Ilość komentarzy: 442
Oceny: +4335
Manchester United PSG Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt
11.08.2016 / 11:56:07
Fantastyczny meczyk. Wiele bramek, dramaturgia i gra do ostatnich sił. Gratulacje dla Wisły ale tez szacunek dla Zagłębia.
mateq
Zarejestrowany od: 1068 dni
Ilość komentarzy: 57
Oceny: -18
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Pogoń Szczecin Polska
10.08.2016 / 20:12:05
Masakra Wisła już nie pokazuje takiego poziomu jak kiedyś , męczy się praktycznie z każdym rywalem :(
Wikter
Zarejestrowany od: 335 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +130
Manchester United Borussia Dortmund Wisła Kraków Polska Atlético Madryt
10.08.2016 / 17:24:23
Wisła potezebuje jeszcze wielu zmian ale jest na dobrej drodze. BIAŁA GWAIZDA!!
Ryba3
Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 1891
Oceny: +11481
RSC Anderlecht Hull City Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
10.08.2016 / 13:44:10
BRAWO ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC ! W ataku jesteście tak samo dobrzy jak Wisła. Bramkarza tylko zmieńcie :D
Tadziu82
Zarejestrowany od: 1315 dni
Ilość komentarzy: 883
Oceny: +2566
10.08.2016 / 12:31:00
Polsat ssie. gol na 3-3 a komentujący 1-1 no i spalony był..heh fakju z wami za Euro.
Ryba3
10.08.2016 / 11:00:18
/ -12
WSTYD WISŁA !! WSTYD !! WSTYD I HAŃBA !!!
WWL777
Zarejestrowany od: 642 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: +236
Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Napoli Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Sevilla Legia Warszawa II
10.08.2016 / 08:52:10
NIEWIEM CZY TYLKO U MNIE TAK JEST CZY U WSZYSTKICH ALE DLACZEGO NIE JES POKAZANE KTO ASYSTUJE W POLSKICH MECZACH I W PUCHARACH I W LIDZE ?????????????????????????????????????????????????????????????????////
10.08.2016 / 06:13:17
zAJebisty meczor cios za cios caly czas cos prze 120min sie dzialo , oby takich meczy wiecej bylo brawo WISELKO !
Oceny: +426
RSC Anderlecht Sheffield United FC Sheffield Wednesday FC Bayern Monachium Hoffenheim Legia Warszawa Athletic Bilbao Zagłębie Sosnowiec
10.08.2016 / 20:25:26
a nawet bardzo dobry :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 09.08.2016 wynik: 3:4 z dnia 09.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.