Podczas pokazywania składów było widać bardzo ładną blond na trybunach. Szkoda, że teraz tego nigdzie nie można znaleźć.
Ilość komentarzy: 1960
Oceny: +14997
Manchester United Eintracht Frankfurt
24.05.2016 / 21:33:54
Jeszcze nigdy nie cieszyłem się tak ze zwycięstwa Frankfurtu. Oby Kovac dostał troche grosza na wzmocnienia bo Meier już 33 lata na karku a Seferovic to spory niewypał
Oceny: +40428
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
24.05.2016 / 20:32:08
Brawo Eintracht! Fajnie, że zostajecie w Bundeslidze :)
Wilku89
Zarejestrowany od: 604 dni
Ilość komentarzy: 481
Oceny: +4824
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
24.05.2016 / 15:42:03
Wielka szkoda, że Eintracht nie spadł do II ligi. Ich kibice to patologia wśród Bundesligi. Sam przekonałem się o tym na własnej skórze i do tego mają zero szacunku do innych. No cóż w przyszłym sezonie znowu nasze derby. Bójki i rozjebane pół miasta.
FanFootball
24.05.2016 / 21:30:04
No chyba ci się coś pomyliło, jak niby mamy mieć szacunek dla Darmstadt jak już na starcie po przyjeździe zaczeły się głupie prowokacje? A poźniej nie wpuścili na stadion, bo nie. Nie mówie że SGE bez winy bo niektórych troche poniosło ale co zrobić.
Wilku89
25.05.2016 / 13:52:23
Jasne. Mam ci linka podać ze zdjęciami jak ucinają głowę kobiecie z naszym logiem? Kto palił na pierwszym meczu nasze herby i koszulki na stadionie Eintrachtu?! Kto w kominiarach w grupach rozpierdalał połowę knajp w mieście? I ty piszesz o prowokacji?
24.05.2016 / 12:10:40
Eintracht męczył się z drużyną, która nie chciała w ogóle wygrać tego meczu. To tylko pokazuje jak płaskie i tępe jest ustawienie 4-2-3-1. Lepiej grać więc w 4-1-4-1. Stuttgart grał tak, dopóki trener nie zaczął kombinować, zmieniać co chwilę ustawienia i stawiać coraz częściej na nieszczęsne 4-2-3-1. Bayern też miał dobry sezon bo Guardiola ustabilizował się z 4-1-4-1, podobnie Van Gaal z ManU w końcówce sezonu.
janmudzyn2
Zarejestrowany od: 626 dni
Ilość komentarzy: 2283
Oceny: +13550
Polska Termalica Nieciecza
24.05.2016 / 10:48:35
Super wynik! Wracaj do zdrowia Marco Russ.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - 1. FC Nürnberg - Eintracht Frankfurt 23.05.2016 wynik: 0:1 z dnia 23.05.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.