Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
Ilość komentarzy: 113
Oceny: +950
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
30.05.2016 / 09:47:01
Bardzo ciekawy mecz zespołów z którymi zagramy na Euro2016 i w eliminacjach MŚ2018. I tak patrząc na te drużyny to w porównaniu do Polski są po prostu średniakami, więc nasza drużyna powinna spokojnie się z nimi uporać.
king2004
Zarejestrowany od: 467 dni
Ilość komentarzy: 207
Oceny: +783
Leicester City FC Hull City Borussia Dortmund AC Milan Polonia Warszawa Cracovia Polska San Marino Atlético Madryt
30.05.2016 / 07:38:11
Rumunia walczyła do końca.Dobry powrót Ukrainy!Może być groźnym przeciwnikiem na EURO ! Ale jeśli nasi się postarają to myślę że wygramy.
stanley10
Ilość komentarzy: 2174
Oceny: +11391
Blackpool FC
30.05.2016 / 00:52:59
Trzeba uważać na duet Jarmołenko-Konoplyanka, oj trzeba...
Kris007
Zarejestrowany od: 709 dni
Ilość komentarzy: 243
Oceny: +2153
AC Milan Lech Poznań Polska
29.05.2016 / 23:35:36
Bramkarz Ukrainy to jest jakaś podpucha przed Euro czy jak, bo nie do końca rozumiem? Sam sobie strzela, refleks szachisty, dziurawe łapy - nikogo lepszego nie mają? Bo jeśli on tak będzie bronił to pół naszej kadry pacnie bramkę 21 czerwca. I w sumie dobrze ;)
seru1902
Zarejestrowany od: 468 dni
Ilość komentarzy: 244
Oceny: +993
Bayern Monachium Islandia Polska
29.05.2016 / 22:25:39
Ukraina przerwała długą passę rumunów bez porażki - to aż 2 lata trwało! No ale mało co a zremisowali by to...Na dodatek, w jednym meczu, Rumunia straciła o 2x więcej bramek niż w Eliminacjach - Tam straciła jednego gola z Węgrami i jednego z Finlandią.
escobar81
Zarejestrowany od: 630 dni
Ilość komentarzy: 2129
Oceny: +13122
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
29.05.2016 / 22:13:38
Ten Piatov to najsłabszy punkt Ukraińców, jak się Robert z Arkiem rozstrzelają to nie będzie co zbierać :)
cr71212
Zarejestrowany od: 249 dni
Ilość komentarzy: 168
Oceny: +1122
Polska Real Madryt
29.05.2016 / 22:13:05
Romunia walczyła do końca z 4-1 na 4-3 dzielnie walczyli ale na końcu ulegli ukrainie
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Rumunia - Ukraina 29.05.2016 wynik: 3:4 z dnia 29.05.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.