Ilość komentarzy: 442
Oceny: +4335
Manchester United PSG Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt
26.07.2016 / 08:59:44
Lechia wygrywa ale...to Górnik Łęczna był zespołem, który walczył i grał z sercem. Temu zespołowi należy się wielki szacunek. A co do Lechii...z zapowiedzi, że będą walczyć o mistrzostwo Polski chyba nic nie wyjdzie, skoro wygrywają ledwo 1-2 z zespołem, który praktycznie cały mecz grał w 10.
Ryba3
Ilość komentarzy: 1878
Oceny: +11364
RSC Anderlecht Hull City Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
25.07.2016 / 21:25:38
ale lechia ma słabych bramkarzy .. robia z nich młode gwiazdy a tak serio to nie potrafią bronić.
king2004
Zarejestrowany od: 594 dni
Ilość komentarzy: 221
Oceny: +863
Leicester City FC Hull City Borussia Dortmund AC Milan Polonia Warszawa Cracovia Polska San Marino Atlético Madryt
25.07.2016 / 20:58:14
Byłem na tym meczu. Tragedia jesli chodzi o Lechie mieli wiele okazji żeby strzelić gola a tylko 1-2.
Conaan
Zarejestrowany od: 458 dni
Ilość komentarzy: 92
Oceny: +354
25.07.2016 / 20:35:55
Ktoś wspominał o tym że Lechia miała być w pierwszej trójce z tą grą pierwszej trójce ale 2 ligi...
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 965 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14150
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
25.07.2016 / 20:18:34
Mecz słaby w wykonaniu Lechii. Już od 7 minuty mieli komfortową sytuację, aby nastrzelać trochę goli Górnikowi, a skończyło się 1-2. Muszą poprawić grę na wyjazdach, bo szału nie ma, a potencjał mają naprawdę duży.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1364 dni
Ilość komentarzy: 8133
Oceny: -8818
25.07.2016 / 22:23:05
Jaki potencjal,to zbieranina odpadow z calej Europy i Polski ktorych nikt nie potrzebuje,ale znalezli frajerow w Gdansku aby ich zatrudnili.
Karpio13
Zarejestrowany od: 308 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: +74
Arsenal Londyn Lechia Gdańsk
25.07.2016 / 20:01:18
Super wygraliśmy z zespołem grającym w 10 którego głównym celem a nawet sukcesem jest utrzymanie który grając w 10 ma więcej ambicji i serducha do gry niż nasz zespół aspirujący do tytułu mistrzowskiego niby zwycięzców się nie sądzi ale ten mecz był po prostu tragiczny w naszym wykonaniu no nic najważniejsze 3 punkty
Jerry 2
25.07.2016 / 22:26:03
To po co grac,jak im zalezy tylko na punktach,lepiej kupic.Tym patalachom zrobiono wielka krzywde,bo wmowiono im ze maja potencjal na mistrza i L.M.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk 25.07.2016 wynik: 1:2 z dnia 25.07.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.