonała się o tym na własnej skórze;D
Młody1977
Zarejestrowany od: 337 dni
Ilość komentarzy: 36
Oceny: +316
30.04.2016 / 18:40:25
Średniak nie pokonuje u siebie kilka lat z rzędu Barcelony...
kwiatek666
Oceny: -365
30.04.2016 / 20:11:36
Średniak bo jest w środku tabeli może nie?!? No raczej, czytajcie te tabele bo ufff słabo mi :) To kogo mam w tej lidze nazwać średniakiem a kogo słabym? To niech średniakiem bedzie Getafe a słabym Levante, a reszta to same znakomite zespoły heheeh :)
demon30054
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +14
30.04.2016 / 18:06:05
wanze ze wygrali i 3 punkty do przodu;-)
MałolatNH
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 262
Oceny: +1698
Wisła Kraków
30.04.2016 / 18:03:27
Najważniejsze że są trzy punkty Brawo Real!
30.04.2016 / 18:03:04
Brawo Real , dzięki Bale !!! . Walka o mistrza wciąż trwa !
tymothy88
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +51
Leicester City FC Podbeskidzie Polska FC Barcelona
30.04.2016 / 18:02:48
Jakby nie było, bez Ronaldo średnio im ta gra idzie, ale jak na razie Bale daje radę :)
sebastian840918
Zarejestrowany od: 522 dni
Ilość komentarzy: 2269
Oceny: +26009
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
30.04.2016 / 18:00:39
Pod nieobecność Ronaldo, cały zespół ciągnie Bale.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 974 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +7552
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
30.04.2016 / 18:00:23
Bardzo ważne 3 pkt. na bardzo gorącym terenie bez Ronaldo i Benzemy. Mecz nie powalał ale taki właśnie miał byc. 3 pkt. i powrót do pracy przed meczem z City. iHalaMadrid!

Oceny: +27926
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
30.04.2016 / 17:59:02
Nie była to zbyt łatwa przeprawa i pachniało remisem przez długi czas, ale Bale wreszcie trafił jak należy...
Vazquez pokazuje po raz kolejny, że w pełni zasługuje na grę w tym klubie...
Nie dość, że doskonale dośrodkował to biega za dwóch "skubany" i nie zdziwiłbym się gdyby znowu był jednym z największą ilością przebiegniętych km w meczu...
30.04.2016 / 17:56:54
Real na pierwszym miejscu w tabeli i oby tak zostało do końca sezonu! VAMOS! Jedziemy dalej!!!
30.04.2016 / 17:56:38
/ -11
Trochę słabo jak na pretendenta na Mistrza.

Centrostrzal
Zarejestrowany od: 389 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +84
Górnik Łęczna Polska Real Madryt
30.04.2016 / 17:55:22
Brawo! Bardzo dobry mecz Realu, drżałem do końca o wynik meczu bo to jednak Sociedad, ale ważne punkty jadą do nas :)
30.04.2016 / 17:52:50
Ważne 3pkt po ciężkim boju! Teraz czekamy co zaprezentują rywale HM!
30.04.2016 / 17:51:30
Barcelono ucz się :) nie mogą tam wygrać od 8 lat a Real se pojechał rezerwami i 3 pkt. :)
30.04.2016 / 17:56:33
Nie wiem czy zauważyłeś, ale w poprzedniej rundzie I Real tam poległ...
Ogólnie Sociedad pokazało już wiele razy, że nie boi się, ani Barcy, ani Realu i potrafi z nimi grać o dziwo... ^^
Oceny: +470
30.04.2016 / 17:53:07
/ -33
Nie rozśmieszaj mnie, znowu w mękach na fuksie wygrali, potężna Barcelona prawdopodobnie dzisiaj znowu zmiecie swojego rywala ze skromne 4:0
30.04.2016 / 17:50:47
uff nie był to łatwy mecz :) teraz trzeba patrzeć na to co zrobi Barca i Atletico
szumi1236
Zarejestrowany od: 391 dni
Ilość komentarzy: 47
Oceny: -51
Albania Antigua i Barbuda Arsenal de Sarandí CA Boca Juniors CA River Plate Argentyna Armenia SK Rapid Wiedeń Austria Azerbejdżan
30.04.2016 / 17:49:50
Dobry mecz po raz kolejny Bale daje zwycięstwo chociaż mógł mieć spokojnie dublet. Widać, że ciągnie drużynę pod nieobecność CR7
gimbus2005
Zarejestrowany od: 1239 dni
Ilość komentarzy: 744
Oceny: +6707
Manchester United Manchester City Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt FC Barcelona
Oceny: +1513
Argentyna Belgia Brazylia Chile Kolumbia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United
30.04.2016 / 17:49:31
Brawo
kubulek7201
Zarejestrowany od: 879 dni
Ilość komentarzy: 784
Oceny: +1998
SK Slavia Praga Arsenal Londyn Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska Real Madryt Zawisza Bydgoszcz GKS Tychy Polonia Sparta Świdnica Górnik Wałbrzych
Gratulacje wywalczone 3pkt.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Sociedad - Real Madryt 30.04.2016 wynik: 0:1 z dnia 30.04.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.