Sunderland nareszcie punkty zbiera z solidniejszym przeciwnikiem
Ilość komentarzy: 975
Oceny: +5218
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
07.05.2016 / 20:29:18
chelsea w pewnym momencie stanela i stracila 2 gole, poczuli sie zbyt pewnie, costa nie wykorzystal 2 100% sytuacji, mowi sie trudno, brakuje juz motywacji po prostu , sunderland walczy o utrzymanie i takimi meczami jak ten z chelsea wlasnie pokazal ze nie chca spadac z ligi, brawo dla nich
Kalista23
Zarejestrowany od: 645 dni
Ilość komentarzy: 269
Oceny: +1434
07.05.2016 / 20:28:42
6 komentarzy pod meczem byłego mistrz Anglii - Chelsea :) bezcenny widok heh .. nic dziwnego jak stali się ogórami do bicia ...
matabuena22
Zarejestrowany od: 525 dni
Ilość komentarzy: 242
Oceny: +868
Arsenal Londyn Lech Poznań
07.05.2016 / 20:13:02
Sunderland walczyl o życie ale prawda jest taka ze zawodnicy chelsea to nieprzeciętnie miernoty
Majkelwwo
Zarejestrowany od: 358 dni
Ilość komentarzy: 53
Oceny: +311
Manchester United Feyenoord Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Real Madryt
07.05.2016 / 19:23:11
To jest właśnie Determinacja ! Nastawienie drużyny w sytuacjach kryzysowych jest na prawdę godne podziwu.
Sweet Darkness
Zarejestrowany od: 779 dni
Ilość komentarzy: 561
Oceny: +5536
Manchester United
07.05.2016 / 19:20:14
Gry drużyna gra o przetrwanie od razu inaczej to wygląda.
07.05.2016 / 19:08:39
Obrona Chelsea, zaczynając od bramkarza, jest cała do wymiany. Każda akcja przeciwników stanowi dla nich duże zagrożenie. Tak być nie może
kwiatek666
Zarejestrowany od: 354 dni
Ilość komentarzy: 1511
Oceny: -1004
07.05.2016 / 19:00:10
Bardzo dobry mecz w wykonaniu gospodarzy. Goście trochę bez wiary w drugiej połowie. Fajnie że Sunderland penie już zostanie, chociaż Newcastle też trochę szkoda :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sunderland - Chelsea Londyn 07.05.2016 wynik: 3:2 z dnia 07.05.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.