Zarejestrowany od: 403 dni
Ilość komentarzy: 3864
Oceny: -15317
11.06.2016 / 14:06:38
żeby uznać karnego za rękę której nie było w 10 doliczonej minucie... ktoś tam z Chile musi dobrze dupę lizać skoro na drugim z rzędu Copa America sędziowie ciągną ich za uszy
Oceny: +1535
Argentyna Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Tottenham Hotspur Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn
11.06.2016 / 11:10:13
chile nie zasłużyło aby wygrać , mecz powinien zakończyć się remisem
Luuks27
Zarejestrowany od: 674 dni
Ilość komentarzy: 562
Oceny: +4294
Arsenal Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt FC Barcelona
11.06.2016 / 12:07:43
19:3 w strzałach, 70% posiadania piłki, a do tego karny, którego sędzia nie podyktował na korzyść Chile i ty mówisz, że powinien być remis? Bo Boliwia cały mecz broniła Częstochowy?
piecykowski
Zarejestrowany od: 447 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +189
11.06.2016 / 10:35:00
Chile z takim składem powinno ich roznieść przynajmniej z 5-0, jednak gwiazdeczki chciały na stojąco wygrać mecz, zero zaangażowania.
doloroza
Zarejestrowany od: 347 dni
Ilość komentarzy: 88
Oceny: +425
Polska
11.06.2016 / 11:17:44
Mecz skończył się tak jak przewidywałem wygraną Chile 1 max 2 bramkami, każdy kto ogląda trochę meczów zauważy że po zmianie trenera nie grają już jak dobrze a wypadł jeszcze Valdivia jeden z najważniejszych graczy w reprezentacji
scorpionPL
Zarejestrowany od: 350 dni
Ilość komentarzy: 442
Oceny: +4335
Manchester United PSG Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt
11.06.2016 / 10:26:11
No cóż tu można powiedzieć...sędzia uratował Chilijczyków przed kolejną wpadką. Mecz powinien zakończyć się remisem.
sebastian840918
Zarejestrowany od: 577 dni
Ilość komentarzy: 2407
Oceny: +27526
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
11.06.2016 / 09:44:19
Bramka Campos'a, przepiękna. Co do karnego w setnej minucie meczu, to był on mocno wątpliwy. Obrońca cały czas miał rękę za plecami.
titanum.87
11.06.2016 / 09:07:09
Gol z karnego w 10 doliczonej minucie? Meczu nie oglądałem ale od razu pachnie mi to przekrętem. Oby Panama ich ograła golem w 20 doliczonej minucie.
mkkf
Zarejestrowany od: 432 dni
Ilość komentarzy: 909
Oceny: +2177
Manchester United Manchester City Leicester City FC PSG Francja Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Napoli Włochy
11.06.2016 / 12:45:41
Przecież gościa z Boliwi któryś przewrotką skasował. Trafił go w głowę a on bezwładnie upadł na ziemie. Aż go przetransportowano karetką poza boisko trochę zeszło
king2004
Zarejestrowany od: 592 dni
Ilość komentarzy: 221
Oceny: +863
Leicester City FC Hull City Borussia Dortmund AC Milan Polonia Warszawa Cracovia Polska San Marino Atlético Madryt
11.06.2016 / 09:06:12
Wszystko było robione pod Chile. 10 minut doliczonych ?
king2004
Oceny: +863
11.06.2016 / 08:56:31
Vidal uratował im spotkanie. Gdyby nie ten gol z karnego to kolejna porażka Chile rozniosła by się w szybkim tempie.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chile - Boliwia 11.06.2016 wynik: 2:1 z dnia 11.06.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.