Trochę żal mi Frosinone. Byli tak bliscy sprawienia mega sensacji i dopisaniu 3 punktów do swojego konta.
Ilość komentarzy: 6915
Oceny: +35798
Juventus Turyn
01.05.2016 / 20:36:25
Dzielny Milan odrobił straty w meczu z gigantem strefy spadkowej. A Bacca tym transferem to trafił jak Balo tego karnego. Dokładnie nie tam gdzie powinien.
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 776 dni
Ilość komentarzy: 1064
Oceny: +3715
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
01.05.2016 / 20:17:24
Balotelli nie podchodzil do karnego ? hoho
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 570 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20273
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
01.05.2016 / 19:08:21
Ja jebie, remis z przedostatnią drużyną u siebie, w dodatku uratował ich karny -.- Z taką grą Milanu to będzie cud, jeśli zakwalifikują się do LE w następnym sezonie..
TypowyFanLeicesterCity
Zarejestrowany od: 280 dni
Ilość komentarzy: 31
Oceny: +176
Argentyna Belgia Santos Brazylia Kolumbia Chorwacja Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United
01.05.2016 / 18:25:22
Ależ brameczka na 0:2 dla Frosinone Calcio.Szkoda,że tylko remis.
janmudzyn2
Zarejestrowany od: 560 dni
Ilość komentarzy: 2281
Oceny: +13539
Polska Termalica Nieciecza
01.05.2016 / 18:24:18
Kiepsko ten Milan walczą o puchary i remisują u siebie ze spadkowiczem :/ Tragedia.
sebastian840918
Zarejestrowany od: 450 dni
Ilość komentarzy: 1738
Oceny: +17727
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
01.05.2016 / 18:20:54
Balotelli chyba za dużo kebaba w Krakowie zjadł ...
Milanista001
Zarejestrowany od: 850 dni
Ilość komentarzy: 523
Oceny: +3284
Everton Manchester City Anglia AC Milan Włochy Polska Portugalia Real Madryt Walia
01.05.2016 / 18:08:03
Haha :D
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 734 dni
Ilość komentarzy: 8538
Oceny: +40061
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
01.05.2016 / 17:52:39
Ja pierdole... Ale ten Milan jest słaby. Już nawet Sassuolo ich wyprzedziło w tabeli i na ten moment to oni mają zapewnione puchary a Milan nie...
01.05.2016 / 17:34:29
Nie wiem, taka Chelsea miała kryzys formy ale grają lepiej a Oni ... Naprawdę mi jest nawet głupio za te ich mecze , pochwalę tylko Antonellego który wyszedł , trafił przewrotką i ok :D Balotelli też trochę walczy ale Bacca , naprawdę jakbym był trenerem to bym go w dupę kopnął ... Tu trzeba nowego trenera i dobrych zgranych zawodników. Do roboty bo nie wiem co to będzie #forzamilan !!
MałolatNH
Zarejestrowany od: 272 dni
Ilość komentarzy: 262
Oceny: +1698
Wisła Kraków
01.05.2016 / 17:33:45
Boże niech ci Chińczycy kupują ten Milan bo to co oni robią to paranoja jakaś znów tracą punkty z przed ostatnią drużyna.. wstyd mi za nich
Ryba3
Zarejestrowany od: 1575 dni
Ilość komentarzy: 1164
Oceny: +6153
RSC Anderlecht Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
01.05.2016 / 17:30:51
Gdyby Balotelli grał do końca meczu, MIlan przegrałby ze spadkowiczem !
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1056 dni
Ilość komentarzy: 4735
Oceny: +29238
Wisła Kraków Polska Real Madryt
01.05.2016 / 17:05:04
Brawo Balo... 2 mecz z drużyną, która prawdopodobnie spadnie do Serie B i wcześnie przegrana teraz remis, wstyd.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Milan - Frosinone Calcio 01.05.2016 wynik: 3:3 z dnia 01.05.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.