Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
Ilość komentarzy: 3396
Oceny: +18704
Jagiellonia Białystok Polska
21.08.2016 / 12:41:11
Fanem ani Watford ani Chelsea nie jestem i nigdy nie byłem, ale zagorzałym fanem zajebistego futbolu jestem od zawsze...a gol Capoue dla Watford i asysta Fabregasa (Salamon mi się przypomniał, nie wiedzieć czemu...;) + gol Costy palce lizać!!!
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 223 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7712
Polska
21.08.2016 / 09:57:01
Gratulacje dla Chelsea. Fàbregas z cudowną asystą.
Dawid93R
Zarejestrowany od: 690 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +127
Chelsea Londyn
21.08.2016 / 00:49:24
Michy Batshuayi Tunga no chlopaku a zes ty mi teraz zinponowal !
Dawid93R
Oceny: +127
21.08.2016 / 00:49:00
Michy Batshuayi Tunga no chlopaku ze mi zinponowal !
Kaamilos
Zarejestrowany od: 650 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +3982
20.08.2016 / 21:28:35
/ -43
Nic specjalnego kolejny raz Chelsea nic nie pokazuje i minimalnie wygrywa w końcówce drugi mecz derbowy.... I to jeszcze w obu przypadkach udaje się na finiszu wygrać a strzela bramki ta małpa Costa....
Oceny: +132
Manchester United PSG Bayern Monachium Juventus Turyn Włochy Legia Warszawa Polska Real Madryt
20.08.2016 / 20:04:06
Szok, że jeszcze im nie wprowadził 3-5-2 :) ale przynajmniej walczą
Omega31
Zarejestrowany od: 1641 dni
Ilość komentarzy: 1121
Oceny: +6165
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
20.08.2016 / 18:57:51
Chelsea pokazuje charakter i wole walki,graja do konca co poplaca ,Conte mowi to samo ze trzeba walczyc i pokazywac ducha walki,super ze wygrali byle tak dalej
Oceny: -710
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Inter Mediolan
20.08.2016 / 18:03:47
/ -30
KTBKTKHKHKKTFKG GOŁ CZELSKI!!! KAMON DE BLUZ !!! PO MISZCZA! 1111!!! 1 1 !!!
ProviCFC
Zarejestrowany od: 1534 dni
Ilość komentarzy: 77
Oceny: +1525
20.08.2016 / 18:03:39
Ale pogoń tego brakowało w poprzednim sezonie!!!!

Fabs cud miód dla mnie MVP wszedł w trudnym momencie mając mało czasu, a i tak pokazał jakość i poniósł drużyne.

Wkurza fakt że sedzia nie odgwizdał ręki w polu karnym, ale ostatnio coś sędziowie w PL walą baboki.

20.08.2016 / 17:59:48
Tak, tak tak, takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, walka do końca. Idealna końcówka dla the blues i żywiołowy jak zwykle Conte. Michy to zajebisty napastnik, udowadania, że nie potrzeba zakupu innego napadziora, skuteczny także Costa. Miejmy nadzieję, Antonio przejrzy na oczy, że Oscar kaleczy grę i wstawi za niego Cesca na następny mecz. Dzisiaj udowodnił, że nadal wie jak posyła się świetne długie piły. Cholernie ważne 3 pkt. Walczymy do końca. Pozdro niebiescy.
daniel21061
Ilość komentarzy: 136
Oceny: +2126
Juventus Turyn FC Barcelona
20.08.2016 / 17:59:25
Batshuayi w poprzednim meczu asysta przy bramce Diego, a dzisiaj sam strzelił gola. Dobry początek w nowym zespole.
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 867 dni
Ilość komentarzy: 2673
Oceny: +8066
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
20.08.2016 / 17:59:19
Jak dla mnie to Chelsea jest głównym faworytem w walce o tytuł ma świetny skład ,jeszcze lepszego trenera i nie gra w europejskich pucharach,więc może skupić się na lidze.
/ -13
Watford ma super terminarz . Teraz po Chelsea : Arsenal,MU i West Ham... Jebać kurwy z F.A
bebdzia
Zarejestrowany od: 1483 dni
Ilość komentarzy: 3007
Oceny: +23113
Chelsea Londyn Polska
20.08.2016 / 17:54:59
Brawo! Udało się. Trzeba zdobywać punkty od początku sezonu. Oby tak dalej!
Wilku89
Zarejestrowany od: 604 dni
Ilość komentarzy: 481
Oceny: +4824
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
20.08.2016 / 17:52:36
Taaak! Kolejny dobry mecz! Na taką Chelsea czekałem, która podnosi się z kolan! Hazard nie zwalnia tempa po ost meczu. Nasz "nowy Drogba" jak sam się określił napastnik z Belgii zalicza pierwsze trafienie i udowadnia, że Lukaku nie jest nam potrzebny. Costa kolejny raz trafia jeszcze po kapitalnym podaniu od Fabsa(czyżby się obudził?). Pomijając fakt, że mógłby dostać drugie żółtko za symulację to przypominam, że Chelsea należał się karny za zagranie ręką w polu karnym. KTBFFH!Conte wariat!
/ -35
Znowu rzutem na taśmę. Kiedyś tego szczęścia im zabraknie.
Wypij7upa
Zarejestrowany od: 1400 dni
Ilość komentarzy: 1026
Oceny: +7788
20.08.2016 / 18:10:13
A przypomnieć ci co to był "Fergie Time"?
Labret
20.08.2016 / 18:35:26
/ -24
To zawsze było po dobrej grze, a Chelsea gra gówno za ruskie pieniądze, a potem na farcie wygrywa mecz. Zresztą nie porównuj tego sztucznego klubiku do United.
bebdzia
20.08.2016 / 19:21:11
Aha. Spoko. Czyli United gra gówno za amerykańskie pieniądze w takim razie?
Oceny: +1339
Chelsea Londyn PSV Eindhoven Lech Poznań Polska Sporting Lizbona Atlético Madryt
Ciezki mecz ale cieszy wynik
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Watford FC - Chelsea Londyn 20.08.2016 wynik: 1:2 z dnia 20.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.