Brazylia Manchester United Francja Bayern Monachium Inter Mediolan Polska Portugalia Real Madryt FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
Napastnicy w dobrej formie na EURO bramkarze też jak się nie cieszyć
Ilość komentarzy: 177
Oceny: +614
Swansea City AFC York City FC Napoli Sporting Lizbona Heart of Midlothian FC Atlético Madryt
01.05.2016 / 18:28:26
Tak się tłumaczycie tymi rezerwami. Swansea na ostatni mecz z Arsenalem wystawiła ponad połowę rezerw i wygrali więc wszystko jest możliwe
Oceny: +230
Argentyna Belgia Santos Brazylia Kolumbia Chorwacja Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United
01.05.2016 / 18:24:23
Dobry mecz Fabiańskiego :)
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 801 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40442
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
01.05.2016 / 17:08:57
Jedyny plus dla Live z tego meczu to że Benteke strzelił. Ostatnia bramka nie miała prawa się zdarzyć. Ale wszystko idzie na LE, wiadomo. Zobaczymy jak pójdzie w czwartek na Anfield.
Shhh23
Zarejestrowany od: 762 dni
Ilość komentarzy: 208
Oceny: +336
Liverpool FC Anglia PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Zagłębie Sosnowiec
01.05.2016 / 16:06:15
Rozumiem że to rezerwy, ale taki klub jak Liverpool powinien mimo wszystko nawet rezerwami pokonać Swansea. Skrtel pokazał tylko że się nie nadaje do pierwszego składu. Problemem Liverpoolu nie jest słaba ofensywa tylko ŻAŁOSNA defensywa. Dopóki Klopp nic z tym nie zrobi, Liverpool nic nie wygra. Musimy mieć dobrą XI ale i ławkę.
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
01.05.2016 / 15:27:25
Brawo Swansea! Liverpool mógł bardziej się postarać...
RedPanda
Zarejestrowany od: 1006 dni
Ilość komentarzy: 1099
Oceny: +5724
Dania Everton Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
01.05.2016 / 15:18:12
Łabędzie w końcu jakieś znaczące zwycięstwo, choć jak tu już słusznie zauważono, L'pool wszystkie siły na LE.
ZielonYyy
Zarejestrowany od: 1643 dni
Ilość komentarzy: 3999
Oceny: +27117
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
01.05.2016 / 15:15:41
Liga już nic nam nie da, rezerwowy skład od razu widać braki piłkarzy, jeszcze tyle kontuzji, najważniejszy jest rewanż z żółtą łodzią podwodną!

Fabiański jaki dzik dostał nakładką w twarz od swojego kolegi, poleżał chwile i nagle wstał i jeszcze potrafił z lekarzem żartować normalnie prawdziwy Kodżiras!

01.05.2016 / 14:56:09
Gratulacje dla Swansea. Fabiański bronił dobrze. Liverpool oszczędza się na mecz w Lidze Europy. Dla nich to jest absolutny priorytet w tym sezonie.
sebastian840918
Zarejestrowany od: 518 dni
Ilość komentarzy: 2256
Oceny: +25897
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
01.05.2016 / 14:55:10
Liverpool zagrał składem mocno rezerwowym, także widać że Kloop stawia wszystko na mecz z Villareal.
Oceny: +20270
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
01.05.2016 / 14:46:30
Dramat, Chrivella na duży minus, oby tak ich gra nie wyglądała w czwartek..
Villareal i tak jest lesze , wiec finał bedzie szachtar villareal
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Swansea City AFC - Liverpool FC 01.05.2016 wynik: 3:1 z dnia 01.05.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.