Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Jagiellonia Białystok Polska Real Madryt
Ilość komentarzy: 253
Oceny: +1912
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
02.05.2016 / 10:14:54
Bardzo fajny meczyk pomimo wszystko. Zobaczymy czy Leicester zdobędzie mistrzostwo dzisiaj czy w następnej kolejce. Praktycznie każdy im tego życzy.
XIII
Zarejestrowany od: 467 dni
Ilość komentarzy: 50
Oceny: +432
Valencia
02.05.2016 / 10:05:55
pieknie totek jeszczce nigdy nie wygral z chelsi na wyjezdzie, bedzie dzis mistrz dla lisow
bartekkamyk91
Zarejestrowany od: 1010 dni
Ilość komentarzy: 1421
Oceny: +6234
Widzew Łódź Polska Real Madryt
02.05.2016 / 07:41:44
Swietny wynik, w koncu remis na legendarnym Old Trafford. Przed sezonem brali by go w ciemno. Zdobeda mistrza w nastepnej kolejce
/ -11
Co to za stronka? Chat? OK, to zadam pytanie. Macie w szkole majtkowanie i spłuczki?
kwiatek666
Zarejestrowany od: 413 dni
Ilość komentarzy: 1821
Oceny: -510
01.05.2016 / 20:30:07
Lisy jak zwykle swoim stylem, mało posiadania ale za to kontry takie ze łłłooołłł :) Szkoda że nie było Vardyego bo pewnie lisy by wygrały ten mecz. ManUtd też swoim tegorocznym stylem, strzelili pierwszego i jakby ucichli :) Ale mecz był spoko :)
Oceny: +8063
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
01.05.2016 / 19:56:03
Niekoniecznie bo City z Southamptonem też się nie popisali a grają jeszcze z Arsenalem i z nieprzewidywalną Swansea ,więc równie dobrze to City może braknąć.
Kacakiewicz
Zarejestrowany od: 431 dni
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +60
Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Polska FC Barcelona
01.05.2016 / 20:18:48
Jeśli nie wygrają ligi mistrzów.Ale moim skromnym zdaniem nie wygrają.
LEGIONISTA3
Ilość komentarzy: 2021
Oceny: +15145
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
01.05.2016 / 19:11:21
Czyli jak Tottenhamowi potknie się noga w meczu z Chelsea i przegrają to Leicester i tak już będzie miało mistrza bo różnica punktów będzie wynosić wtedy 8 i zostaną tylko 2 mecze do końca.
01.05.2016 / 19:03:15
/ -10
Leicester nic nie grało ,United dużo bardziej zasłużyli na zwycięstwo.
WITCHER
Zarejestrowany od: 702 dni
Ilość komentarzy: 1134
Oceny: +4820
Manchester United Polska
01.05.2016 / 19:00:21
Na początku spotkania United tak siało na Lisach że myślałem na jednej bramce się nie skończy, ale Lisy pokazały charakter i wywalczyli honorowy punkt.
xMesajahx
Zarejestrowany od: 1181 dni
Ilość komentarzy: 64
Oceny: +177
01.05.2016 / 18:59:59
Patrzac na forme United i Leicester to dobrze dla United że na remisie się skończyło a trochę lipa dla Leicester :P ale noo szacun punkt jest :) brawa dla obu druzyn :)
01.05.2016 / 18:23:03
mega ważny punkcik, szkoda tej czerwonej Drinkwatera ale emocjonujący był meczyk nie powiem

oby jutro Chelsea zagrało dla Lisów, nawet remis da im mistrza :) A jak nie to Everton u siebie!
7mari
Zarejestrowany od: 405 dni
Ilość komentarzy: 2430
Oceny: +4469
Arsenal Londyn Napoli Real Madryt
01.05.2016 / 18:51:18
taka dziwna ta czerwowna kartka, Memphis nieco przyaktorzył, jeszcze jeśli już się uprzeć że był faul to chyba już w polu karnym.
01.05.2016 / 19:02:39
Faul był ewidentny ,tylko nie powinien być rzut rożny a karny.
01.05.2016 / 18:06:20
to i tak jest mega ważny punkt dla Lisów !!!
TypowyFanLeicesterCity
Zarejestrowany od: 345 dni
Ilość komentarzy: 43
Oceny: +230
Argentyna Belgia Santos Brazylia Kolumbia Chorwacja Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United
01.05.2016 / 18:03:08
Chelsea może nie zostanie mistrzem,ale może pomóc go jutro zapewnić :)
01.05.2016 / 17:51:01
Teraz tylko czekać na wygraną Chelsea ze Spurs i Leicester może cieszyć się z mistrzostwo :D
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 739 dni
Ilość komentarzy: 1568
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
01.05.2016 / 17:23:25
Było blisko :D
Molesta94
Zarejestrowany od: 1510 dni
Ilość komentarzy: 183
Oceny: +2399
Argentyna Liverpool FC Leicester City FC Olympique Lyon Bayern Monachium Juventus Turyn Ajax Amsterdam Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
01.05.2016 / 17:19:21
Pięknie! Pięknie! Jutro cała Anglia kibicuje Chelsea, wystarczy, że zremisują z kogutami i Leicester jest w niebie! :))
marcin555
Oceny: +7
Lech Poznań
01.05.2016 / 22:16:14
Nie tylko Anglia a cały piłkarski świat :)
pierninio10
Zarejestrowany od: 409 dni
Ilość komentarzy: 355
Oceny: +2873
Kolumbia Juventus Turyn Włochy Polska Urugwaj
01.05.2016 / 17:14:41
Co za pech typowałem bayern na remis z gladbach i remis lisów z united, ale nic nie postawiłem :P
01.05.2016 / 17:03:44
A więc sprawa czwartego miejsca dla United, została wyjaśniona.
Sweet Darkness
Zarejestrowany od: 838 dni
Ilość komentarzy: 651
Oceny: +6584
Manchester United
01.05.2016 / 17:03:17
Tak tak, wygramy wszystko do końca sezonu!!
Cenny punkt!
Mahrez dziś sobie ładnie pomykał i kręcił zawodnikami United.
MU atakował przez pierwsze 15 minut, a potem prezentowali nudny futbol.
NEON21
Zarejestrowany od: 1583 dni
Ilość komentarzy: 1843
Oceny: +22220
Wisła Kraków Polska
01.05.2016 / 16:59:09
Jeśli Totki jutro nie wygrają, Lisy mają mistrza.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1425 dni
Ilość komentarzy: 7228
Oceny: +38352
01.05.2016 / 16:58:54
Fajna zwłaszcza pierwsza połowa, tempo sie podobało. Gole padły szybciej niż myślałem, ale nie więcej niż sie spodziewano. Leicester może być zadowolone bo to nie oni mieli inicjatywe w tym meczu. Kasper dzisiaj szalał pięknie, poratował pare razy, Morgan też niezły dzik. Przez moment myślałem, że przy drugiej żółtej Drinkwatera sędzia przywali karnego ale na szczęście nie.
Labret
Zarejestrowany od: 1451 dni
Ilość komentarzy: 2074
Oceny: +16835
01.05.2016 / 16:58:18
/ -13
Jakby Herrera i Depay grali od początku, MU spokojnie by wygrali.
MałolatNH
Zarejestrowany od: 338 dni
Ilość komentarzy: 262
Oceny: +1698
Wisła Kraków
01.05.2016 / 16:58:03
Po tym remisie mogę śmiało stwierdzić że Leicester będzie Mistrzem Anglii coś przepięknego :)
Tak jak myslalem, wyrownany mecz.
Mistrzostwo u siebie z Evertonem sie zapowiada :)
01.05.2016 / 16:56:27
Remis starczy. Jutro Koguty i tak nie wygraja z Chelsea.
Mimo iz bardzo lubie Czerwone Diably to wolalem, zeby sytuacja byla juz wyjasniona i Lisy mogly sie cieszyc ze zwyciestwa w lidze, zwlaszcza na oczach tego pajaca LVG. Co ten czlowiek robi z tak wielkim klubem to jest jakas Hanba, on nawet nie zna jego WIELKIEJ historii. Nie widze przyszlosci jesli jak najszybciej nie zostanie zwolniony z Teatru Marzen. Wiekszego glaba nie widzialem, nawet Moyes mu nie dorasta do piet.
01.05.2016 / 16:04:21
bardzo fajny mecz dla oka dużo akcji praktycznie nie ma przestoju w grze i w końcu można zobaczyć prawdziwą meską piłkę gdzie nikt nie odpuszcza i każdy zapierdala aż do ostatnich sił
Labret
01.05.2016 / 16:02:02
/ -11
Lingaard niby często przy piłce, ale on nie potrafi nic pożytecznego z nią zrobić. Fosu za Carricka, Depay za Lingarda i Herrera za Afro i będzie git.
MałolatNH
01.05.2016 / 15:57:43
Muszą dołożyć drugą bramkę a później świętują Mistrzostwo Anglii na Old Trafford :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester United - Leicester City FC 01.05.2016 wynik: 1:1 z dnia 01.05.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.