Santos West Ham United SC Heerenveen Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Elche CF KSZO Ostrowiec Videoton
Ilość komentarzy: 98
Oceny: +490
Chelsea Londyn
06.06.2016 / 17:08:06
Uwielbiam Południo-Amerykanśką piłke. Przez niemal caly mecz oszałamiające tempo akcja za akcją to mi sie podoba!
radgro
Ilość komentarzy: 923
Oceny: +1775
Górnik Łęczna Polska Motor Lublin
06.06.2016 / 13:46:12
ale chujowi sędziowie na tym copa, tam nawet faulu nie było przy 2 żółtej dla Cuardado
7mari
Zarejestrowany od: 410 dni
Ilość komentarzy: 2449
Oceny: +4561
Arsenal Londyn Napoli Real Madryt
06.06.2016 / 14:29:29
jakbyś znał troche hiszpańskiego to byś usłyszał że komentatorzy zastanawiali sie czy przypadkiem nie dostał tej kartki za pyskowanie sędziemu

06.06.2016 / 13:06:45
Mecz petarda , w szybkim tempie , dużo sytuacji . Szacun dla Urugwaju , 30 minut drugiej połowy 10 na 11 i grać pressingiem ... imponujące
LunaticPL
Zarejestrowany od: 323 dni
Ilość komentarzy: 113
Oceny: +950
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
06.06.2016 / 11:54:01
No w końcu mecz, gdzie były emocje i więcej bramek niż jedna. Brawo dla Meksyku.
Matyu09
Zarejestrowany od: 299 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: +59
Liverpool FC Polska Real Madryt
06.06.2016 / 11:49:51
Czemu on dał mu drugą żółtą jakiejś 2 min po faulu, gdy już narysował linie murku itp. (mowa o Guardado)
06.06.2016 / 10:24:21
też uważacie że czerwona dla Meksyku "z czapy" ?
chamstwo
Zarejestrowany od: 1430 dni
Ilość komentarzy: 7243
Oceny: +38551
Juventus Turyn
06.06.2016 / 21:45:17
Mimo niej brawa dla Meksyku że nie dali sobie zabrać zwycięstwa.
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 748 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
06.06.2016 / 09:12:27
To Meksyk w końcówce wyczarował! Wielkie brawa dla nich!
7mari
06.06.2016 / 09:12:07
Rafa Marquez po prostu niesamowity, tyle lat w kadrze (od 1997) i jeszcze gole strzela
Shhh23
Zarejestrowany od: 764 dni
Ilość komentarzy: 215
Oceny: +370
Liverpool FC Anglia PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Zagłębie Sosnowiec
06.06.2016 / 08:40:49
Myślę że z Suarezem by roznieśli Meksyk...a właśnie, podpowie mi ktoś czemu nie gra?
7mari
06.06.2016 / 09:52:15
chyba trafniejsze byłoby sformułowanie że by "zagryźli" Meksyk, albo "rozszarpali". chociaż w to wątpię, Latynosi grają inaczej niż w tym europejskim grajdołku i nikt by się z nim nie cackał jak w lidze BBVA, że dotknąć go nie można bo karny
Shhh23
Oceny: +370
07.06.2016 / 03:37:07
To że się latynosi nie cackają to jedno, to że się Suareza czepiasz to drugie, a tak naprawdę to możesz mu co najwyżej samochód umyć...
Falalala
Ilość komentarzy: 1138
Oceny: +8303
Argentyna Polska FC Barcelona Radomiak Radom
06.06.2016 / 08:44:33
Kontuzja w finale Pucharu Króla .Przewidywali że nie ma szans sie wyleczyć na faze grupową .
Oceny: +14276
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
06.06.2016 / 07:13:13
W końcu normalny mecz z bramkami na Copa America.
markoza509
Zarejestrowany od: 333 dni
Ilość komentarzy: 172
Oceny: +326
Argentyna Brazylia Leicester City FC Francja Polska FC Barcelona Hiszpania Walia
06.06.2016 / 06:54:35
co tutaj się stało
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Meksyk - Urugwaj 06.06.2016 wynik: 3:1 z dnia 06.06.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.