Ilość komentarzy: 6910
Oceny: +35726
Juventus Turyn
29.08.2016 / 11:48:51
Meczu nie widziałem, ale Atleti musi być bardzo nieskuteczne. Dwóch takich rywali na początek sezonu i ledwo remisy.
Kaamilos
Zarejestrowany od: 583 dni
Ilość komentarzy: 1021
Oceny: +3123
28.08.2016 / 15:46:12
Ogromna przewaga i to wszystko, pierwsze dwa mecze w nowym sezonie na dodatek z beniaminkami na remis nie ciekawie to wygląda...
kitkas
Zarejestrowany od: 546 dni
Ilość komentarzy: 1216
Oceny: +10805
Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan
28.08.2016 / 12:00:35
No to wiem dlaczego Griezmann był tak wściekły,oni to powinni wygrać,uciekają im łatwe punkty ,przynajmniej statystycznie łatwe:)
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1055 dni
Ilość komentarzy: 4735
Oceny: +29232
Wisła Kraków Polska Real Madryt
28.08.2016 / 11:53:35
Beniaminek ma już 4 pkt i to z bardzo trudnymi rywalami je ugrał!!! Jako kibica Królewskich bardzo cieszy mnie ten remis.
Mustafa
Zarejestrowany od: 325 dni
Ilość komentarzy: 2662
Oceny: +16199
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
28.08.2016 / 11:40:17
Skazane na pożarcie Leganés postawiło się Atletico. Gratulacje.
28.08.2016 / 09:22:40
I to jest to- zbyt defensywna formacja. Na Barcelone i Bayern to dobry sposób, ale na takie Leganes grać 4 środkowymi pomocnikami to koszmar, trzeba atakować, a nie ma komu. Tymczasem na ławce Carrasco, Gaitan czy Angel Correa. Obawiam się że po 2 przegranych finałach LM Simeone może zacząć wariować. Oby nie skończyło się jak z Kloppem w BVB.
boniekprezes8
Zarejestrowany od: 142 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: -4
28.08.2016 / 11:04:04
zgadzam sie w 100%,w pilce trzeba troche zamieszac w zaleznosci od przeciwnika,a Simeone ciagle jedno i to samo.I wystarczylo popatrzec na pierwsze minuty i od razu widac,ze ta taktyka z biednym Leganes nie skutkuje.Przestalem ogladac po 15 minutach,bo szlag mnie trafial,a trafil mnie na koncu kiedy zabrali mi 2.500 zl.
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 836 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14145
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
28.08.2016 / 09:17:59
Drugi raz nie potrafią wygrać meczu z beniaminkiem.
king2004
Zarejestrowany od: 465 dni
Ilość komentarzy: 207
Oceny: +783
Leicester City FC Hull City Borussia Dortmund AC Milan Polonia Warszawa Cracovia Polska San Marino Atlético Madryt
28.08.2016 / 09:15:45
Aj szkoda że nie udało im się wygrać bo mają już najprawdopodobniej 4 pkt straty do realu i barcy. Ale to dopiero początek sezonu i nie ma się co przejmować na początek sezonu.
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 678 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5536
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
28.08.2016 / 08:59:21
Atletico trochę zawodzi na razie w La Lidze.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Leganés - Atlético Madryt 27.08.2016 wynik: 0:0 z dnia 27.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.