Ilość komentarzy: 68
Oceny: +496
Bayern Monachium Real Madryt FC Barcelona
27.06.2016 / 15:20:37
jak się Ciesze ze nie oglądam takich meczów na Polsacie! bo Słyszałem ze pogoda popsuła zabawę! współczuje tym co wydali 99.zl za tych parę meczy :(
27.06.2016 / 12:06:38
Obserwuję Griezmanna od początku tego turnieju. Jak wychodził do pierwszego meczu, to wyraźnie było po nim widać, że ciągle jest mentalnie przygaszony finałem LM, a zwłaszcza tym pechowym karnym. Jednak z każdym meczem na Euro i każdym sukcesem, a zwłaszcza bramką, chłopak po prostu w oczach nabiera z powrotem życia, radości futbolu i pewności siebie.
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 239 dni
Ilość komentarzy: 1935
Oceny: +9884
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
27.06.2016 / 11:40:26
Brawa dla Irlandii
airjitzu
Zarejestrowany od: 209 dni
Ilość komentarzy: 53
Oceny: +118
Argentyna Belgia Chile Chorwacja Liverpool FC Southampton FC Leicester City FC Stoke City Olympique Lyon Bayern Monachium
27.06.2016 / 11:21:18
Zasłużona wygrana Francji po golu Irlandczycy ustawili se autobus i myślą że wygrają ale omal Francuzi nie poszli do domu a Dimitri Payet na swoją wyspę.
XDqwer1
Zarejestrowany od: 210 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +22
Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Anglia
27.06.2016 / 08:55:33
Wszyscy tu walczyli dzielnie i dobrze, francji sie zasluzylo zwyciestwo ale brawo dla irlandczyków za dobra walke i mecz.
droll2014
Zarejestrowany od: 992 dni
Ilość komentarzy: 274
Oceny: +554
PSG Francja AC Milan Polska
27.06.2016 / 08:23:41
Zdecydowanie za niskie zwycięstwo trójkolorowych.
Blackrist
Zarejestrowany od: 1542 dni
Ilość komentarzy: 3377
Oceny: +17894
Jagiellonia Białystok Polska
27.06.2016 / 00:05:02
Szkoda..były szanse na to, by utrzeć nosa tej afrykańskiej zbieraninie w barwach Trójkolorowych.
escobar81
Zarejestrowany od: 633 dni
Ilość komentarzy: 2134
Oceny: +13184
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
27.06.2016 / 00:00:28
Pachniało sensacją ale Francja choćby przez chwilę nie zwątpiła i zasłużenie awansowała do 1/4. Szkoda Irlandii bo walczyła dzielnie.
lokiec
Zarejestrowany od: 386 dni
Ilość komentarzy: 603
Oceny: +4880
Lech Poznań Polska
26.06.2016 / 22:30:52
Griezman gra jak z nut. Benzema jak widać nie jest im niezbędny:)
/ -190
Ale fajny dźwięk dodali przy dodaniu minusa. Brawo Admin!!
Oceny: +4335
Manchester United PSG Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt
26.06.2016 / 21:43:53
Griezmann ratuje dupy Francuzom. Gdyby nie on ten mecz mógłby się różnie potoczyć. Gratulacje.
26.06.2016 / 20:15:09
W drugiej połowie Francja pokazała jak trzeba grać na takim turnieju.
NormalnyJa
Zarejestrowany od: 208 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: -7
27.06.2016 / 01:30:03
3 dni odpoczynku więcej zrobiło swoje ...
27.06.2016 / 00:06:07
A ty co..? Pod publiczkę komentarze piszesz..?
Johny1990
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 331
Oceny: +2191
Manchester United Borussia Dortmund Real Madryt
26.06.2016 / 20:05:52
patrząc na Gignaca, kiedy wszedł, chciałbym żeby pan Lewy tak grał. zawodnik o klasę słabszy a gra lepiej. Liczę na poprawę w ćwierćfinale.
sugawolf
Zarejestrowany od: 630 dni
Ilość komentarzy: 624
Oceny: +2913
Chelsea Londyn
26.06.2016 / 22:42:08
Ta, już widzę jak Gignac zapierdala po całym boisku z góry na dół i wraca się na własną połowę w walce o piłkę przez 120 minut.
Johny1990
27.06.2016 / 09:55:16
jedna strona medalu, druga jest taka że Lewy to napastnik, który nawet piłki utrzymać nie potrafi, ani sytuacji nie stwarza, nie mówiąc już o wykończeniu. a to że go faulują to żadne wytłumaczenie.
26.06.2016 / 19:43:48
Rzeczywiscie, faul na czerwona kartke...
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 738 dni
Ilość komentarzy: 8538
Oceny: +40059
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
26.06.2016 / 19:16:45
Gratulacje Francja!! Zasłużony awans do ćwierćfinału!
/ -144
Francja moja ulubiona drużyna :) Zobaczcie na ich team, multikulturowy i różnorodny, aż przyjemnie patrzeć. Mam nadzieję, że gospodarze wygrają to Euro, Viva la France!
AveC
Oceny: +276
26.06.2016 / 21:26:08
/ -23
Widzę, że zostałem ostro zminusowany.. No cóż, wiem że wielu Polaków zazdrości takiej drużyny Francuzom, kiedyś mieliśmy jeszcze Olisadebe w kadrze, także też mamy ten chlubny akcent w naszej historii piłki nożnej ale niestety nie jest to poziom Francji albo Anglii. Mam nadzieję, że go kiedyś w końcu osiągniemy i będziemy tolerancyjnym i multikulturowym krajem z super kadrą, Afrykanie i Arabowie robią za świetnych piłkarzy, byłoby super zobaczyć ich z polską koszulką i białym orzełkiem na piersi! Wielu ludzi nadal jest negatywnie nastawionych do tego ale po prostu to jest jedyna przyszłość dla Europy, w tym Polski!!! <3
26.06.2016 / 20:02:41
dzięki tej "multi-kulti" mają kraj w rozsypce.
Mateuszlssah
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +3
26.06.2016 / 19:54:55
Banda czarnych podludzi i wszelakiego ścierwa z całego świata . Może ze 3 białych a reszta czarnuchy . Powinni grać w pucharze narodów afryki
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 682 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5535
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
26.06.2016 / 17:31:57
/ -21
Fuks Francji ale ważne dla nich że wygrana.
/ -43
Najlepsza drużyna świata przegrała z najgorszą.
luNq69
Zarejestrowany od: 670 dni
Ilość komentarzy: 5374
Oceny: +27217
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
Oceny: +408
Argentyna Brazylia Kolumbia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Manchester City Leeds United AFC
26.06.2016 / 17:09:29
Griezmann ładnie, 2 bramy i wywalczona czerwona. Ale organizacja Irlandczyków w obronie przy drugiej jego bramce dramat... Miał szanse a w zasadzie obowiązek na skompletowanie hattricka w ostatniej minucie ale próbował tak samo po krótkim i nie pykło. Dla Irlandii teoretycznie wymarzony scenariusz - szybki gol i można się bronić. Jednak ostatecznie awans bez niespodzianek.
selleryy
Zarejestrowany od: 301 dni
Ilość komentarzy: 13
Oceny: +71
AC Milan Jagiellonia Białystok
26.06.2016 / 17:07:33
do wszystkich szczesliwych zabojadow : wasze corki sypiaja z arabami.
Oceny: +69
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Wisła Kraków
26.06.2016 / 17:04:37
Brawa dla Irlandii, grali długo w osłabieniu a mimo to wynik nie przeraża. W pierwszej połowie grali dużo lepiej od Francuzów, w 2 połowie brakło niestety paliwa. Szkoda bo Francuzi grają słabo, jakby mi ktoś przed meczem powiedział że Francuzi będą grali 30 minut w przewadze to obstawiał bym na wynik przynajmniej 5-0. Brawa jeszcze raz dla Irlandczyków za postawę :)
NormalnyJa
Oceny: -7
27.06.2016 / 01:32:36
Paliwa zabrakło, bo Irlandia miała 3 dni mniej na odpoczynek.
26.06.2016 / 17:00:56
Co to się stało z tą Irlandią w drugiej połowie, w pierwszej grali świetnie a po przerwie poniżej wszelkiej krytyki. Wielka szkoda, mieli szansę wyeliminować ''wielką'' Francję, gdzie trzeba nieźle wytężać wzrok żeby w ogóle zobaczyć białego człowieka.
NormalnyJa
Oceny: -7
27.06.2016 / 01:34:47
Stało się w drugiej połowie to, ze wyszło kto dłużej odpoczywał przed meczem (3 dni na korzyść Francji).
Karolinka1996
Zarejestrowany od: 213 dni
Ilość komentarzy: 276
Oceny: +1368
Juventus Turyn Włochy Legia Warszawa
26.06.2016 / 16:59:54
Brawo Francja. Irlandii nie udało się zrobić niespodzianki. Coman swoją energicznością znacznie ożywia grę ofensywną Francji. W końcu były gracz Juve :)
KaczoreQ
Zarejestrowany od: 1110 dni
Ilość komentarzy: 238
Oceny: +925
26.06.2016 / 17:26:26
Kibicem Juve nie jestem, alez tego co się orientuję to jest tylko wypożyczony, więc chyba jednak jest piłkarzem Juve.
Janusz_futbolu
Zarejestrowany od: 300 dni
Ilość komentarzy: 81
Oceny: +918
Chelsea Londyn West Ham United Polska
26.06.2016 / 16:56:12
Francja znów na farcie, bez Payeta by już polegli, jednak Irlandia sama sobie winna, takich dziur w obronie to nawet w B-klasie nie robią.
26.06.2016 / 16:55:11
W 10 minut Griezman załatwił Irlandię. 2 gole i czerwo na nim. Mógł chłopak skompletować hat-tricka, szkoda, że mu się nie udało
Hoekinso
Zarejestrowany od: 312 dni
Ilość komentarzy: 214
Oceny: +522
Argentyna Manchester City Niemcy Inter Mediolan FC Barcelona
26.06.2016 / 16:54:53
Francja najwięcej goli dotychczas na euro - 6. Wszystkie strzelone w drugiej połowie.
26.06.2016 / 16:54:35
Nie byłoby tych goli, gdyby był rożny dla Irlandczyków. Co za ślepy ch*j sędzia. Szkoda, że kalifat wygrał.
Francja zasluzenie Wygrala ;)
Napewno lepiej sie prezentuje od Portugalii ;)
Viva La France!
KOT_1986
Oceny: +2
Francja Polska
26.06.2016 / 16:42:52
chłopaki gdzie za free mogę obejrzeć mecz?
26.06.2016 / 16:33:26
Gignac wszedl pozamiata i jeszcze Niech wejdzie Sissoco to jeszcze ze dwie bramki zobaczymy ;)
czanketfm
Oceny: +260
26.06.2016 / 16:26:43
Irlandia pogrzebana w 65 minucie czerwona kartka dla Irlandczykow
Franuzi juz Tego nie oddadza, To jest inna reprezentacj niz ta w pietwszej polowie
26.06.2016 / 16:22:25
Kompromitacja polsatu , płacić im żeby oglądać komentarze ?
Righer
Zarejestrowany od: 830 dni
Ilość komentarzy: 247
Oceny: +2835
Juventus Turyn Ruch Chorzów Polska
26.06.2016 / 16:22:22
Griezmann i Griezmann i koniec szans na niespodzienkę...