Gratulacje dla Chelsea. Widać diametralna poprawę stylu i gry The Blues. Conte wykonuje świetną robotę w tym klubie.
Ilość komentarzy: 54
Oceny: +245
Chelsea Londyn Real Madryt
28.08.2016 / 05:28:35
Genialny występ Hazarda w meczu i tez samej drużyny :) 4 mecze i 4 zwycięstwa oby tak dalej, Conte wprowadził nowego ducha walki tak trzymać :)
Krótka analiza:
Pierwsze 30 minut to pressing, podania z pierwszej piłki i genialna gra Hazarda. Gol typowy po fenomenalnym rajdzie, szkoda, że nie trafił po tym strzale z kilku metrów, ale obrońca wyczyścił z linii bramkowej. Co się rzuca od razu to obszar po którym porusza się Kante. PO PROSTU cały środek - dzięki niemu mamy tyle przestrzeni na bokach i luzu; często schodzi po piłki między Cahilla i Terry'ego.
W 32 minucie po raz pierwszy Burnley zdołało przejść większą ilością zawodników na połowę Chelsea, ale nie zdołali oddać strzału na bramkę. Warto podkreślić śpiewy kibiców przyjezdnej drużyny, które trwały nieprzerwanie od mniej więcej 20 minuty do końca pierwszej połowy - coś pięknego. Potem trochę gra się wyrównała, jednak druga linia skutecznie uniemożliwiała przedostanie się pod bramkę Courtouisa. Zauważyłem, że para środkowych stoperów stara sie rozgrywać piłkę na skrzydła, co od razu przypomniało mi o sposobie gry Bonucciego (w tym aspekcie oczywiście).
41 minuta to gol po złym wybiciu golkipera gości oraz ładnej klepce Costa-Hazard zakończonej podaniem Diego i wykończeniu Williana po długim słupku -2-0.
43 minuta - jedyna klarowna sytuacja Burnley w 1. połowie, niestety poza światło bramki. Zdecydowana dominacja Chelsea.

45-60 minuta to kopia 1. połowy z tego samego okresu, w której Chelsea powinna strzelić 2-3 gole, jednak gk Burnley stał na posterunku przy strzałach Costy i Hazarda (idealny strzał z woleja po rożnym Williana. Zdecydowanie najlepszy ich zawodnik. Do tego momentu 17-2 w strzałach dla The Blues.
Mniej więcej do 70 minuty kontrola meczu i gra praktycznie na połowie rywala i na środku boiska. Później trochę do głosu doszło Burnley, jednak nie byli w stanie niczego zdziałać, oprócz paru rożnych.
Pod koniec piękna kontra i gol Mosesa na 3-0, który wreszcie po tylu latach dostaje (mam nadzieję) szanse na regularne występy pod okiem Conte.

Podsumowując, kapitalna gra Chelsea, ale także niedosyt ze strony Burnley, które wydaje się wyszło na ten mecz bez konkretnego planu jak powstrzymać rozpędzoną ekipę z Londynu. Nie można zostawiać tyle miejsca zawodnikom potrafiącym zrobić tzw. coś z niczego.

MVP: Hazard, Kante i całościowo cały zespół Chelsea.
Do następnego meczu!
Donio
Zarejestrowany od: 220 dni
Ilość komentarzy: 126
Oceny: +1263
Chelsea Londyn PSV Eindhoven Lech Poznań Polska Sporting Lizbona Atlético Madryt
28.08.2016 / 08:46:07
Krótka analiza?hehe Ziomek tak się rozpisałeś, że powinieneś jakimś ekspertem zostać albo coś
cichi
Zarejestrowany od: 515 dni
Ilość komentarzy: 138
Oceny: +655
Liverpool FC
27.08.2016 / 23:39:22
Może jeszcze Moses zrobi jakąś karierę w Chelsea.
dogsbreakfast123
Zarejestrowany od: 813 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +50
Chelsea Londyn Bayern Monachium Polska FC Barcelona
27.08.2016 / 22:40:16
Eden Hazard w tym sezonie w końcu się obudził, miło się patrzy na te składne akcje i indywidualne popisy piłkarzy ;)
chelseamiszcze
Zarejestrowany od: 158 dni
Ilość komentarzy: 64
Oceny: +1144
27.08.2016 / 20:22:10
No i gra gitara, pewne zwycięstwo, czyste konto, cóż chcieć więcej. Szkoda, że Diego nic nie ukuł. Cieszy przede wszystkim wysoka forma Edena. Na plus także Moses, który z funkcji rezerwowego wywiązuje się znakomicie. Na chwilę obecną Chelsea liderem i to najbardziej cieszy. Teraz tylko liczyć na potknięcia rywali i nie oddać 1 miejsca. Do boju Blue Army. Pozdro dla prawdziwych fanów Chelsea.
bosze
Zarejestrowany od: 762 dni
Ilość komentarzy: 648
Oceny: +5204
Chelsea Londyn Polska Lechia Gdańsk
27.08.2016 / 19:57:12
W końcu po tylu latach Chelsea ma trenera, który stawia na ofensywę. Poprzednicy Conte zwłaszcza w poprzednim sezonie po strzelonej bramce cofali zespół. KTBFFH
Oceny: +5535
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
27.08.2016 / 18:50:13
Kapitalnie Chelsea rozpoczęła ten nowy sezon!Grają wprost rewelacyjnie!
27.08.2016 / 18:48:32
Kapitalnie Chelsea rozpoczęła ten nowy sezon! Grają wprost rewelacyjnie!
wnw45
Ilość komentarzy: 4116
Oceny: +14535
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
27.08.2016 / 18:31:11
Moses spoznił sie z bramką.... Tak oglądam mecz Arsenalu i patrze na inne wyniki i tak... 9 min Arsenal strzela Chelsea strzela..... 40min Arsenal strzela Chelsea strzela.... 45min Arsenal strzela i czekam ale nic :) Moses sie spoznił o 44 min:P
Koron@K&3lc3
Zarejestrowany od: 165 dni
Ilość komentarzy: 43
Oceny: +109
Dinamo Zagreb Chelsea Londyn Leicester City FC AC Milan Wisła Płock Górnik Łęczna Arka Gdynia Polska Real Madryt Stal Mielec
27.08.2016 / 18:21:02
Chelsea dalej wygrywa, ale tym razem bez nerwówki. Brawo.
27.08.2016 / 18:09:52
No Burnley nie było widać w ogóle co tu dużo mówić.
Daski
Zarejestrowany od: 379 dni
Ilość komentarzy: 100
Oceny: +942
27.08.2016 / 18:06:17
Cieszy mecz bez straty gola oby tak trzymali!
Kolejny świetny mecz Chelsea , grali pod każdym aspektem genialnie
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chelsea Londyn - Burnley FC 27.08.2016 wynik: 3:0 z dnia 27.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.