Potęgi będą się biły o tego bramkarza. Już niedługo.
Zarejestrowany od: 970 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +9
22.08.2016 / 09:52:19
Karnego jak dla mnie bylo, za koszulki ciagneli sie nawzajem. Cieszy ze Gigi obronil tego karnego bo bylby to niesprawiedliwy remis bo Milan nie wliczajac obrony byl duzo lepszym zespolem niz Toriny. Mimo wszystko zycze Mihajlovicowi jak i calej druzynie Torino udanego sezonu.
22.08.2016 / 09:09:53
Bardzo dobry mecz i gratulacje dla Milanu. Bacca jest nadal w dobrej formie. Może w tym sezonie zawodnicy z San Siro powalczą o europejskie puchary.
Maldini91
Zarejestrowany od: 383 dni
Ilość komentarzy: 297
Oceny: +2584
CA Boca Juniors AC Milan Polska Atlético Madryt Elana Toruń
22.08.2016 / 07:58:05
Gdy oglądałem mecz już chciałem pochwalić Milan jednak końcówka była fatalna zachowanie obrony woła o pomstę do nieba.Cieszy czerwień Paletty bo mam nadzieje szanse dostanie Gomez szkoda Berto ale to znowu szansa dla Locatelliego:)Było dobrze ale jednak żle.Gigi nas uratował a Bacca dał cenne zwycięstwo:)teraz czas na Napoli.FORZA MILAN MILAN MILAN!!!
przemo;)
Zarejestrowany od: 1101 dni
Ilość komentarzy: 165
Oceny: +500
Tottenham Hotspur AC Milan Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Valencia Atlético Madryt
21.08.2016 / 23:07:17
Ten uśmiech Mihajlovicia mówi wszystko - Donnarumma jeśli zachowa chłodna głowę będzie mial cudowna karierę.Jedna z niewielu perełek w obecnym Milanie ale błyszczy niezywkle jasno.Co do meczu spotkanie emocjonujące.Szkoda ze szansy nie dostał Gomez -myślę ze to może być naprawdę trafiony transfer.Jeszcze jest wiele do poprawy ale sezon zaczyna sie obiecująco.Mysle ze i Torino z Mihajloviciem na ławce ma o co walczyć. Forza Milan!
Oceny: +11505
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
21.08.2016 / 22:37:32
Świetny mecz Baccy i bramkarza Milanu Donnarumma :)

topkek
Oceny: +592
21.08.2016 / 22:08:23
Co za mecz, emocje do samego końca. Cieszy oczywiście wygrana, ale Milan zbyt często w grze przypominał #TypowyMilan z poprzednich sezonów - co w sumie nie dziwi, mercato przez te zmiany z właścicielami nikogo konkretnego nie przyniosło (nikt nie wiedział kto ma wykładać kasę, ostatecznie Berlu wyłożył "kieszonkowe" na pożegnanie za co kupili Sosę). Jednak liczę, że Montella nada nowy kierunek zespołowi.

Wielkie owacje dla Bacci za hat-tricka i dla Gigi'ego za tą fantastyczną obronę karnego.
king2004
Zarejestrowany od: 469 dni
Ilość komentarzy: 208
Oceny: +791
Leicester City FC Hull City Borussia Dortmund AC Milan Polonia Warszawa Cracovia Polska San Marino Atlético Madryt
21.08.2016 / 21:29:26
Ależ mecz! Hat-trick Bacci,gol Basseliego,czerwona i niewykorzystany karny. Ach szkoda że takich meczy nie ma na co dzień
Toke99
Zarejestrowany od: 153 dni
Ilość komentarzy: 47
Oceny: +254
Arsenal Londyn AC Milan Lech Poznań FC Barcelona
21.08.2016 / 21:28:43
EEE nie wierzę jak można bronić tak mając 17 lat chociaż odp wydaje sie prosta:"Trzeba się z tym urodzić.Po za tym cieszy że Milan wygrał i że Bacca został bo na pewno przyda się,żeby odrodzić Milan i wrócić do do gry z przed lat.Chociaż okienko jeszcze trwa,ale mam nadzieje że zostanie
21.08.2016 / 20:57:16
Ciekawe jak potoczy się kariera młodego bramkarza Milanu. On ma dopiero 17 lat...
Dawid HM
Zarejestrowany od: 863 dni
Ilość komentarzy: 1010
Oceny: +5443
AC Milan Real Madryt Stomil Olsztyn
21.08.2016 / 22:08:35
niby tak ale jego ciało zestarzeje się szybciej ,widać to po nim.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1363 dni
Ilość komentarzy: 6927
Oceny: +35876
Juventus Turyn
21.08.2016 / 22:16:13
No to całe szczęście że nie jest skrzydłowym i nie bazuje na szybkości. Zachowuje sie dojrzale jak na swój wiek i to wróży tylko dobrze dla bramkarza.
21.08.2016 / 20:28:47
Gratuluję Milanowi zwycięstwa. Nie jestem ich fanem, ale szanuje jako klub i mam nadzieję że wrócą do europejskiej czołówki.
Mick1988pl
Zarejestrowany od: 1538 dni
Ilość komentarzy: 879
Oceny: +5000
Argentyna Polska Valencia
21.08.2016 / 20:23:23
Świetny mecz, mega emocje pod koniec meczu.
Mick1988pl
21.08.2016 / 20:22:52
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Milan - Torino 21.08.2016 wynik: 3:2 z dnia 21.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.