Liverpool FC Leeds United AFC West Ham United AS Monaco Feyenoord Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Odra Opole MKS Kluczbork
Ilość komentarzy: 195
Oceny: +1265
Kolumbia Arsenal Londyn Polska Real Madryt UD Las Palmas
13.05.2016 / 14:53:20
Azpilicueta dal rade w tym meczu. Hazard blysnal. Ciekawe co pokaza z Leicester :)
LFCgregLFC
Zarejestrowany od: 1003 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +37
Liverpool FC
12.05.2016 / 19:57:54
Interwencja Begovica przed golem Benteke pokazuje jaki to był sezon dla Chelsea...
Majkelwwo
Zarejestrowany od: 357 dni
Ilość komentarzy: 53
Oceny: +311
Manchester United Feyenoord Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Real Madryt
12.05.2016 / 18:59:21
Hazard pokazuje że na przyszły sezon będzie wciąż brany pod uwagę. Fenomenalne przebudzenie i to w wielkim stylu, ostatnie mecze są jego. I to jakie bramki! Belg jest konkretny i mam nadzieje że będzie dalej grał swój miły dla oka spektakl.
LEGIONISTA3
Zarejestrowany od: 1580 dni
Ilość komentarzy: 1989
Oceny: +14936
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
12.05.2016 / 12:09:43
Coutinho, Firmino, Origi, Can potrzebują kilka lat żeby się rozwinąć.
Teraz Liverpool jest przeciętny tak jak ich miejsce w tabeli.
ecoKamil
Zarejestrowany od: 1428 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +101
Bayern Monachium Borussia Dortmund Lech Poznań Polska FC Barcelona
12.05.2016 / 12:30:52
To co powiesz o doświadczeniu Chelsea, wielu zawodników najwyższej klasy a które miejsce w tabeli ?
majkelok
Zarejestrowany od: 700 dni
Ilość komentarzy: 382
Oceny: -225
12.05.2016 / 10:51:32
Hazard chyba planuje transfer jakiś i musi się szybko pokazać, że wciąż jest wiele wart
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 739 dni
Ilość komentarzy: 8538
Oceny: +40058
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
12.05.2016 / 10:47:34
To był dobry i ciekawy mecz! Szkoda, że Hazard dopiero na koniec sezonu zaczął grać. I gratulacje dla Liverpoolu za walkę do samego końca.
/ -12
Widać że jeżeli chelsea weźmie się w garść to w następnym sezonie będą walczyć o mistrzostwo z City ale Liverpool moze byc maks 3 (to tylko moje zdanie)
zzzoro
Zarejestrowany od: 452 dni
Ilość komentarzy: 73
Oceny: +443
Arsenal Londyn Legia Warszawa
12.05.2016 / 10:07:49
Ja nie wiem, którędy Ty kierujesz swój wzrok, ale ja kompletnie nie widzę nawet kształtów tego co Ty niby widzisz.
Oceny: +6136
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt
12.05.2016 / 06:14:20
/ -45
Patrzac na komentarze stwierdzilem ze musze zobaczyc ten skrot bo hazard podobno piekna brama. I co? Nic takiego, w dlugi rog i tyle, jak w meczu atletico z bayernem niguez pocisnal 5 i strzelil gola to nie bylo takiego parcia, a tu prosze wasz hazard w koncu strzela i juz mokro w gaciach, tak słabego sezonu nie widzialem od dawna w wykonaniu chelsea.
kasiawzorek09
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +653
Chelsea Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Polska Sevilla Korona Kielce
12.05.2016 / 16:35:22
To raczej chodzi o to w jaki sposób sobie wypracował sam sytuację mijając kilku zawodników i utrzymując się długo przy piłce kończąc strzałem perfekcyjnym, takie bramki powinno się doceniać przede wszystkim :)
WeAreLiverpool
Zarejestrowany od: 1008 dni
Ilość komentarzy: 1083
Oceny: +5041
12.05.2016 / 12:38:34
Prawda jest taka, że nikt go nie atakował. Cała obrona zaspała. Fakt jest taki, że Hazard kapitalnie to wykorzystał. Świetna bramka i dobre wykończenie.
Mustafa
Zarejestrowany od: 331 dni
Ilość komentarzy: 2696
Oceny: +16430
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
12.05.2016 / 06:08:58
Benteke troche z twarzy jak Mike Tayson :D walka do konca jak zawsze z Klopem Liverpool juz w nastepnym sezonie czuje ze beda walczyc o puchary :D no i Hazard wkoncu sie odblokowal swietny mecz :-)
Oceny: +653
11.05.2016 / 23:50:07
Fenomenalna bramka Hazarda jak na takiego zawodnika przystało oczywiście :) bardzo cieszy zwyżka jego formy, już za moment nowy sezon, nowy trener i Hazard w najlepszym wydaniu, tylko czy jeszcze w Chelsea?
11.05.2016 / 23:18:50
Gol Edena bajeczka. Meczu nie widziałem, to sie nie wypowiem ale chyba nie mam co żałować.
Oceny: +13213
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
11.05.2016 / 23:11:00
Tam gdzie jest Klopp tam jest charakter, wola walki i gra do końca. Jurgen prędzej czy później będzie selekcjonerem reprezentacji Niemiec.
Kavadro
Zarejestrowany od: 1249 dni
Ilość komentarzy: 537
Oceny: +3337
Liverpool FC Polska
12.05.2016 / 00:20:41
Typ ledwo co jest w Liverpoolu, a ty już go wyganiasz.
Ejkon
Ilość komentarzy: 697
Oceny: +3395
Liverpool FC Borussia Dortmund Podbeskidzie Polska
11.05.2016 / 23:10:24
Szkoła Klopa gramy do końca :) Stawiam na Liverpool w przyszłym sezonie będzie podium w lidze :)
Wojtek-YNWA
Zarejestrowany od: 529 dni
Ilość komentarzy: 612
Oceny: +3299
11.05.2016 / 23:05:47
Panie Klopp dlaczego dla dlugo trzeba bylo czekac ze zmianami?!?!
Nie rozumiem dlaczego Allen nie gral od poczatku po takim bardzo dobrym wystepie z Watfordem?? Coutinho,Firmino, Lallana i Sturidge za duzo kiwali sie i nie podawali,
Do Cana nic nie mam, drugi mecz po kontuzji,spokojnie bez wariacji duzej,prawidlowo przed bardzo waznym Finalem, obrona prawie bez zarzutow, ale Hazard mial za duzo swobody.
Na WBA trzeba dac Allena i Lallane w wyjsciowej 11 i zobaczyc kto zasluguje na final. Jak dla mnie Allen, poniewaz podoba mi sie jego walecznosc na boisku, a Lallanie brakuje ostatnio formy.
YNWA!!
12.05.2016 / 12:36:12
O skurwesyn O.o Teraz to dojebałeś. Przecież Lallana i Allen to dwie zupełnie inne pozycje -_-
Wojtek-YNWA
12.05.2016 / 17:56:15
A no tak Allen jest defensywnym. Ogarnij sie czlowielu. Ogladasz jak grają??
13.05.2016 / 14:13:54
Hipokryta normalnie haha. To właśnie ty chyba nie oglądasz Live bo wiedziałbyś, że Lallana u Kloppa gra jako skrzydłowy :)
11.05.2016 / 23:02:39
Hazard co pomieszał dziś to jakaś dziwna sytuacja. Obudził się gościu na koniec sezonu, a obrona Live przy jego golu to jakaś porażka. Na takie rzeczy z Sevillą nie będzie można pozwolić.
Omega31
Ilość komentarzy: 974
Oceny: +5213
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
11.05.2016 / 22:59:42
jak to w tym sezonie bywa często, chelsea woli zremisowac niz wygrac, ale ogolnie gracze liverpoolu dali sie objezdzac dzisiaj hazardowi, klopp chyba za bardzo zadowolony byc nie moze, zwlaszcza ze niedlugo mecz z sevilla
Wojtek-YNWA
11.05.2016 / 23:09:43
Widac bylo ze nie grali na takim gazie jak z Villarrealem, grali tak zeby kontuzji nie dostac przed finalem, bo w lidze i tak nie bylo szans na 4
Omega31
11.05.2016 / 23:23:02
niech wygrają ta LE dla angielskiej pilki to wazne, jakis sygnal, moze im umiejetnosci nie brakuje, ale doswiadczenie przemawia za sevilla
11.05.2016 / 22:54:33
Hazardinho 4 mecze 4 gole, a i tak się jakiś łoś znajdzie co napisze, że on już nie wróci do formy.
Wojtek-YNWA
11.05.2016 / 23:07:15
Lepiej na koniec sezonu niz wcale
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Liverpool FC - Chelsea Londyn 11.05.2016 wynik: 1:1 z dnia 11.05.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.