Ilość komentarzy: 7228
Oceny: +38355
Juventus Turyn
03.08.2016 / 11:28:44
To sie nazywa emocje w doliczonym. Czasu doliczone od chuja, ale najważniejsza bramka padła w 91', potem to już cyrk.
Peljak1
Zarejestrowany od: 961 dni
Ilość komentarzy: 288
Oceny: +10062
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Niemcy AC Milan
03.08.2016 / 10:07:24
Ciekawe która drużyna przekupiła sędziego czy Rosenborg jak doliczył dodatkowe minuty żeby strzelili bramke czy Apoel żeby im bardziej dojebać
Pojebana.rejestracja
Zarejestrowany od: 379 dni
Ilość komentarzy: 202
Oceny: +1533
Manchester United Polska Lechia Gdańsk
03.08.2016 / 17:47:00
Ale o co ci chodzi? Rosenborg nie miał tu żadnej korzyści, pierwszy mecz wygrali u siebie 2-1 i wynik 0-0 dawał im awans. Wiec dla rosenborga najlepiej jakby mecz sie skonczyl w 90 minucie przy stanie 0 0
scorpionPL
Zarejestrowany od: 289 dni
Ilość komentarzy: 442
Oceny: +4335
Manchester United PSG Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt
03.08.2016 / 09:40:07
Gratulacje dla APOEL-u za zwycięstwo i grę do samego końca. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Rosenborg przeżył to, co parę lat temu Wisła Kraków.
błekitna liga
Zarejestrowany od: 1394 dni
Ilość komentarzy: 1078
Oceny: +6947
Bayern Monachium Borussia Dortmund ADO Den Haag Legia Warszawa Wisła Płock Polska Dolcan Ząbki Huragan Wołomin
03.08.2016 / 09:00:56
Ale poszli co to sie tam porobiło.... :)
Mateo_Piano3
Zarejestrowany od: 954 dni
Ilość komentarzy: 2183
Oceny: +19993
Wisła Kraków Polska Real Madryt
03.08.2016 / 07:41:43
Nie opuściło ich szczęście. Parę lat temu 3 minuty przed koncem pozbawili marzeń o LM naszych wówczas mistrzów kraju.
Blackrist
Zarejestrowany od: 1604 dni
Ilość komentarzy: 3396
Oceny: +18704
Jagiellonia Białystok Polska
03.08.2016 / 06:52:09
Wydarzenie bez precedensu w historii piłki nożnej...
03.08.2016 / 08:59:35
A tak wogule to Rozeboorg wyeliminował Mistrza Szwecji wczesniej..!
03.08.2016 / 08:56:29
Znawca z Ciebie... Od kiedy Rozeboorg jest Szwecki???

Chyba chciałeś napisać Norweski???
Douk
Zarejestrowany od: 580 dni
Ilość komentarzy: 376
Oceny: +1320
AC Sparta Praga Czechy Chelsea Londyn West Bromwich Albion FC Metz Hoffenheim AC Milan Legia Warszawa FC Barcelona Real Murcia CF
/ -18
Wierzysz w to, że to była uczciwa gra? Sędzie początkowo doliczył 6min. Potem dodał jeszcze 3min. Nigdy w historii Piłki nożnej nie padły 3 bramki w eliminacjach do ligi mistrzów w doliczonym czasie gry dla jednej drużyny.
Streethaze
Zarejestrowany od: 651 dni
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +342
Polska
03.08.2016 / 14:40:57
Nie mogłeś wcześniej przeanalizować sobie wyników? Załóżmy, że sędzia doliczyłby maksymalnie 3 minuty. APOEL już w 91 minucie zapewnił sobie awans mając lepszy bilans bramkowy na wyjeździe. Następnie zobacz ile czasu celebrowali swoje trafienie. Rosenborg stracił kilka minut przez przeciwnika, za co sędzia postąpił prawidłowo. Czas doliczony jest do czasu meczu. Nie do celebracji goli czy innych przerw w grze.
Yaankes
Zarejestrowany od: 234 dni
Oceny: -17
03.08.2016 / 02:31:00
Hmm w finale CL padły 2 bramki, w 89 i 91 minucie.

Apoel potrzebował 1 bramki żeby awansować, więc przeciwnicy musieli się odkryć po bramce na 1:0, stąd tylko 1-2 obrońców i kolejne bramki. Co więcej, przy 2:0 jak sędzia doliczył kolejne 3 minuty, to były to dodatkowe minuty szansy dla Rosenborga, a nie dla Apoelu. Więc Twoją teorie szlag trafił.
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 800 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40439
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
02.08.2016 / 22:04:58
/ -18
Wysokie i zasłużone zwycięstwo APOEL.
Douk
02.08.2016 / 21:59:41
Co tu się stanęło???
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - APOEL - Rosenborg 02.08.2016 wynik: 3:0 z dnia 02.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.