Ilość komentarzy: 442
Oceny: +4336
Manchester United PSG Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt
24.07.2016 / 11:16:05
Gratulacje dla Brugge. Wygrać mecz w ''10'' to jest klasa. Plusy meczu to rajd i bramka Izquierdo i cudowna bramka Vormera na 2-1.
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 910 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14150
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
23.07.2016 / 22:36:23
Brawo Cllub Brugge! Przegrywali 0-1 po 39 minutach gry, a od 41 minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Vanakena a mimo to odnieśli zwycięstwo strzelając dwie bramki. Szacunek!
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 806 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40449
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
23.07.2016 / 22:29:40
/ -11
Club Brugge minimalnie wygrał w sparingu dwóch belgijskich klubów.
25.07.2016 / 11:57:04
No tak sorry, to był mecz o Superpuchar Belgii.
scorpionPL
24.07.2016 / 11:10:38
Dobrze wiedzieć, że Superpuchar Belgii to sparing... Ty nawet nie oglądasz skrótów a komentujesz chłopie...
Dzieki za info
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Club Brugge KV - Standard de Liège 23.07.2016 wynik: 2:1 z dnia 23.07.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Inne"w wysokiej jakości transmisji na żywo.