Ilość komentarzy: 570
Oceny: +4841
Polska Atlético Madryt
23.08.2016 / 19:50:13
Cytując- "Ależ ta LaLiga jest nudna, tylko 3 drużyny grają ciekawą piłkę, reszta too poziom Ekstraklasy" itp. Tymczasem- Atletico- Alaves 1:1, Valencia- Las Palmas 2:4, Sporting Gijon- Bilbao 2:1, Celta- Leganes 0-1. Z wieloma zespołami nawet wielka trójka może wtopić.
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 846 dni
Ilość komentarzy: 1068
Oceny: +3718
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
23.08.2016 / 19:44:49
Valencia chyba niestety kolejny rok bedzie zawodzic , Las Palmas moze zas w tym sezonie namieszac.
konrad008
Zarejestrowany od: 1247 dni
Ilość komentarzy: 54
Oceny: +187
Legia Warszawa Polska FC Barcelona
23.08.2016 / 19:11:57
No cóż za to kocham piłkę że nigdy nie można jej przewidzieć wielkie brawa dla Las Palmas kapitana robota brawo
Aluś#VeBForever
Zarejestrowany od: 970 dni
Ilość komentarzy: 134
Oceny: +1185
Napoli Lech Poznań Polska FC Barcelona
23.08.2016 / 18:00:16
Jak to się mówi? co w światło bramki to wpada.
anakonda206pl
Zarejestrowany od: 398 dni
Ilość komentarzy: 58
Oceny: +507
Chelsea Londyn Manchester United PSG Borussia Dortmund AC Milan Polska Real Madryt
23.08.2016 / 16:35:25
Las Palmas w tym sezonie będzie w top 20 albo i nawet w top 15.
Sebastian8725
Zarejestrowany od: 318 dni
Ilość komentarzy: 246
Oceny: -85
FC Kopenhaga Arsenal Londyn Tottenham Hotspur Olympique Lyon Bayern Monachium AS Roma Benfica Lizbona Sevilla Real Madrid II FC Basel
23.08.2016 / 16:19:14
Valencia będzie dobra w tym sezonie pierwszy mecz falstart, a Santi Mina będą się bić o niego
23.08.2016 / 12:41:22
Jak mozna tej ligi nie ogladac !! Ogladalem 4 mecze hiszpanskiej I 3 angielskiej , na angielska kawa jest niezbedna :) a Co do hiszpanskiej..... do kibla nie Wyjde Jak nie zatrzymam :)
Dexter8
Zarejestrowany od: 405 dni
Ilość komentarzy: 111
Oceny: +96
Club Brugge KV Chelsea Londyn Liverpool FC Watford FC PSG AC Milan Juventus Turyn Inter Mediolan Polska Valencia
23.08.2016 / 15:42:00
Podejrzewam że gdybyś obejrzał mecz Liverpoolu z Arsenalem byś nawet nie mrugnął
RvN
Zarejestrowany od: 217 dni
Ilość komentarzy: 87
Oceny: +605
23.08.2016 / 20:22:13
Oglądałem mecz Arsenal - Liverpool. I co ? Pierwsza połowa to jak oglądanie Legii... druga połowa uratowała ten mecz. Więc nie zachwalaj tak tej Premier League. To, że poziom jest tam wyrównany nie oznacza, że jest wysoki.
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 871 dni
Ilość komentarzy: 2687
Oceny: +8111
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
23.08.2016 / 14:52:53
To ja mam zupełnie inne odczucia do obu tych lig.
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
23.08.2016 / 12:17:41
Kolejny dobry mecz w La Liga!
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 306 dni
Ilość komentarzy: 2531
Oceny: +13945
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
23.08.2016 / 10:21:03
czyżby to zapowiedź formy valenci na cały najbliższy sezon?
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 227 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7713
Polska
23.08.2016 / 10:20:15
No coś niesamowitego. 4 strzały celne i 4 bramki. Brawo Las Palmas. :) Mogą namieszać w tym sezonie. Będzie ciekawie. Ładna bramka Boatenga z główki.
onnn
Zarejestrowany od: 840 dni
Ilość komentarzy: 380
Oceny: +3779
Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Polska FC Barcelona
23.08.2016 / 10:09:20
Dobre wzmocnienia Las Palmas, Boateng i Livaja już pokazali na co ich stać. Kanarki lepsze niż w zeszłym sezonie!
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1017 dni
Ilość komentarzy: 1558
Oceny: +12185
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
23.08.2016 / 09:26:32
Widze, ze Las Palmas kontynuuje idee z poprzedniego sezonu i na nude niee mozna narzekac :D
Brawo kanarki !!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Valencia - UD Las Palmas 22.08.2016 wynik: 2:4 z dnia 22.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.