Mimo iż jestem kibicem Realu to zawsze zadziwial mnie Torres to co robił w liverpoolu to byla magia , potem wiadomo chelsea troche go przystopowala , ale ja zawsze wierzyłem ze on zacznie znowu grac na swoim poziomie , kumpel mi mowil ze juz nie ma szans i skonczy w ameryce , a tu prosze wrocil do Atl i cisnie rowno ;) pozdro dla normalnych nie gimbusiarni
Ilość komentarzy: 107
Oceny: +273
Bayern Monachium Widzew Łódź Polska Real Madryt
14.05.2016 / 22:34:08
Gratulacje Atleti za wygraną. Wyjątkowego przeciwnika mamy w finale bez wątpienia, Torres i Griezmann to duet którego trzeba się obawiać. BBC vs TGS , przez Saula :)
Liściu
Zarejestrowany od: 1254 dni
Ilość komentarzy: 400
Oceny: +2513
Chelsea Londyn Polska Atlético Madryt
14.05.2016 / 22:32:44
To jest ten Torres z czasów Liverpoolu. Oj Fernando ile my na to czekaliśmy.
TomekPoland
Zarejestrowany od: 251 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: +136
Chelsea Londyn Liverpool FC Tottenham Hotspur PSG Ajax Amsterdam Jagiellonia Białystok Polska Portugalia Real Madryt
14.05.2016 / 22:08:21
Fernando Torres odrodził się na dobre i mam nadzieje że pojedzie na Mistrzostwa Europy.
Krisu17
Zarejestrowany od: 282 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: +167
14.05.2016 / 21:45:49
Torres się odrodził w Atletico :) Griezmann nie zwalnia tempa i ogólnie dobry duet tworzą :) Szkoda porażki z Levante...byłoby 2 miejsce :)
Agbah
Zarejestrowany od: 403 dni
Ilość komentarzy: 552
Oceny: +4595
Polska Atlético Madryt
14.05.2016 / 21:36:43
A i tak nawet zdrowy Costa w reprze nie umie się odnaleść. Powinien pojechać Aduriz, Morata i Torres, ew. Paco Alcacér. Co do meczu to brawo Atleti za dobre pożegnanie Calderon. Do sierpnia! :)
Oceny: +20276
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
14.05.2016 / 21:32:06
Torres powinien pojechać na EURO, Costa kontuzjowany, raczej nie zdąży, Del Bosque powinien zadzwonić do Fernando, na pewno on by więcej dał Hiszpanii niż Costa :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Atlético Madryt - Celta de Vigo 14.05.2016 wynik: 2:0 z dnia 14.05.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.