Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
Ilość komentarzy: 1086
Oceny: +6996
Bayern Monachium Borussia Dortmund ADO Den Haag Legia Warszawa Wisła Płock Polska Dolcan Ząbki Huragan Wołomin
22.05.2016 / 15:51:44
Pieknie Lewandowski :) ale i Muller sie czegos nauczył !!! A i brawo Guardiola z postawienie do karnego Kimmicha mogło sie to żle skonczyć !!!
ecoKamil
Zarejestrowany od: 1491 dni
Ilość komentarzy: 24
Oceny: +102
Bayern Monachium Borussia Dortmund Lech Poznań Polska FC Barcelona
22.05.2016 / 15:51:02
trzeba potrenowac niestety rzuty karne... brawa dla Bayernu, ma lewy z czego sie cieszyc :)
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 746 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
22.05.2016 / 14:34:54
Bayern w sumie mógłby grać jak Atletico w 4-4-2 Neuer - Lahm, Boateng, Kimmich, Alaba - Coman, Vidal, Alonso, Costa - Lewandowski, Muller. Większość akcji byłoby przeprowadzane lewą stroną, tak jak to było do niedawna robione z Riberym. Teraz zastąpiłby go Douglas Costa. Oprócz tego pomagaliby mu na lewej flance rzecz jasna wszyscy pozostali zawodnicy ustawieni po tej stronie boiska, czyli Alaba, Alonso i Muller. Po drugiej stronie przeważnie czekaliby więc na dogrania Lewy, Coman, Vidal czy Lahm. Oni wszyscy potrafią strzelać gole bez wątpienia. Może nie w każdym meczu Bayern by wymiatał, ale w najważniejszych meczach byłaby duża szansa ze względu na ogólnie dużą prostotę i zdecydowanie w grze. Dzięki temu Bayern mógłby wyglądać w swojej grze swobodniej od rywali w najważniejszych meczach i stwarzać mnóstwo sytuacji. To jest koncepcja bardzo radosnego futbolu, który był często prezentowany w przeszłości między innymi przez ManU Fergusona. Problemy mogłyby jednak występować pod kątem ogólnej stabilności i regularności. Niektóre mecze mogłyby wyglądać paskudnie. Te w których zaangażowanie byłoby mniejsze. Ale może i one byłyby zwykle wygrywane.
22.05.2016 / 15:02:58
Z drugiej strony piłkarze Bayernu różnią się od Atletico i Leicester tym, że są bardziej utytułowani. Zawodnicy mogą być zbyt nasyceni tym wszystkim co do tej pory osiągnęli, a w 4-4-2 trzeba dużo biegać, dlatego to jest ustawienie bardziej dla tych, którzy do tej pory nie wiele osiągnęli, a chcieliby zacząć wreszcie wygrywać. Właśnie dlatego to mogło wypalić w Atletico i Leicester, a w Bayernie mogłyby być z tym problemy, więc Ancelotti na takie coś się nie odważy, zwłaszcza że skrzydłowi w tej drużynie już teraz nie odgrywają tak wielkiej roli, jak jeszcze 2-3 lata temu.
Quuajett
Zarejestrowany od: 1643 dni
Ilość komentarzy: 199
Oceny: +1315
Manchester United Holandia Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt
22.05.2016 / 12:41:41
Lewy strzelił jak profesor. Cieszy takie opanowanie :) Już nie moge się Euro doczekać :p
CzlowiekKrysztal
Zarejestrowany od: 532 dni
Ilość komentarzy: 662
Oceny: +4917
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
22.05.2016 / 09:33:00
Nigdy nie zrozumiem dlaczego do karnych wyznaczani są stoperzy lub defensywni pomocnicy którzy cały czas tylko wybijają piłki lub podają do najbliższego partnera. Przecież to oczywiste że lepiej od nich strzeli gracz ofensywny, nawet jak jest zmęczony
sebastian840918
Zarejestrowany od: 518 dni
Ilość komentarzy: 2256
Oceny: +25897
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
22.05.2016 / 08:44:55
Gratulacje dla Bayern'u oraz Lewandowskiego. Szkoda Piszczka, ale ktoś wygrać musiał.
adamoman
Zarejestrowany od: 335 dni
Ilość komentarzy: 1107
Oceny: +3862
Manchester City Borussia Dortmund Napoli Polska Śląsk Wrocław
22.05.2016 / 08:05:50
Ale mecz tyle skurczów tyle kontuzji no ale ktoś musiał to wygrać gratulacje dla Bayeru i dla Lewego
chamstwo
Zarejestrowany od: 1428 dni
Ilość komentarzy: 7238
Oceny: +38474
Juventus Turyn
22.05.2016 / 07:39:18
Tej dogrywki mogłoby nie być bo ile można czekać na bramki. Bender wykonał jedenastke dramatycznie, Kimmich też nie wiem czemu podchodził, ale reszta strzelała świetnie. U Lewego widać pewność siebie i to mnie cieszy.
22.05.2016 / 02:15:39
Szkoda ze wielu z was dzisiaj wyśmiewa Lewego a za kilka dni będziecie go chwalić. Szkoda ze piszecie takie rzeczy na zwycięzce Pucharu Niemiec - czyli jak zwycięzca jest taki straszny to ten na drugim miejscu to juz w ogóle musi być chujowy ....
A ja gratuluję obydwu drużynom, bo grały niezły futbol. A najbardziej Lewemu, bo pomimo wielkich emocji potrafił strzelić pięknego karnego :)
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1303 dni
Ilość komentarzy: 7541
Oceny: -8908
22.05.2016 / 03:20:35
/ -32
Jak Lewandowski bedzie gral na euro tak jak dzisiaj,to Niemcy wydymaja go bez mydla.
/ -78
lewy zachował się chujowo ze cieszył się z karnego drużyna go wychowała a on takie rzeczy
/ -49
A Lewandowski gral dzisiaj? A nie ,czekaj chyba nic nie strzelil bo nie bylo 10 setek.
Szczecinianin
Zarejestrowany od: 764 dni
Ilość komentarzy: 1416
Oceny: +6427
22.05.2016 / 09:43:34
Lewandowski nie zagrał słabo, wszyscy grali dobrze i dobrze go kryli.
22.05.2016 / 05:28:45
strzelil twojej starej miedzy nogi
escobar81
Zarejestrowany od: 697 dni
Ilość komentarzy: 2289
Oceny: +14165
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
21.05.2016 / 23:14:24
Miałem wrażenie, że widziałem Jurgena Kloppa w sztabie szkoleniowym Bayernu :D
A tak poważnie to ważniejsze niż wynik było dla mnie zdrowie Łukasza i Roberta. Teraz operacja Euro ! Jedziemy !
Muerto
Zarejestrowany od: 861 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: -15
Ajax Amsterdam Legia Warszawa FC Barcelona
21.05.2016 / 23:06:22
Karny Lewego wykonany po mistrzowsku. Całkowity spokój, opanowanie, pełen luz.
chamstwo
22.05.2016 / 07:36:23
Widać że mentalnie jest teraz w dobrym miejscu, a to świetny prognostyk przed euro. Takiego lidera potrzebujemy.
21.05.2016 / 22:55:11
Tuchel wykazał się wybitnym idiotyzmem dając strzelać karne obronicom !! Ile Kurwa jeszcze przegranych finałów ????
Shhh23
Zarejestrowany od: 762 dni
Ilość komentarzy: 208
Oceny: +337
Liverpool FC Anglia PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Zagłębie Sosnowiec
21.05.2016 / 22:55:02
no i dublet, a takie lamenty na Pepa były:)
janmudzyn2
Zarejestrowany od: 628 dni
Ilość komentarzy: 2283
Oceny: +13550
Polska Termalica Nieciecza
21.05.2016 / 22:53:00
Brawo Lewy 5 bramek w 9 minut! Zniszczyłeś Wolfsburg!
21.05.2016 / 23:01:13
ale ten karny kimisia to powinien byc powtorzony, bramkarz przed strzalem musi stac na linii, a on se wyszedl do przodu, sedzia liniowy to nie wiem co robil kolo tej bramki
Jaeger
Oceny: -1
22.05.2016 / 20:08:21
Karny Lewego też powinien zostać powtórzony - zatrzymał się przed uderzeniem.
21.05.2016 / 22:38:33
powinni zlikwidowac te dogrywki, pilkarze graja g. bo sa zmeczeni i tylko co chwile kogos skurcz lapie, a mnie juz d. boli od siedzenia tyle czasu przed ekranem :/
Shhh23
Oceny: +337
21.05.2016 / 22:57:20
A ja jestem za dogrywkami, ale mogliby na stałe do wszystkich rozgrywek przywrócić złotego gola. Większe ciśnienie by było ;)
dawidinho
21.05.2016 / 22:19:45
/ -24
Bayern ciśnie Borussie jak z gównem. Dziwię się, że Bayern jeszcze nie strzelił bramki. Sokratis dziś gra fenomenalnie!
21.05.2016 / 22:16:44
Ale kurwa chujowo się ogląda mecze na tvp...Komentatorzy przymulają strasznie, a głównie Żewłakow...
wujekaras08
Zarejestrowany od: 1098 dni
Ilość komentarzy: 38
Oceny: +586
Bayern Monachium Borussia Dortmund Wisła Kraków Legia Warszawa Polska FC Barcelona
22.05.2016 / 08:52:00
Najlepsze było jak Żewłakow nie potrafił odmienić nazwiska bodajże Schmelzera i odjebał "Smelcera" :D
21.05.2016 / 22:10:06
My kochani zwykłe polskie społeczeństwo różnimy się tym od tzw. elit, że my pijemy za swoje a oni piją za nasze.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Bayern Monachium - Borussia Dortmund 0:0 21.05.2016 wynik: 0:0 (4:3) z dnia 21.05.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.