Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Vermaelen zagrał debiut życia. Czerwona kartka już w pierwszej połowie...
Zarejestrowany od: 654 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +3989
18.08.2016 / 14:25:20
Gdyby nie kartki Vermy, losy meczu mogły by być inne... Mimo to Porto nie wykorzystało przewagi liczebnej przez ponad 45 min....
ludwisarz
Zarejestrowany od: 441 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +31
AC Milan Polska FC Barcelona
18.08.2016 / 13:19:28
Komentator przy golu Romy tak się emocjonował, że myślałem że to trening albo gol nie uznany
Dolor
Zarejestrowany od: 1565 dni
Ilość komentarzy: 2329
Oceny: +4057
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Real Madryt
18.08.2016 / 10:55:37
Dzieci na rm krytykowali Casillasa po meczu. co on zrobił?
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 227 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7713
Polska
18.08.2016 / 10:25:21
Zapowiada się arcyciekawe widowisko w Rzymie. Włoski zespół jest jednak faworytem spotkania.
titanum.87
Zarejestrowany od: 347 dni
Ilość komentarzy: 3861
Oceny: -15264
18.08.2016 / 02:32:09
/ -15
Szczęsny pomógł Romie w remisie... brawa dla niego, że przesiedział na ławie, nie wszedł na boisko i nie spierdolił meczu.
pinturicchio
Zarejestrowany od: 960 dni
Ilość komentarzy: 190
Oceny: +1297
Juventus Turyn
18.08.2016 / 00:03:03
pierwsza połowa dominacja romy, czerwona i zamiana ról. mimo wszystko faworytem są włosi, maja dużo wiecej jakości i indywidualności. jedyne czym się mogą martwić, to horror w obronie. co ten emerson gra - parodia..
Waltari
Zarejestrowany od: 883 dni
Ilość komentarzy: 725
Oceny: +1890
Legia Warszawa Polska
17.08.2016 / 23:31:42
Dlaczego Szczęsny na ławce przesiedział? Nadal kontuzja? Mam nadzieję, że zagra z Romą w finałach L.M.
Adamken
Zarejestrowany od: 1463 dni
Ilość komentarzy: 658
Oceny: +12678
AC Milan Polska
18.08.2016 / 11:59:31
Podobno Spalletti chciał dać jemu jeszcze dojść do siebie po niedawnym urazie i dlatego posadził do na ławce. Ale włoska prasa krytycznie ocenia występ Alissona, więc wielce prawdopodobne, że na inaugurację Serie A i w rewanżu z Porto w bramce zobaczymy już Szczęsnego.
Damian94
Zarejestrowany od: 546 dni
Ilość komentarzy: 407
Oceny: +2133
AS Roma Włochy Polska
17.08.2016 / 23:20:12
mecz pod totalną kontrolą Romy co natychmiast sie zmienilo po durnym zachowaniu Vermaelena.. w Rzymie nie bedzie szans dla Portugalczykow
Roma miała sporo szczęścia że dowiozła remis
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Porto - AS Roma 17.08.2016 wynik: 1:1 z dnia 17.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.