Ilość komentarzy: 5736
Oceny: +19124
Manchester United PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Real Madryt
23.06.2016 / 01:32:59
No to Kupiers znowu pokazal jakim jest niedojebanym sedzia, na szczescie wyniku nie wypaczyl. A miedzy stoperami realu i barcy 1-1 w spierdolonych akcjach
ckm22
Zarejestrowany od: 609 dni
Ilość komentarzy: 291
Oceny: +479
Bośnia i Hercegowina Węgry Irlandia Wisła Kraków Cracovia Podbeskidzie Polska Ukraina Hutnik Kraków Dolcan Ząbki
22.06.2016 / 21:33:01
Brawo ! Chorwaci pokazali klasę, grali do końca i to się opłaciło.
Oceny: +863
Leicester City FC Hull City Borussia Dortmund AC Milan Polonia Warszawa Cracovia Polska San Marino Atlético Madryt
22.06.2016 / 20:20:42
Ten karny Ramosa.... nieważne, chyba Hiszpania trochę przyspała po golu na 1-0 a potem już się nie obudzili.
hagi
Zarejestrowany od: 1493 dni
Ilość komentarzy: 1129
Oceny: +7792
Juventus Turyn Korona Kielce
22.06.2016 / 18:05:56
Nawet jak awansujemy z Ciapatą Szwajcarią to będzie ciężko przejść Chorwatów.
irek770801
Zarejestrowany od: 360 dni
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +80
Borussia Dortmund
22.06.2016 / 17:45:32
chorwacja zasluzenie wygrala,slowianska krew!,hiszpania miala nawet szanse na karnego ,ktorego nie bylo uknul to sobie sedzia ,chyba tez polawia sardynki z hiszpanami
palmeiras
Zarejestrowany od: 1166 dni
Ilość komentarzy: 99
Oceny: +4016
Liverpool FC Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
22.06.2016 / 17:18:54
Sędzia podyktował karnego,a pewnie zaraz potem dostał cyna na słuchawki że nic nie było. Czemu nie nakazał powtórzyć karnego,gdy bramkarz chorwacki wyszedł na 1,5 m przed bramkę?W takim razie po co są ci sędziowie za bramkami?!
Diego10
Zarejestrowany od: 464 dni
Ilość komentarzy: 206
Oceny: +1351
Kolumbia Arsenal Londyn Polska Real Madryt UD Las Palmas
22.06.2016 / 17:18:03
Chorwaja pokazala charakter w tym spotkaniu!
remKol
Zarejestrowany od: 340 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +5
22.06.2016 / 15:11:10
Srna zwraca się w kierunku ławki. Tam siedzi Modrić, który podpowiada mu w który róg Ramos będzie strzelał, po czym Srna idzie i mówi to Subasiciowi. Najlepsze, że jeszcze w tym wszystkim zorientował się Busquets, który podszedł szybko do Ramosa i powiedział mu co tam Chorwaci planują :D
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 810 dni
Ilość komentarzy: 4430
Oceny: +5546
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
22.06.2016 / 14:38:15
Brawo Chorwacja! Tak się pokonuje Hiszpanię! A Ramos i ten karny.... słabiutko.
22.06.2016 / 13:49:02
Chorwacja ma bardzo solidną reprezentację i w meczu z Hiszpania tylko to potwierdzieli. Jeśli przejdziemy Szwajcarie, to z Chorwacją czeka nas bardzo ciężki pojedynek.
Lazz
Zarejestrowany od: 1577 dni
Ilość komentarzy: 182
Oceny: +1058
Liverpool FC PSG Zawisza Bydgoszcz Wda Świecie
22.06.2016 / 13:10:51
też trzeba zauważyć jak Subasić był ustawiony przy karnym, bramkarz nie może przecież przekroczyć linii bramkowej przed kontaktem stopy strzelającego z piłką a on stał przed nią z dobry metr.
nie ujmując mu ale Ramos nie dość że prawie się zatrzymał a to już nie jest uznawane, to oddał słaby strzał
ni mniej ni więcej Chorwacja to też silny rywal w ewentualnym ćwierćfinale
ikonowsky
Zarejestrowany od: 385 dni
Ilość komentarzy: 169
Oceny: +1355
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt Stal Stalowa Wola
22.06.2016 / 15:09:07
Nic nie stoi na przeszkodzie. 100 zł i masz wszystkie mecze. To jest mniej niż 2 zł/mecz. Lepiej, że jest taki system niż gdyby wszyscy Polacy nawet ci co nie interesuj się piłką byli zmuszani poprzez abonament byli zmuszanie do finansowanie transmisji ME. Tak jest uczciwie. Mecze Polaków są w TVP, a reszta za meczów Ci co chcą płacą. Po za tym nawet jak Pana nie stać, albo uważa Pan, że cena jest zbyt wygórowana to pozostaje internet, gdzie bez problemu można obejrzeć mecze za darmo.
rolf6969
Zarejestrowany od: 937 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +371
Chelsea Londyn Manchester United Borussia Dortmund Polska
22.06.2016 / 13:14:51
Wiesz co pobierz sb wtyczke ZenMate jest na chrome i firefox, potem kliknij w ikonke i daj niemieckie (domyślnie są rumuńskie) i wtedy wpisz w google ARD i wchodzisz i ogladasz za free
jupikajejMTF
Zarejestrowany od: 1025 dni
Ilość komentarzy: 143
Oceny: +168
Manchester City Polska
22.06.2016 / 12:14:07
Czy to przypadek ze kolejny "pilkarz" realu nie strzela karnego?
I brawo dla de'geja, perfekcyjnie dwa gole po krotki, tylko przyklaskac...
22.06.2016 / 11:39:10
Kapustka chciał tak wczoraj wykończyć jak zrobił to Perisic, szkoda że niewiele mu zabrakło
smuga_79
Zarejestrowany od: 379 dni
Ilość komentarzy: 168
Oceny: +964
Widzew Łódź Polska Real Madryt
22.06.2016 / 13:51:29
Ukraincy mieli lepszego bramkarza niz De Gea...
scorpionPL
Zarejestrowany od: 354 dni
Ilość komentarzy: 442
Oceny: +4335
Manchester United PSG Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt
22.06.2016 / 11:02:31
Gratulacje dla Chorwatów! Ten karny to jakieś całkowite nieporozumienie i ciesze się z tego, że Ramos go nie strzelił.
7mari
Zarejestrowany od: 471 dni
Ilość komentarzy: 2819
Oceny: +2725
Arsenal Londyn Olympique Marsylia Napoli Feyenoord Wisła Kraków Real Madryt Betis Sevilla Stany Zjednoczone
22.06.2016 / 10:59:55
Dlaczego karnych nie wykonuje Iniesta bądź Fabregas ?
crimson
Ilość komentarzy: 238
Oceny: +4350
Polska
22.06.2016 / 10:47:27
Jak ja nienawidzę nurków! Brawo Chorwaci, należało im się zwycięstwo za ten cyrk.
22.06.2016 / 09:50:05
JEBAĆ POLSAT, DZIĘKUJE ŻE DZIĘKI WAM CZUJE KLIMAT TYCH MISTRZOSTW...
Browareq
Zarejestrowany od: 491 dni
Ilość komentarzy: 297
Oceny: +1810
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Zagłębie Sosnowiec Olimpia Elbląg
22.06.2016 / 09:09:45
I bardzo dobrze, cenny zimny prysznic dla Hiszpanów. Za szybko zdobyta bramka i rozsiedli się już w głowach na pierwszym miejscu w grupie a tu taka sytuacja. Karny z dupy, ale i Subasic zdążył prawie dobiec do piłki więc temat mozna zamknąć. Brawa dla Chorwatów za walke do końca i zwycięstwo w niełatwej grupie.
Mustafa
Zarejestrowany od: 457 dni
Ilość komentarzy: 4185
Oceny: +25307
Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
22.06.2016 / 09:05:43
Tak jak obstawialem 2:1 ! brawo CHORWACI !
qla
Ilość komentarzy: 369
Oceny: +2653
Bayern Monachium Polska Korona Kielce
22.06.2016 / 09:05:04
Powiem tak kalkulacje, że łatwiej będzie z Chorwacją są tak bez sensu jak rządy polityków w Polsce. Wiadomo przecież że drużyna która ogrywa Hiszpanie w cale od niej gorsza nie jest..
22.06.2016 / 08:22:15
karny z kapelusza, ale swoja droga zanim ramos dobiegl do pilki przy karnym bramkarz wybiegl z 1.5m z bramki :) powinna byc powtorka karnego
nischni27
Zarejestrowany od: 394 dni
Ilość komentarzy: 71
Oceny: +304
22.06.2016 / 08:04:10
jestem dumny z chorwatów,graja piekna piłke dla oka,licze ze wygraja euro ;))
mexes88
Zarejestrowany od: 402 dni
Ilość komentarzy: 112
Oceny: +1161
AS Roma Górnik Zabrze Polska
22.06.2016 / 08:00:14
nigdy nie dałbym strzelać ramosowi, pamiętacie jak ramos strzelał karnego co piłka dookoła świata poleciała? Po za tym to obrońca!
MeX3$
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 136
Oceny: +949
Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona
22.06.2016 / 07:13:36
Hiszpanie, gdy po zanurkowaniu dali strzelać karnego Ramosowi, to tak jakby powiedzieli: przepraszamy, nie chcieliśmy być chamscy. Piękny gest!
22.06.2016 / 01:21:34
Zajebisty mecz ! Chorwacja bardzo dobrze spisuję sie na ME a ten Perisic co robi-nie mam pytań !
a-Tom
Zarejestrowany od: 361 dni
Ilość komentarzy: 44
Oceny: +175
Liverpool FC Polska
22.06.2016 / 01:12:03
ale sedzia dal dupy przy karnym, bramkarz wyszedl ze dwa metry zanim Ramos dotknal pilke, ale fajnie ze Chorwacja wygrala.
22.06.2016 / 00:19:33
Po 1. Ramos i karny(jaki karny??!!). SERIO?? Po 2. de Gea brawo... kosztowna interwencja. Po 3. Zajebiste koszulki Hiszpanie mieli :D
maxnataniel
Zarejestrowany od: 1352 dni
Ilość komentarzy: 42
Oceny: +895
21.06.2016 / 23:55:18
Podanie Davida Silvy do Fabregasa przy golu dla Hiszpanii - cudo!
Zdrafko
Ilość komentarzy: 390
Oceny: +2943
Southampton FC Tottenham Hotspur Swansea City AFC VfL Wolfsburg Niemcy Holandia Atlético Madryt
21.06.2016 / 23:34:34
Co za baran ( albo idiota ) daje strzelić karnego Ramosowi... Gratujacje dla Chorwacji !!!!!!
21.06.2016 / 23:43:26
Dobry bramkarz, ale dzisiaj miał fatalny dzień.
Rafiozo318
Zarejestrowany od: 1482 dni
Ilość komentarzy: 317
Oceny: +2180
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska FC Bayern Monachium II Legia Warszawa II
21.06.2016 / 23:25:23
Dzięki zwycięstwu Chorwacji sprawdźcie sobie jakie powstały "Dwa ramiona Play-Off Turnieju" Polska jest jak na razie w "ramieniu" gdzie jest Szwajcaria, Chorwacja, Walia i pewnie Portugalia, Iralndia Północna i Węgry orz Belgia. Ciężkie ramie?
...To spójrzcie kto jest w drugim "ramieniu turnieju" >>> Niemcy, Hiszpania, Anglia, Francja, Słowacja, Irlandia, Austria.

Chorwacja czy Walia to silne drużyny z sukcesami na tym turnieju ale szczerze jak już musiał bym wybierać to wolał bym by Polska zagrała z Chorwacją niżeli z Hiszpanią... Polacy się bronią a to młyn na wodę dla Hiszpanów za to Chorwaci pewnie że dobrzy ale oni głównie kontratakują szybko i w cale na broniącą się dobrze drużynę nie muszą być tacy dobrzy nie mają zawodników którzy potrafią bez problemu rozklepać autobus w polu karnym... W przeciwieństwie do Niemiec, Francji, Anglii i Hiszpanii.
lokiec
Zarejestrowany od: 513 dni
Ilość komentarzy: 693
Oceny: +5489
Lech Poznań Polska
21.06.2016 / 23:43:09
Walia pierwszy raz gra na tym turnieju i pierwszy raz w historii jest mocna.
Hayemaker
Zarejestrowany od: 351 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +193
Chelsea Londyn AC Milan Wisła Kraków
22.06.2016 / 07:56:09
W 1958 roku również mieli mocną ekipę ;)
21.06.2016 / 23:18:12
Można? Można ;p Pięknie Chorwacja i brawa za grę do końca :) I znowu szykuje się mecz Włochy - Hiszpania :D Ciekawi mnie kto wygra. W każdym razie widzę szansę dla Włochów w tym spotkaniu, ale to oznacza też, że w razie wygranej swoich meczów Polski i Chorwacji w 1/8 spotykamy się w ćwierćfinale z Chorwacją i...no właśnie hmmm :) A wierzę, że i jedni i drudzy wygrają swoje mecze w 1/8.
21.06.2016 / 23:09:50
Ten karny to podwójny dowcip ekipy sędziujących - po pierwsze nie powinno być karnego, bo faulu nie było, a po drugie bramkarz wyskoczył z linii bramkowej o wiele, wiele za wcześnie. Koniec końców, wyszło sprawiedliwie, ale nie wiem czy o to sędziom chodziło :D
P.Coutinho
Zarejestrowany od: 462 dni
Oceny: +724
Liverpool FC Middlesbrough Leeds United AFC Nottingham Forest FC Derby County FC Anglia Polska
21.06.2016 / 23:07:02
Niemcy, Francuzi, Włosi, Hiszpanie i Anglicy w jednej połówce grafiku a Polska w drugiej, ja chyba śnie? To oznacza że w drodze do finału spotkamy się z takimi potęgami jak Szwajcaria, Chorwacja, Walia i może Portugalia- IDEALNIE
P.Coutinho
Oceny: +724
21.06.2016 / 23:12:08
No może Belgia być trudniejsza ale dopiero w ćwierć finale:)
P.Coutinho
Oceny: +724
21.06.2016 / 23:13:04
*sorry oczywiście pół-finale
Mati 09
21.06.2016 / 23:06:00
Brawo Chorwacja ! Zwycięstwo w osłabieniu z mistrzami europy ! Gratulacje !
21.06.2016 / 23:03:41
Bale jest na czele strzelców ME, więc nie wszyscy :-)
damienrice
Zarejestrowany od: 1526 dni
Ilość komentarzy: 118
Oceny: +692
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska Valencia Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk
21.06.2016 / 23:00:09
Oczywiście skrót wrzucony bez bramki w końcówce - klasyka na meczykach.
21.06.2016 / 23:00:00
David Silva + Fabregas = GOL :D Ale dla nas to może być lepiej , że Hiszpanie przegrali .
polak_ep
Zarejestrowany od: 682 dni
Ilość komentarzy: 67
Oceny: +739
Węgry Irlandia Północna Lech Poznań
21.06.2016 / 22:59:30
Hiszpania jednak woli uniknąć Polski w 1/4.
21.06.2016 / 22:52:03
No I zajebiscie Hiszpania trafi do tej czesci drabinki z Wlochami i Niemcami, powybijaja sie nawzajem.Lepiej dla nas. (No chyba ze Wlosi sie podloza i nie zajmia 1 miejsca w grupie).
johankupsztal
Zarejestrowany od: 435 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +19
21.06.2016 / 22:59:08
po pierwsze wlochy juz są na 1 miejscu, po drugie, co to ma do Polski???
22.06.2016 / 00:04:33
A no tak, sorry nie spojrzalem dokladnie. Moj blad.
21.06.2016 / 22:51:40
Ramos nie chcial byc gorszy od kolegi CR7 z klubu, nie chcial byc lepszy w klasyfikacji strzelców i nie trafil
21.06.2016 / 22:50:18
A więc Hiszpania bramki już straciła. :) Niepokonani na Euro Polska, Włosi, Niemcy jeżeli chodzi o stracone bramki
thefirehunter
Zarejestrowany od: 665 dni
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6150
21.06.2016 / 22:48:26
Obrońcy po prostu nie są od strzelania goli.
juzef
Zarejestrowany od: 349 dni
Ilość komentarzy: 254
Oceny: +1967
Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
21.06.2016 / 22:47:21
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! NAWET BEZ MODRICIA CHORWACI GRAJĄ ZAJEBISTĄ PIŁKĘ
21.06.2016 / 22:46:20
pieknie chorwacja prowadzi jak dla mnie to bedzie czarny kon jeszcze jak tylko modric wroci do gry ciezko bedzie ich powstrzymac
/ -23
Ja pierdole, uspokójcie się, komuchy. Człowiek chce pogadać o piłce, a tu zjazd komuchów domagających się wszystkiego za darmo.
KALIBER44
Oceny: +41
21.06.2016 / 22:38:31
place kurwa full pakiet jebanemu solarzowi a on blokuje mecze. to jest kraj kurwy i szatana