Ilość komentarzy: 16
Oceny: +16
Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Napoli Legia Warszawa Polska Real Madryt
19.08.2016 / 23:39:51
Spokojna głowa Aguero podniesie się tak samo jak ten na V.... z {L} po Celticu. Nie no zart najlepszym się zdarza ważne ze mecz wygrany bo tak to miałbym przejebane ze fanami . Chociaż tam większość za Diabłami więc na miasto mógłbym chodzić z podniesioną głową heheh
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 165 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7685
Polska
18.08.2016 / 10:00:25
Cóż za mecz City!~Gratulacje. Wynik mógłby być wyższy ale Agüero chciał strzelać tylko z akcji. ;)
Oceny: +4812
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
17.08.2016 / 18:44:12
Nie strzelic 2 karnych i zdobych hat-tricka Szacun
jerzyyyyyy
Zarejestrowany od: 1583 dni
Ilość komentarzy: 1794
Oceny: +6101
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
17.08.2016 / 17:24:00
Zmiażdżyli bukareszt i to mogło być więcej
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 687 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5534
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
17.08.2016 / 17:03:14
Wielki pogrom Manchesteru City! Aguero chciał być jak Vrdoljak! I udało mu się !
17.08.2016 / 16:06:50
a już myślałem że Aguero zaliczy hat-tricka w niestrzelonych karnych, ale sędzie się chyba zlitował nad Nim. Ale wielkie brawka dla City, z taką grę na obecnym etapie sezonu, dokopią spokojnie się do fazy grupowej a i potem będą grożniejsi.
x4r01
Zarejestrowany od: 1140 dni
Ilość komentarzy: 400
Oceny: +1857
Juventus Turyn Włochy Polska
17.08.2016 / 19:59:47
Sędzia się zlitował? Jak dokładnie, w czym mu pomógł? Bo bramki Aguero na pewno nie ze spalonego, nie po żadnych wolnych, po prostu z dobrych akcji wyprowadzone. Więc co tu sędzia miał pomagać? A może w jakiejś sytuacji poza skrótem faulował i powinien czerwień dostać....
17.08.2016 / 14:02:55
Gdyby pare lat temu Legia grała ze Steauą jaka jest teraz, spokojnie byłaby w Lidze Mistrzów
chamstwo
Zarejestrowany od: 1368 dni
Ilość komentarzy: 6959
Oceny: +36121
Juventus Turyn
17.08.2016 / 13:04:41
Pozamiatali. Czyli bez niespodzianek. Sterling w nowym szkoleniowcu chyba upatrzył szansę na powrót do dawnego błysku, to może wyjść City tylko na dobre. Ogólnie wiekszości graczy obecność Pepa myśle posłuży, jedyny o którego się martwie to de Bruyne. Wg mnie jeden z największych talentów i bardzo bym nie chciał żeby Guardiola to zgasił swoim stylem. Ale wierze że się dogadają. Bardzo dobry Nolito, nie rozumiem narzekających na ten transfer.
sebastian840918
Zarejestrowany od: 458 dni
Ilość komentarzy: 1809
Oceny: +18320
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
17.08.2016 / 12:16:21
Steaua została rozstrzelana. Co by było gdyby jeszcze te dwa karne wpadły, ojoj.
daredzki
Zarejestrowany od: 1388 dni
Ilość komentarzy: 300
Oceny: +1967
Manchester United Polska
17.08.2016 / 11:56:43
Właśnie takie bęcki czekają Legię jak awansuje do fazy grupowej, Steaua jest mimo wszystko bardziej klasowym zespołem od Legii a City ich zmiotło w drobny pył i to na ich ziemi, mogło być więcej ale Sergio nie popisał się przy karnych. Tak więc Legię czeka dotkliwa lekcja futbolu od zespołów z najwyższej półki.
thefirehunter
Zarejestrowany od: 542 dni
Ilość komentarzy: 3298
Oceny: -6137
17.08.2016 / 12:26:07
Jeden klub pokazał dobrą grę. Nie wrzucaj wszystkich do tego samego worka.
Mnx
Zarejestrowany od: 402 dni
Ilość komentarzy: 413
Oceny: +2507
Barcelona Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
17.08.2016 / 11:39:13
Nieźle są zgrani. Mam nadzieje że Guardiola wreszcie zamknie pyski niedowiarkom z londynu i madrytu i pokaże, że jego kunszt trenerski to nie tylko kupowanie dobrych zawodników ale także ułożenie ich w taki sposób, aby byli zgrani w 100% na boisku. Żadnych głupich wysokich podań, jakiś dośrodkowań na pałę, przy wzroście i technice zawodników ManC wystarczą szybkie podania, a na treningu 4 godziny dziada i chłopaki zamiotą EPL. elo!
chamstwo
17.08.2016 / 12:59:20
Pepa na to stać i ja też tak uważam, ale mimo wszystko wyspy to nie Steaua. Tam nie każde spotkanie da się 'rozpykać'. Przyjdzie futbol siłowy, kilka ostrych wejść i będzie ciężej. A walka w powietrzu w przypadku City raczej nie będzie atutem.
17.08.2016 / 12:23:04
Dostał trzeci najwyżej wyceniany skład na świecie po Realu i Barcy. Wielka mi degradacja.
17.08.2016 / 11:24:08
Odpalilem mecz po 25 minucie, zeby zobaczyc co mozna bedzie sie spodziewac w lidze, byli grozni, ale będą jeszcze groźniejsi.
17.08.2016 / 10:04:25
Brawo dla obywateli za wynik, druga sprawa, że Steaua zagrała fatalny mecz, nie wiem jak z taką grą mogli zostać mistrzami Rumunii, chyba, że tamta liga jest jeszcze słabsza od mizernej naszej Ekstraklasy.
bytom1920
Zarejestrowany od: 1431 dni
Ilość komentarzy: 1170
Oceny: +395
CA Boca Juniors Argentyna Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole Polonia Bytom
17.08.2016 / 09:37:51
Ivica Vdorljak wiecznie żywy ! :D Abstrachując od tych dwóch niestrzelonych karnych i "klasy"przeciwnika ,Aguero przypomniał sobie że jest w top 5 najlepszych "dziewiątek świata .
O Guardioli nie bede się wypowiadał ,bo to widac gołym okiem jak bardzo zmienił na plus tą grająca bezbarwnie w tamtym sezonie drużynę .Trenerski geniusz to jednak trenerski geniusz ,z tym się trzeba urodzic ,tak jak Pep .
Peljak1
Zarejestrowany od: 903 dni
Ilość komentarzy: 268
Oceny: +9733
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Niemcy AC Milan
17.08.2016 / 08:10:04
Nigdy nie sądziłem że doczekam czasów gdy City gra w LM a Liverpool i United nie ... :(
Oceny: +39
Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Legia Warszawa Sevilla
17.08.2016 / 01:29:16
Rewelacja ze strony obywateli, ale czego się spodziewać po takiej klasy przeciwniku
=FCBARCA=
Zarejestrowany od: 883 dni
Ilość komentarzy: 607
Oceny: +8214
Argentyna Legia Warszawa Polska FC Barcelona Hiszpania
17.08.2016 / 01:03:45
Fajnie zapowiada się współpraca Nolito z Aguero. Panowie mogą namieszać :)
16.08.2016 / 23:58:14
Łysy z Brazzers dorabia sobie jako bramkarz?
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 784 dni
Ilość komentarzy: 1066
Oceny: +3716
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
16.08.2016 / 23:50:31
Guardiola moze namieszac z man.city aczkolwiek Steaua byla dzisiaj slabiutka. Widac ze Aguero wzorowal sie na Vrdoljaku jezeli chodzi o karne :)
16.08.2016 / 23:24:37
Widać ze chłopaki chcą się pokazać choć to prawie stary skład nowy boss i motywacja inna. Kapitalny mecz City.
Donio
Ilość komentarzy: 127
Oceny: +1269
Chelsea Londyn PSV Eindhoven Lech Poznań Polska Sporting Lizbona Atlético Madryt
16.08.2016 / 23:17:27
Aguero chyba stwierdził, że strzelanie goli z karnych to za banalne i postanowił strzelić hat-tricka z gry.
Anton1985
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 75
Oceny: +369
16.08.2016 / 23:12:49
Ten mecz jest dowodem, ze reforma LM proponowa przez UEFA to dobry pomysł. Szczególnie, ze zrezygnowano z pomysłu miejsca w LM za "zasługi". Podział w eliminacjach na koszyki mistrzowski i ligowy to głupota.

Sterling się budzi, bardzo dobrze.
Pomijam sprawe, że w całym bukareszcie grał tylko bramkarz. Wynik nie odzwierciedla dominacji city, nie oszukujmy się, powinno być spokojnie z 8:0 ale bramkarz się nie załamał.
BTgol
Zarejestrowany od: 939 dni
Ilość komentarzy: 35
Oceny: +336
16.08.2016 / 23:02:23
Dziwny mecz. MC grało dobrze Steaua fatalnie. Sterling b.dobry. Aguero hmm no 3 gole - btw Argentyńczycy to recydywiście wykonywaniu karnych xD
ChaN7
Zarejestrowany od: 294 dni
Ilość komentarzy: 201
Oceny: +1844
Belgia Manchester City
16.08.2016 / 22:53:06
Bardzo dobry mecz Sterling'a. Szkoda karnych Aguero, tyle dobrze, że zdobył hattricka.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Steaua Bukareszt - Manchester City 16.08.2016 wynik: 0:5 z dnia 16.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.