Dobrze ze wygrali bo bym na rachunki nie miał
Ilość komentarzy: 1085
Oceny: +7102
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
12.06.2016 / 10:59:24
Zasłużone zwycięstwo Amerykanów. Klinsmann robi z nich świetny zespół. Widać to po akcji bramkowej i po kilku innych. Piękna gra z pierwszej piłki, długie podania i powroty do obrony Zardesa, czy Dempseya. Przy braku Urugwaju i słabej Brazylii widzę ich wysoko w tym turnieju
scorpionPL
Zarejestrowany od: 229 dni
Ilość komentarzy: 442
Oceny: +4335
Manchester United PSG Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt
12.06.2016 / 09:55:13
Nie zawsze ten zespół, który przeważa w meczu musi wygrać. Gratulacje dla USA. Tym bardziej, że połowę spotkania grali w 10.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Stany Zjednoczone - Paragwaj 12.06.2016 wynik: 1:0 z dnia 12.06.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.