Ilość komentarzy: 442
Oceny: +4336
Manchester United PSG Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt
09.08.2016 / 09:35:41
Brawo Czerwone Diabły! Pierwszy puchar należy do nas i mam nadzieję, że nie jest to ostatni w tym sezonie. A Ibrahimović...po prostu kosmita. :) GGMU!
marcinek1908
Zarejestrowany od: 1220 dni
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +1221
08.08.2016 / 22:10:11
Zobaczcie jak po pierwszej bramce,widać że Ibra szczerze sie cieszy ze koledze taki rajd wyszedł.co tam sobie gada w wywiadach to pół żartem pół serio.ale "dobrze życzy drugiemu" mam wrażenie że wręcz przeciwnie niż Ronaldo.a ile to nie widziałem jak w szpitalu dziecko za ręke brał a wokoło tysiąc kamer.pic na wode.moim zdaniem oczywiście.
PolewazBarcy12
Zarejestrowany od: 235 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +153
Manchester United Bayern Monachium Lech Poznań Polska
08.08.2016 / 20:05:54
Z całym szacunkiem dla Leicester ale MANU powinno wygrać i wygrywać z każdym może Mourinho przypomni czasy wielkiego Fergusona
08.08.2016 / 16:45:40
Vardy dostał piłeczkę na tacy w prezencie od Fellainiego, to co belg odjebał to było nie poważne i wręcz śmieszne, Leicester stać w tym meczu było jeszcze tylko na poprzeczke Okazakiego.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1432 dni
Ilość komentarzy: 7245
Oceny: +38555
Juventus Turyn
08.08.2016 / 15:46:45
Ibra zrobił co obiecał. Fajnie, że Vardy w takim gazie, jest szansa na kolejny świetny sezon w jego wykonaniu.
me_gusta23
Zarejestrowany od: 591 dni
Ilość komentarzy: 391
Oceny: +2312
Liverpool FC Southampton FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Ajax Amsterdam Polska
08.08.2016 / 13:54:47
Zlatan to gwarancja sukcesu. Pierwszy mecz o coś i już puchar, gratki. Szkoda, że Kapustka nie dostał szansy zagrania, ale wiadomo było, że on nie przychodzi do Leicester po to, żeby grać w pierwszym składzie, ale mimo wszystko miałem nadzieję, że zobaczymy go chociaż przez kilka minut.
misiekkoterski
Zarejestrowany od: 557 dni
Ilość komentarzy: 24
Oceny: +103
Manchester United
08.08.2016 / 07:14:25
Oczywiscie Ibra byl na minimalnym spalonym nie ma co dyskutowac obydwie druzyny zagraly dobry mecz.
Ibra na spalonym ale za to Fellaini asysta czysta ;) zwyciezcow sie nie ocenia Nan.Utd Rulezzzzzz
benny
Zarejestrowany od: 595 dni
Ilość komentarzy: 210
Oceny: +1580
Arsenal Londyn Liverpool FC Leicester City FC Borussia Dortmund Wisła Kraków Polska FC Barcelona
08.08.2016 / 04:29:29
Szkoda Leicester,Bez Wasyla I Bartka.Pierwszy skalp Mourinho z MU.
07.08.2016 / 22:27:08
Ktoś wie o co chodziło z cieszynką Lingarda ? :)
Plague
Ilość komentarzy: 827
Oceny: +7531
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund
07.08.2016 / 23:30:46
On sam chyba nawet nie wie o co mu chodziło.
chamstwo
08.08.2016 / 15:44:46
Na to wygląda. Ale najważniejsze, że ładną akcje pociągnął.
1. Vardy dalej w formie i ma ten instynkt napastnika
2. W muniosterze nadal w piewszym wychodzi na boisko Mop ktory zawsze pomoze wjebać sobie gola.
Pal5tal
Zarejestrowany od: 280 dni
Ilość komentarzy: 39
Oceny: +96
Arsenal Londyn Inter Mediolan Zagłębie Lubin ŁKS Łódź Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz GKS Tychy
07.08.2016 / 20:48:27
Szkoda, że Leicester przegrał, jednak moim zdaniem Ibrahimović był na minimalnym spalonym, można to zobaczyć w 3:17 minucie.
luNq69
Zarejestrowany od: 738 dni
Ilość komentarzy: 5776
Oceny: +29537
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
07.08.2016 / 21:15:13
w 3:16 nie jest nie jest jeszcze na spalonym, a wlasnie wtedy nastapil kontakt zawodnika asystujacego z pilka ktory mial na celu dostarczenie pilki do Zlatana
SirAlexDelPiero
Zarejestrowany od: 571 dni
Ilość komentarzy: 1307
Oceny: +4898
Chorwacja Chelsea Londyn Juventus Turyn Jamajka Polska Valencia GKS Jastrzębie Zdrój
07.08.2016 / 20:33:11
To był pokaz catenaccio w 2016 roku. Teraz kiedy popularność, pieniądze i wymagania są takie ogromne, to trudno wierzyć w wielką przyszłość przed tymi dwoma klubami. To jest stanie w miejscu.
daredzki
07.08.2016 / 20:22:46
Manchester United to wielki klub, dlatego przyciąga do siebie TAKICH klasowych piłkarzy jak Ibrahimovic czy Pogba którzy robią różnicę w meczu nawet jak nie idzie lub nie wychodzi.
07.08.2016 / 20:22:33
Trzy sytuacje i trzy gole. Potencjał więc jest, tylko stylu brak.
07.08.2016 / 20:17:28
brawo man utd liczyłem na nich świetna pierwasza bramka manchesteru ale tez brawa dla zlatana dopiero dołączył do klubu i już strzela
titanum.87
Zarejestrowany od: 349 dni
Ilość komentarzy: 3861
Oceny: -15264
07.08.2016 / 20:06:52
/ -26
Gdzie MU nie może tam sędziego pośle... Leicester może się czuć oszukany, bo bramka Ibry w końcówce po ewidentnym spalonym.
/ -44
Mourinho zdobył pierwsze trofeum z United w pierwszym oficjalnym meczu. A ile musiał czekać Manchester po objęciu go przez pewnego niezrównoważonego Szkota-oszusta? 7 lat? Komentarz zbędny.
/ -12
Fajnie jest przyjść i zgarnąć Puchar bo KTOŚ inny osiągnął wyniki by się w ogóle znaleźć w takim meczu.
07.08.2016 / 19:18:21
Ibra to jest Gość, spokojnie wyczekiwał momentu i wpakował! Nie rzuca słów na wiatr! GGMU!
Zlatan Ibrahimović na spalonym.

Gratulacje dla sędziów za wygranie tarczy wspólnoty.
07.08.2016 / 19:07:31
Pierwszy oficjalny (nietowarzyski) mecz Ibry i od razu wygrywa puchar, to jest mistrz :D
malymagic
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +630
07.08.2016 / 19:06:18
tez macie wrażenie, że lisy nadal w formie a MU jeszcze potrzebuje czegoś.. tego błysku?
Remson
Zarejestrowany od: 785 dni
Oceny: +267
Chelsea Londyn FC Barcelona
07.08.2016 / 19:04:51
/ -11
Manchester nic ciekawego w tym meczu nie pokazał ale wygrał.Taki urok drużyn prowadzonych przez Mourinho.Efektownej gry to tam nie będzie.
Oceny: +1182
Brazylia Manchester United Francja Bayern Monachium Inter Mediolan Polska Portugalia Real Madryt FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
07.08.2016 / 19:04:10
Ibra King Lingard jak Messi pierwszy mecz pierwszy tytuł, jednak Mou ma nosa.
wnw45
Ilość komentarzy: 4211
Oceny: +14839
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
07.08.2016 / 19:58:54
wez nie spinaj sie to nie final UCL... ops sry....
strzal23
Oceny: +536
Chelsea Londyn Polska
07.08.2016 / 19:03:52
To puchar wygrał Zlatana cytując klasyka.
Blackrist
Zarejestrowany od: 1610 dni
Ilość komentarzy: 3397
Oceny: +18704
Jagiellonia Białystok Polska
07.08.2016 / 19:03:31
A Ibra dalej robi swoje..."jeden mecz , jeden puchar" - nie rzuca słów na wiatr :)
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 642 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20271
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
17.08.2016 / 19:02:34
no sezonowcy co do zeszłego sezonu nie wiedzieli, że lisy grają w BPL posłali mi te minusy, ale siła w grupie jest!
Blackrist
07.08.2016 / 19:16:44
Jaki Cesarz? Jaki Imperator? Jaki król? Toć to bóg Manchesteru we własnej osobie! ;)
07.08.2016 / 18:58:07
Mata wchodzi w 63 min. Schodzi w 90. Wiem ze to prwawdopodobnie kontuzja, ale cos mi sie wydaje ze w styczniu pozegna sie z klubem
poszedł jak dzik w sosnę
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Leicester City FC - Manchester United 07.08.2016 wynik: 1:2 z dnia 07.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.