Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Napoli Legia Warszawa Polska Real Madryt
Za te chamstwo z tamtego roku nie należy im się gra w LM mam nadzieje ze się spotkamy w grupie LM !!!
Ilość komentarzy: 1652
Oceny: -425
Liverpool FC Hamburger SV Napoli Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt
18.08.2016 / 14:15:19
Szkoda, że Legia nie dostała Celticu. Znowu byłoby 6-1, a tak musieliśmy się męczyć z Irlandczykami
czarny_321
Oceny: +16
19.08.2016 / 21:45:43
Oby dostali w grupie Ligi Mistrzów chociaż wolałbym iść na lepsze drużyny.
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 870 dni
Ilość komentarzy: 2683
Oceny: +8098
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
18.08.2016 / 16:20:54
Widząc obecną grę Legii i Celtiku to może byłoby to 6:1 ,ale dla Celtiku.
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 748 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
18.08.2016 / 13:55:27
Brawo Celtic! Dobry pogrom w ważnym meczu zawsze cieszy!
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 803 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40441
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
18.08.2016 / 02:29:39
No i to jest mecz profesjonalnych klubów a nie jakieś amatory z Polski i Irlandii.
ka68987
Oceny: -425
18.08.2016 / 14:14:04
ten profesjonalny celtic został zmiażdżony przez Legię 6-1
18.08.2016 / 16:19:38
No nie do końca ten bo od tamtego czasu Celtic się sporo wzmocnił.
ka68987
Oceny: -425
19.08.2016 / 00:09:21
podobnie jak Legia. obecnie gramy w LM. nasi piłkarze odchodzą za 5mln EUR. do końca sierpnia wydamy około 10 mln EUR na transfery. przyjdą Wszołek, Jędrzejczyk i Veira
RVD
Zarejestrowany od: 236 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +411
Chelsea Londyn Polska New York City
18.08.2016 / 01:41:16
Brendan robi swoje , czyli tak samo jak w Live za najlepszych czasów : Bardzo ofensywna piłka i strata dość dużej ilości bramek
Anton1985
Zarejestrowany od: 374 dni
Ilość komentarzy: 75
Oceny: +369
18.08.2016 / 01:03:49
Wynik jak dla mnie zaskakujący. Nie samo zwycięstwo Celticu, ale jego rozmiary. Patrząc na poprzednie rundy to Hapoel prezentował się duzo lepiej. Świetny dwumecz z Olimpiakosem Pireus. Podczas gdy Celtic zaczął od porażki z Gibraltarem, potem niełatwe zwyciestwo z Astaną. A teraz Celtic jest o krok od LM.
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1125 dni
Ilość komentarzy: 5112
Oceny: +31621
Wisła Kraków Polska Real Madryt
18.08.2016 / 00:56:03
Jakże zajebiste jest uczucie gdy wyprzedza się przeciwnika w powietrzu i strzela gola by później bez żadnej wywrotki biec ciesząc się (tj. to miało miejsce przy 2 golu dla Celtiku)
17.08.2016 / 23:42:56
Szkoda, że mecz Legii nie stał na takim poziomie.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Celtic Glasgow FC - Hapoel Beer Sheva 17.08.2016 wynik: 5:2 z dnia 17.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.