Ilość komentarzy: 385
Oceny: +4927
Legia Warszawa Polska
04.09.2016 / 12:22:55
Bardzo dobry mecz OBYWATELI widać świetną współprace zespołową i trenerską rękę PEPa , piłeczka chodzi świetnie jest technika , szybkość , skuteczność pomimo wąskiej kadry CITY może powymiatać w tym sezonie :)
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 744 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
23.08.2016 / 17:21:03
Brawo The Citizens! Piękny mecz i kolejna wygrana w lidze!
chamstwo
Zarejestrowany od: 1425 dni
Ilość komentarzy: 7228
Oceny: +38352
Juventus Turyn
21.08.2016 / 14:48:49
Aguero vs Ibra, obaj panowie w wysokiej formie strzeleckiej, to mi się podoba. Sterling ze swoim kryciem Shawcrossa tyłem do piłki i w stylu zapasów mnie rozjebał ;d
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 222 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7712
Polska
21.08.2016 / 09:46:05
Gratulacje dla City. Zagrali bardzo dobre spotkanie. Agüero będzie się ponownie bił o króla strzelców.
Kaamilos
Zarejestrowany od: 649 dni
Ilość komentarzy: 1139
Oceny: +3976
20.08.2016 / 21:12:35
Bardzo Dobry mecz City, Pep wniósł do szatni powiew świeżości to widać i widać też że z meczu na mecz City będzie grało jeszcze lepiej.... Aguero jak zawsze bez bramki to nie on, no i świetnie wprowadził się Nolito...
Kamilos2002_VeB
Zarejestrowany od: 557 dni
Ilość komentarzy: 337
Oceny: -7984
Niemcy FC Barcelona
20.08.2016 / 20:33:01
łatwo zwycienstwo dla city jak i cala liga. anglia jest slaba i guardiola zniszczy wszystkich tiki-tacą
20.08.2016 / 18:11:50
W tym sezonie będzie zacięta walka między Chelsea oraz dwoma Manchesterami.
Orteel
Zarejestrowany od: 230 dni
Ilość komentarzy: 208
Oceny: +1533
Manchester City AS Roma Inter Mediolan FC Barcelona
20.08.2016 / 16:54:30
Ciekawy jestem czy to się sprawdzi te klepanie np z United nie długo . Pomijam karne bo decyzje były dziwne Stoke w pierwszej połowie należał się karny ewidentny kto oglądał ten wie. 3 bramka i 4 dla City to styl tego pana Guardioli
Delfinek
Zarejestrowany od: 434 dni
Ilość komentarzy: 1455
Oceny: -4296
Brazylia Chelsea Londyn Anglia Olympique Marsylia Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Porto
20.08.2016 / 16:38:33
Czekam już tylko na derby Manchesteru, bardzo mi się podoba gra City. Guardiola ożywił Sterlinga. Jak Aguero będą omijać kontuzje to król strzelców murowany.
/ -27
Tiki taka miażdży Premier League... to będzie najłatwiejsze mistrzostwo Guardioli w jego karierze. Udowodni jak bardzo ta liga jest przereklamowana.
cadabra
Zarejestrowany od: 480 dni
Ilość komentarzy: 197
Oceny: +32
20.08.2016 / 17:50:12
to prawda, tiki taka wygra tą ligę, a Guardiola wie jak się gra. Przede wszystkim lepsza kontrola i mniej biegania, reszta zespołów będzie zajechana. Na LM może to nie starczyć, ale na ligę angielską na luzie.
Tesyer
Zarejestrowany od: 1630 dni
Ilość komentarzy: 473
Oceny: +5854
Arsenal Londyn Polska Atlético Madryt Korona Kielce
20.08.2016 / 16:28:38
City wygralo 2 mecze. Zeby wygrac PL trzeba wygrywac regularnie przez caly sezon. Smiesza mnie tacy 'znawcy' ktorzy po 2 meczach rozdają trofea.
bolo85
Zarejestrowany od: 1478 dni
Ilość komentarzy: 1751
Oceny: +2793
20.08.2016 / 16:49:04
Po pierwsze to jest troll, bo drugie zobacz na 'znawców ' z MU którzy już przyznali mistrzostwo United i Zlatan będzie najlepszym strzelcem.
titanum.87
20.08.2016 / 21:17:53
sam jesteś troll, piszę z sensem, nie moja wina, że tego nie rozumiesz ale wiem że zrozumiesz na koniec sezonu
banman
Ilość komentarzy: 9
Oceny: -36
20.08.2016 / 15:57:50
Łysy się zdziwi jak dostanie w sranie od pierwszego lepszego beniaminka z tą jego tiki sraką.
Deuce
Zarejestrowany od: 1277 dni
Ilość komentarzy: 287
Oceny: +1803
Manchester City Polska
20.08.2016 / 15:50:24
Elegancko, szczerze mówiąc troszkę się martwiłem, bo Stoke to taki nieprzewidywalny przeciwnik. Nolito mnie zaskakuje, myślałem, że to kolejny jeździec bez głowy, ale jednak daje radę, oby nie zablokował się w połowie sezonu jak kiedyś Negredo. Co to kryzysu w środku to nie wiem czy ktoś zauważył, ale City ma szerszą ławkę niż w zeszłym sezonie i nie wydaje mi się, aby złapali większą zadyszkę, prędzej United się zablokują jak Zlatan złapie kontuzje...
Anoo
Zarejestrowany od: 317 dni
Ilość komentarzy: 141
Oceny: +1624
Manchester United
20.08.2016 / 16:30:34
Przecież w United na ataku może grać Rooney, Rashford, Martial i od biedy Depay. Ale mniejsza o to, czy ty naprawdę myślisz że Zlatan się połamie a Aguero będzie sobie hasał cały sezon i strzelał karne ?
Deuce
20.08.2016 / 17:32:14
W ataku może grać każdy, ale jak z kończeniem akcji będzie to nie wiadomo. Nie ujmuję żadnemu napastnikowi United, bo każdy z nich może wziąć sprawy w swoje nogi, ale jednak Zlatan to Zlatan. Prędzej czy później Aguero złapie kontuzję, to bardziej niż pewne, ponieważ taki ma styl gry: w miarę nisko na nogach i "ocieranie" się o przeciwników, więc na pewno jakieś coś się trafi. Niemniej to dopiero pierwsze dwie kolejki, więc nie ma co gdybać, jedyne co jest pewne to to, że drużyny z Manchesteru po zmianach trenerów odżyły. Mam nadzieję na powtórkę sezonu 11-12, że "nasze" drużyny będą na szczycie i wygra ktoś lepszym bilansem bramkowym ^^
daniel21061
Ilość komentarzy: 136
Oceny: +2126
Juventus Turyn FC Barcelona
20.08.2016 / 15:50:21
Dobre spotkanie City. Zasłużone zwycięstwo.
thefirehunter
Zarejestrowany od: 599 dni
Ilość komentarzy: 3301
Oceny: -6136
20.08.2016 / 15:42:41
/ -17
Ostatecznie i tak to ManU wygra ligę. City zaczyna mocno tak jak Bayern w ubiegłym sezonie co spowoduje kryzys w środku. Skończą jak francuski chodziarz Diniz wczoraj albo ta japonka z 5000 metrów.
/ -13
Guardiola nigdy nie był w tak mocnej lidze poza tym trenuje $hity... które są słabe więc będą dostawać w dupe
20.08.2016 / 15:45:42
Czy nawet Etiopka która miała pobić rekord świata a zajęła ledwo 3. miejsce ze sporą stratą do zwyciężczyni. Tak kończy nadwyrężanie się.
20.08.2016 / 15:48:04
nie bez powodu największym dominatorem w lekkoatletyce jest sprinter
banman
Oceny: -36
20.08.2016 / 15:39:40
/ -15
Z taki składem to $ity nie dziwne, że wygrało.
Agbah
Zarejestrowany od: 465 dni
Ilość komentarzy: 570
Oceny: +4840
Polska Atlético Madryt
20.08.2016 / 15:35:37
A na meczykach dalej stare logo City... Co do meczu to naprawdę świetnym wyborem Pepa był transfer Nolito. Jeszcze będą mieć z niego pociechę.
bajtek2205
Zarejestrowany od: 719 dni
Ilość komentarzy: 252
Oceny: +2627
AC Milan
20.08.2016 / 17:08:13
Typ sto razy lepszy od Navasa, dziwię się, że nie wystawia go od początku.
Citizen
Zarejestrowany od: 1119 dni
Ilość komentarzy: 906
Oceny: +10152
20.08.2016 / 15:34:37
Kto widział typa na drzewie? :3 Dobry mecz City, a to dopiero początek.
Oceny: +78
Argentyna Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Cracovia
20.08.2016 / 15:30:32
Świetny mecz MC, zapowiada się zacięta walka Aguero i Ibrahimovicia o króla strzelców.
skend24
Zarejestrowany od: 394 dni
Ilość komentarzy: 311
Oceny: +4292
Manchester City Bayern Monachium Juventus Turyn Zagłębie Lubin Real Madryt
20.08.2016 / 15:30:14
Szanowne meczyki.pl, wynik to 1:4 nie 1:3.

Świetny mecz w wykonaniu mcfc. Po meczu z sunderlandem się bałem, ale jednak nie było czego. Stoke nie należały się cztery gole, ale to nie pierwszy raz gdy city odżywa pod koniec meczu (chociażby mecze w LM w zeszłym sezonie, czy słynne 3:2 z qpr).

Ale sędzia.. Sędzia to porażka. Stoke należał się karny, ale w 1 części. To żółtko dla sterlinga było tak żałosne, że serio sędzia powinien się poddać chyba do dymisji..
/ -18
Stoke to jest poziom Legii albo nawet gorzej. Oni nawet piłki za bardzo nie potrafią przyjmować.
bekazwas
Zarejestrowany od: 619 dni
Ilość komentarzy: 1405
Oceny: +2115
20.08.2016 / 16:12:31
Stoke to poziom Legii? Widać że jesteś Januszem footballu hehe. The Potters najbardziej niewygodny rywal dla topowych zespołów.
Oceny: +17
20.08.2016 / 15:36:22
Poziom legi to City
skend24
20.08.2016 / 15:31:51
Stoke grało dzisiaj bardzo ładnie, ich kontry były groźne i mieli swoje szanse :)
Labret
20.08.2016 / 15:33:48
To chyba oglądaliśmy inny mecz. Ja widziałem, że oni nie potrafili wymienić 3 podań, a wszystkie długie piły leciały poza boisko.
Świetny mecz w wykonaniu MC !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Stoke City - Manchester City 20.08.2016 wynik: 1:4 z dnia 20.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.