Ilość komentarzy: 70
Oceny: +1238
Chelsea Londyn
24.08.2016 / 10:36:46
Kurcze dobry mecz, ale razi ta słaba obrona, miejmy nadzieję, że Conte zakupi jakiegoś defensora. Batshuayi po prostu dzik, praktycznie z miejsca się u nas odnalazł. Myślę, że on jak i Kante to strzały w 10-tkę. 3 zwycięstwa pod rząd na pewno podbudują ich pewność siebie. Następny mecz z Burnley, musimy wygrać, do boju Blue Army.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 229 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7716
Polska
24.08.2016 / 10:23:08
Gratulacje dla Chelsea. Duża dominacja ale tylko 3-2...Bristol dzielnie walczył za co należy im się szacunek. Batshuayi był strzałem w dziesiątkę. Gracz niesamowity po prostu.
blake1
Zarejestrowany od: 248 dni
Ilość komentarzy: 38
Oceny: +481
24.08.2016 / 09:24:44
Trudne są mecze w pucharach z zespołami z dalszych lig. Dla nich to najważniejszy mecz w sezonie, a dla takiej Chelsea przeprawa do odfajkowania. Jest awans i to cieszy.
cichi
Zarejestrowany od: 585 dni
Ilość komentarzy: 155
Oceny: +732
Liverpool FC
24.08.2016 / 08:53:10
Ciężka przeprawa. Kto by się spodziewał że czwartoligowiec tak postraszy The Blues na SB?
michu24
Zarejestrowany od: 919 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +109
Chelsea Londyn Lech Poznań
24.08.2016 / 01:20:33
strzelają, wygrywają, wszystko cacy tylko niestety tracą za dużo bramek, nawet z takim klubem jakim grali ten mecz i grę w obronie na prawdę muszą poprawić bo w meczu np z Man City albo innym dobrym klubem nie można pozwalać sobie na straty bramek, bo potem może być ciężko odrobić straty albo utrzymać zwycięstwo
Wilku89
Zarejestrowany od: 610 dni
Ilość komentarzy: 482
Oceny: +4836
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
24.08.2016 / 00:06:01
Dalej czekam na Zoume bo obrona kuleje. Natomiast następca DD jest już nam znany. Ciężko się gra przeciwko takim drużynom bo z roku na rok nie ma się z nimi do czynienia. Dla nich to mecz na śmierć i życie dla Chelsea to mecz w którym nie ryzykuje się zawodnikami z największym statusem w klubie.
Lordthebest
Zarejestrowany od: 577 dni
Ilość komentarzy: 331
Oceny: +3185
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Polska Real Madryt
23.08.2016 / 23:22:06
Myślę że przydałoby się nam nawet dwóch obrońców bo ten mecz pokazuje że najsłabsza pozycja u nas to obrona :(
4.Arsenal
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chelsea Londyn - Bristol Rovers FC 23.08.2016 wynik: 3:2 z dnia 23.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.