Zarejestrowany od: 438 dni
Ilość komentarzy: 2102
Oceny: +12419
07.05.2016 / 13:00:12
Nie wiem jak Sevilla to robi ale w lidzie grają średnio żeby nie napisać słabo ale w LE znów finał : no jak masakra.Szkoda że w lidzie Hiszpańskiej nie ma większej rywalizacji mam na myśli stabilne formy druzyn jak Sevilla,Valencja do tego real Barca Atletico cos jak w Anglii gdzie 5,6 zespołów walczy o mistrza,no ale z drugiej strony co ma powiedzieć PSG jak już przed sezonem wiadomo że będą mistrzem.No nic brawa dla Sewilli,a finał będzie na pewno ciekawy
threebets
Zarejestrowany od: 388 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: -1
07.05.2016 / 10:50:07
www.threebets24.blogspot.com na dzis kurs 60 dostepny i aktualny ! ostatnio kurs 59 wszedl ! kupony ladnie wchodza i skany na blogu!
06.05.2016 / 23:06:43
Bardzo dobry mecz Krychy i pewne zwycięstwo! Finał zapowiada się bardzo ciekawie :)
Aleksander Macedoński
Zarejestrowany od: 1196 dni
Ilość komentarzy: 1180
Oceny: +9946
Manchester United Polska
06.05.2016 / 22:39:21
Dobry mecz, również dla Krychy gratulacje niech szlifuje formę na Euro......A Sevilla hmm nic nowego tylko przeciwnik inny i chyba najmocniejszy w porównaniu do poprzednich lat.
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 866 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41181
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
06.05.2016 / 19:27:46
Brawo Sevilla!! Jest szansa na wygranie LE trzeci raz z rzędu! Oby Krycha znów podniósł ten puchar :)
Imperator
Zarejestrowany od: 1148 dni
Ilość komentarzy: 92
Oceny: +41
06.05.2016 / 22:50:13
Ale tym razem w finale trafiają na renomowanego przeciwnika, Liverpool ich zmiażdży.
Oceny: +2176
Manchester United Manchester City Leicester City FC PSG Francja Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Napoli Włochy
06.05.2016 / 16:50:03
Gdzie śpią wasi rodzice? - pyta się pani dzieci w szkole. - Na łóżku. - mówi Małgosia. - Na kanapie - krzyczy Staś. - Na sofie - powiedziała Ola. - Jasiu, a twoi rodzice gdzie śpią? - Moi to śpią na linie. - Jak to na linie? - No bo mama rano mówiła do taty: "Spuszczaj się szybciej, bo do roboty nie zdążysz!"
lwIsToEz
Zarejestrowany od: 402 dni
Ilość komentarzy: 56
Oceny: +475
Brazylia Liverpool FC Lech Poznań Polska Portugalia Real Madryt
07.05.2016 / 15:52:45
Musisz wszędzie pisać ten nie śmieszny żart? Znajdź coś lepszego...
MM's
Zarejestrowany od: 526 dni
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +642
Polska
06.05.2016 / 13:44:12
Sevilla jest za mocna na LE, ale za słaba kadrowo na LM. W tym sezonie jednak ma potwornie trudne zadanie ogrania Liverpoolu. To co Liverpool wczoraj zagrał to była poezja. Finał będzie arcyciekawy, bo oba zespoły mają się o co bić.
DeYzi
Zarejestrowany od: 514 dni
Ilość komentarzy: 491
Oceny: +8999
Manchester United AC Milan Pogoń Szczecin Real Madryt
06.05.2016 / 12:46:02
Grzesiu od pewnego czasu wystepuje w finale Ligi Europy z taka sama czestotliwoscia z jaka obchodzi urodziny. Dobrze jakby Sevilla wygrala final, Krycha bedzie mocno podbudowany przed Euro.
szatankurwo
Zarejestrowany od: 1253 dni
Ilość komentarzy: 1558
Oceny: +3032
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Aston Villa Tottenham Hotspur Anglia AC Milan Legia Warszawa Real Madryt
06.05.2016 / 15:42:50
A jak nie wygrają to będzie załamany? Bez przesady, tak czy siak będzie miał tą samą mocną mentalność. Ja tam liczę na Liverpool i trzeba przyznać, że finał będzie niezwykle ciekawy.
grindavik
Zarejestrowany od: 597 dni
Ilość komentarzy: 96
Oceny: +842
06.05.2016 / 12:32:35
Co się stało Krychowiakowi, ze po cieszynce Gameiro chwycił się za twarz?
06.05.2016 / 10:33:50
Takie grześkowe asysty prosimy podczas Euro :)
S90
Zarejestrowany od: 413 dni
Ilość komentarzy: 253
Oceny: +1913
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
06.05.2016 / 10:11:32
Brawo Sevilla. Liga Europy wydaje się być stworzona dla nich. ;) Cieszy asysta Grzesia. Zagrał bardzo dobry mecz.
06.05.2016 / 08:18:57
Co do Sewiili brawooo chłopak widać było walke oraz determinacje... Przy bramce Mariano to tylko ukłony... Krychowiak też zagrał świetny mecz miał asyste i powalczył troche fizycznie... I pięknie zagrał Gameiro zdobywając 2 bramki, więc brawooo Sewilla !!! Po zwycięstwo w finale LE !!!
Mnx
Zarejestrowany od: 527 dni
Ilość komentarzy: 567
Oceny: +3396
Barcelona Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
06.05.2016 / 08:09:42
Liczyłem na Szachtar ale hiszpański klimat chyba im zaszkodził. Piękny GOL Mariano, pewnie będzie w czołówce LE na 16/17 edycje.
06.05.2016 / 02:19:33
Dobry mecz Sevilli. Super bramka Mariano, cieszy asysta Grześka! Powodzenia w finale
Machorek
Zarejestrowany od: 1443 dni
Ilość komentarzy: 1293
Oceny: +6394
06.05.2016 / 01:49:58
Liverpool gra o życie wygrana w LE = miejsce w LM -spełnienie ich marzeń i kibiców !!!
stanyal
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +187
Arsenal Londyn Polska
06.05.2016 / 00:59:43
Sevilla chyba abonament na LE wykupiła :) brawo Krycha. EURO zapowiada się bombowo ;)
Sewilli z Krychowiakiem
czy Liverpool'owi z pocieszną mordą Kloppa?
ka68987
Zarejestrowany od: 1108 dni
Ilość komentarzy: 1892
Oceny: -702
06.05.2016 / 00:38:14
Lewy najlepszym graczem 1/2 LM, Krycha asysta, Milik szaleje, Grosik pierwszy skład, Glik rozchwytywany może skończyć w drużynie Mistrza Anglii, Zieliński poważnie w orbicie Kloppa, Piszczek znów w formie, Rybus super w lidze rosyjskiej, Błaszczu odrodzony co udowodnił w reprze, bramkarze stały poziom, Wszołek w końcu pierwszy skład od wielu kolejek, Salamon błysnął na kadrze passem roku. No to chyba jest żelazna 11-ka. W odwodzie Kapustka, Jędza, Lewczuk, Pazdan, Jodła, Linetty, Starzyński, Stępiński. do formy wraca Wolski. liga się nie skończyła i jeszcze ktoś może dobić na ostrym pierdo...lnięciu. nic tylko być optymistą
mefeklwa123
06.05.2016 / 03:36:50
Co do tego Błaszcza to fajnie że mu się miesiąc temu mecz towarzyski z Serbami udał ale w Fiorentinie w ogóle nie gra więc coś nie bardzo może się w tych włoszech odrodzić :/
me_gusta23
Zarejestrowany od: 652 dni
Ilość komentarzy: 462
Oceny: +2800
Chelsea Londyn Liverpool FC Southampton FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
06.05.2016 / 00:35:45
Sevilla przeplata złe mecze w Lidze z tymi dobrymi w lidze europy. Chyba nie dadzą rady przeciwko drużynie z Anfield.
titanum.87
Zarejestrowany od: 409 dni
Ilość komentarzy: 3864
Oceny: -15316
06.05.2016 / 00:29:06
Wygrał zespół lepszy w tym dwumeczu pod względem ilości strzelonych bramek. Aczkolwiek Szachtar grał bardzo dobrze i nawet oddał więcej strzałów i miał większe posiadanie a to świadczy o tym jak ułomnych napastników posiadają, którzy nie potrafią kopnąć piłki do bramki. Wydaje mi się jednak, że w finale wygra ten który strzeli więcej goli.
KAROL192
Zarejestrowany od: 389 dni
Oceny: +6
Bayern Monachium Polska Real Madryt FC Barcelona
05.05.2016 / 23:45:19
WIE KTOŚ JAK NAZYWA SIĘ TA NUTKA PO GOLU DLA SEVILLI? :)
Oceny: +8094
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
06.05.2016 / 00:27:28
Dla mnie brzmi to jak szybsza wersja kawałka hymnu ;)
Brawo!
Według mnie obecnie najlepszym zawodnikiem w składzie Sevilli jest Kevin Gameiro.Wiele razy ratował zespół przed porażką czy odpadnięciem z pucharów.I nie mówię tu tylko o LE bo w pucharze Hiszpani też wiele razy "ratował im dupę" :)
Ale innym zawodnikom nie można nic odebrać.Mariano piękna bramka a Krychowiak niezła asysta.
Oj będzie się działo w Bazylei :)
Wojtek-YNWA
Zarejestrowany od: 657 dni
Ilość komentarzy: 659
Oceny: +3612
05.05.2016 / 23:29:26
Zapowiada sie ciekawszy final LE niz LM!!
YNWA!!
drągal401
Zarejestrowany od: 1486 dni
Ilość komentarzy: 39
Oceny: +418
Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Wisła Kraków Legia Warszawa Polska Real Madryt Wisła Puławy
05.05.2016 / 23:26:04
Liga Europy ciekawsza od LM. Tu widac prawdziwy futbol a nie gwiazdy rozpieszczone.
05.05.2016 / 23:31:14
Ma szansę i to duże, w końcu jest 3 raz z rzędu w finale :)
drągal401
Oceny: +418
05.05.2016 / 23:23:41
Zapowiada się mega finał. Brawo Sevilla i Liverpool.
manutd1987
Ilość komentarzy: 2038
Oceny: +5352
Manchester United FC Barcelona
05.05.2016 / 23:21:24
Sevilla-Liverpool.Szykuje się znakomity finał w Bazylei!!!!Czekamy!!!!
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 806 dni
Ilość komentarzy: 1569
Oceny: +11691
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
05.05.2016 / 23:18:24
Krychowiak asysta :)
kamilpali
Oceny: +223
05.05.2016 / 23:17:04
W końcu, ile można na skrót meczu czekać.. :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sevilla - Szachtar Donieck 05.05.2016 wynik: 3:1 z dnia 05.05.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.