Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
Gratulacje dla Bayernu. A ten Öztürk to chyba jakieś połączenie Özila i Turka :P
Zarejestrowany od: 407 dni
Ilość komentarzy: 3864
Oceny: -15318
21.07.2016 / 19:36:00
No proszę... tyle co Guardiola odszedł z Bayernu a ci już zaczęli grać ładną piłkę i wygrywać... może teraz będzie coś więcej jak półfinał Ligi Mistrzów.
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1510 dni
Ilość komentarzy: 1260
Oceny: +7070
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
21.07.2016 / 10:25:01
Rezerwy Bayernu lepsze od rezerw MC. Co do Ancelottiego widać już zmianę stylu Bayernu, mniej klepania więcej gry z kontrataku!
skend24
Zarejestrowany od: 459 dni
Ilość komentarzy: 311
Oceny: +4292
Manchester City Bayern Monachium Juventus Turyn Zagłębie Lubin Real Madryt
21.07.2016 / 11:01:43
Eh, boli to, że caballero wyciągał setki i super strzały, a zamienił go młodzik który niezbyt sobie radził i przez to przegrali :D. Szkoda, że caballero nie jest z ~5 lat młodszy, w capital one cup tez pokazywał, że potrafi :/
21.07.2016 / 09:35:03
Takie mecze -sparingi po przerwie wakacyjnej wyglądają śmiesznie.. Zawodnicy zmęczeni pierwszymi treningami, składy typowo II garniturowe.. Ekipa z MC jeszcze nie rozumie filozofii Pepa.. Ribery poćwiczył slalom.. ale publika bawiła się dobrze.
CABALLERO NAJLEPSZY BRAMKARZ ŚWIATA.
To co pokazał w Man City w tym roku jest świetne !!
Ryba3
21.07.2016 / 02:17:26
W tym meczu MAN CITY aż prosiło sie o strzelenie gola i kilkukrotnie Caballero ratował swój zespół, mężczyzna który ma 34 lata.
Oceny: +479
Bośnia i Hercegowina Węgry Irlandia Wisła Kraków Cracovia Podbeskidzie Polska Ukraina Hutnik Kraków Dolcan Ząbki
21.07.2016 / 00:56:41
ja ja good
PaYnE2000
Zarejestrowany od: 510 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: +27
Manchester United Bayern Monachium AS Roma Juventus Turyn Lech Poznań Polska FC Barcelona
20.07.2016 / 23:48:23
Troszkę szkoda że jeszcze nie grają wszystkie te największe gwiazdy ale młodzi też pokazali próbkę swoich możliwości.
Omega31
Ilość komentarzy: 1321
Oceny: +7491
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
20.07.2016 / 23:38:53
Nuda jak ja pierdole,czekam na mecze w pelnych skladach,no ale trzeba jakos sobie radzic i dac szanse mlodym
semafor
Zarejestrowany od: 589 dni
Ilość komentarzy: 745
Oceny: +3916
Argentyna Manchester City Borussia Dortmund FC Barcelona Atlético Madryt Sevilla
20.07.2016 / 22:48:42
No faktycznie 7-5 w strzałach z czego 5 celnych Bayernu i 1 City, skuteczności to brakowało raczej po stronie Niemców widać nie ma kto wykańczać jak Robert na urlopie, co do grania piłką to ta cała "tiki taka" odchodzi do lamusa widać co Barca zrobiła w LM w zeszłym sezonie i Hiszpania w ME.
skend24
20.07.2016 / 23:10:32
Wow, mówisz to na podstawie tego, gdy w city praktycznie nie było zawodnika z podstawowej jedenastki? Świetnie, nie ma to jak hejtowanie trenera za PIERWSZY mecz, gdzie grał samymi rezerwowymi. Wy chyba serio hejt macie we krwi :-0
thefirehunter
Zarejestrowany od: 664 dni
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6150
20.07.2016 / 22:30:50
/ -35
Ancelotti szybko wysadził grający piłką Bayern. City miało dzisiaj większe posiadanie piłki, dzięki czemu mieli więcej rzutów rożnych i wolnych. Pechowo zabrakło jedynie skuteczność, ale to pierwszy mecz w sezonie, w nie najsilniejszym składzie i grany na wyjeździe. Ważne, że pokazali jakiś styl, w przeciwieństwie do rozwalonego Bayernu.
20.07.2016 / 23:41:56
Jak city byli klepani przez 2zawodnikow alabe i riberego,dopiero w 2pol cos im wychodzilo ale i tak niewiele pokazali
asoz125
Zarejestrowany od: 1516 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: +401
Polska
20.07.2016 / 22:52:51
W pierwszej połowie Bayern zdecydowanie przeważał w posiadaniu piłki,ale Carlo w przerwie zdjął piłkarzy którzy umieją się przy tej piłce utrzymać, od 65 minuty kiedy zszedł jeszcze Martinez i Bernat, bayern grał 2 zawodnikami którzy mogą się ,,dłużej'' przy piłce utrzymać niż pozostali czyli Rafinha i Lahm reszta zawodników to byli gracze Bayern monachium II którzy się dopiero ogrywają.Styl się zbytnio nie zmienił ,a zawodnicy Manchesteru swoje podania wymieniali głównie na własnej połowie i niestworzyli sobie sytuacji 100%.
Rafal666
Zarejestrowany od: 1203 dni
Ilość komentarzy: 273
Oceny: +1424
Chelsea Londyn Bayern Monachium Niemcy Polska GKS Tychy
21.07.2016 / 19:04:50
Rafinhe nie nazwałbym piłkarzem, który potrafi dłużej utrzymać się przy piłce, też nie zgodzę się, że styl się nie zmienił, bo City troszeczkę lepiej atakowali, lecz najlepsze jest to, że najlepsi zeszli, weszli Ci z rezerw i strzelili bramkę ^^ szczęśliwą, ale jednak
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Bayern Monachium - Manchester City 20.07.2016 wynik: 1:0 z dnia 20.07.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.