Ilość komentarzy: 385
Oceny: +4926
Legia Warszawa Polska
02.09.2016 / 20:50:52
Świetny mecz w wykonaniu CITY , piłeczka chodziła świetnie widać rękę PEPa oj sezon będzie udany , początek na to wskazuje oby tak dalej bo ogląda się nowe stare CITY wyśmienicie od pierwszego meczu a Derby Manchesteru oj albo będą najlepszym meczem sezonu albo przez ciśnienie będą nudne , czekam czekam ;)
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 239 dni
Ilość komentarzy: 1935
Oceny: +9889
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
Oceny: -1
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Borussia Dortmund Polska FC Barcelona
29.08.2016 / 13:44:41
Czy zby zaczelo byc widac "reke" Guardioli?
chamstwo
Zarejestrowany od: 1364 dni
Ilość komentarzy: 6927
Oceny: +35882
Juventus Turyn
29.08.2016 / 11:47:45
West Ham w obecnym stanie nie mógł tego wygrać. A City spokojnie mogło wpakować więcej bramek. Sterling dalej na gazie, odżywa pięknie przy Guardioli.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 161 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7682
Polska
29.08.2016 / 08:40:13
No cóż...gratulacje dla City. Sterling nieźle zabawił się przy bramce na 3-1.
EmPi
Zarejestrowany od: 583 dni
Ilość komentarzy: 76
Oceny: +696
Polska
28.08.2016 / 21:36:14
W zasadzie oglądałem tylko końcówkę spotkania, ale trzeba przyznać, że City w dobrym stylu wygrało to spotkanie. Młoty fizycznie nie wytrzymały tego spotkania i w końcówce pachniało pogromem, gdyby swoje sytuacje wykorzystali Nasri, Silva.
28.08.2016 / 21:14:31
ManU ma najlepszy skład ale City i Chelsea są lepsze taktycznie bo grają lepszym ustawieniem niż toporne i ekstremalnie wymagające, eksploatujące i tępe 4-2-3-1.
poohatz
Zarejestrowany od: 1392 dni
Ilość komentarzy: 294
Oceny: +1328
Borussia Dortmund
28.08.2016 / 21:02:35
początek sezonu wyraźnie wskazuje, że liczyć się będą 3 drużyny, a o 4 miejsce z pewnością powalczy Arsene Wenger i Arsenal :)
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 951 dni
Ilość komentarzy: 1390
Oceny: +11039
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
28.08.2016 / 19:37:17
Fajnie ze West Ham nie poddal sie po pierwszej polowie, gdzie zostali zniszczeni i do konca dazyli do remisu. Bardzo dobry mecz :)
28.08.2016 / 19:30:20
Sterling przy Guardioli wznosi się na wyżyny swoich możliwości, nie ten sam koleś co w zeszłym sezonie.
Orteel
Zarejestrowany od: 169 dni
Ilość komentarzy: 148
Oceny: +1158
Manchester City AS Roma Inter Mediolan FC Barcelona
28.08.2016 / 19:30:19
Pierwsza polowa to totalna dominacja. Druga gorsza pachniało remisem nawet. Zmęczenie na pewno granie na takich obrotach jest ciężkie przez cały mecz ale końcówka znowu atak atak. Ciekawe będą derby doczekać się nie mogę United u siebie nie da się tak łatwo zdominować ale pozytywny ten styl Pepa takiego City walczącego kombinacje nie widziałem u Pelego a prawie ten sam skład. Wszyscy dostali jakby nowego kopa wiem to dopiero parę meczów ale Nasri Yaya Fernado to inni zawodnicy jak dostają szanse. Tak samo widzę jest w Chelsea i United nowy trener nowa motywacja.
si1
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +15
Manchester City
28.08.2016 / 19:15:50
/ -10
jak city nie zdobędzię 1 z guardiolą w pl to będzie cud,grają o 5 klas lepiej nż chelsea,united,czy arsenal czy liverpool
Anoo
Zarejestrowany od: 256 dni
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +975
28.08.2016 / 19:36:54
Zarejestrowałeś się pod przykrywką fana Barcelony by wychwalać city ? :D
WHU boryka się z problemami od samego początku, więc faktycznie po takim meczu można wysuwać tak głupie wnioski które nie mają żadnego pokrycia. Zresztą tylko idiota po 3 kolejkach może napisać tekst w takim stylu, bo chyba nie muszę mówić jak City zaczęło poprzedni sezon i jak skończyło.
Chwilami myślałem że komentatorzy dostają orgazmu podczas wymawiania imienia i nazwiska trenera city, komedia...
Kamilos2002_VeB
Zarejestrowany od: 496 dni
Ilość komentarzy: 322
Oceny: -7364
Niemcy FC Barcelona
28.08.2016 / 20:52:08
united jest slabe, guardiola w pierwszym sezonie udowodni ze premier legue to gowno
Deuce
Zarejestrowany od: 1216 dni
Ilość komentarzy: 278
Oceny: +1737
Manchester City Polska
28.08.2016 / 19:58:23
United też z Moyesem zaczęło od Tarczy Wspólnoty, a potem wiadomo jak było, więc się nie gorączkuj.
28.08.2016 / 19:10:35
Przy bramce dla Młotów Clichy i Caballero zachowali się jak dzieci we mgle. Szkoda że Kolarov nie grał od początku na baku obrony, swoją drogą boki obrony w City strasznie kuleją wystarczy popatrzeć jak zawodnik West Hamu zakręcił Zabaletą :D Co do obstawy braki do wydaje mi się że Bravo jako pierwszy Hart jako drugi (nich uczy się grać nogami bo u Pepa to podstawa a szkoda go oddawać bo jak by nie patrzeć to grająca legenda City no i świetny bramkarz) a Caballero może co najwyżej być jako trzeci bo on jest dla mnie przynajmniej średni. Piszcie co wy sądzicie o bokach obrony i obstawie bramki. A no i świetny mecz City! Do boju po mistrza bo sezon długi a start jest dobry!!!
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 574 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20275
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
28.08.2016 / 21:17:12
Moim zdaniem Guardiola powinien pożegnać Caballero, a nie Harta, Caballero to nie poziom City, zaś Hart przyda się na ławce, w razie gdyby Bravo był kontuzjowany, albo dostał czerwoną kartkę, co do boków obrony na miejscu Guardioli pozostawiłbym Clichyego i Zabalete, ale obaj swoje lata mają, więc za Clichy'ego dobrym wzmocnieniem byłby Gaya/Bernat/Rodriguez, a z Zabaletą nie wiem co sądzić, napiszcie sami co sądzicie o Zabalecie ;))
semafor
Zarejestrowany od: 463 dni
Ilość komentarzy: 543
Oceny: +2460
Argentyna Manchester City Borussia Dortmund FC Barcelona Atlético Madryt Sevilla
28.08.2016 / 19:21:54
w wiekszości sie zgadzam, tej bramki nie powinno byc, wyjscie cabalero pod koniec meczu tez przyczynek do utraty bramki.
Citi i tak gra lepiej niz w drugiej czesci poprzedniego sezonu, moze sie jeszcze podciagnal, bo chyba najgorzej to u nich z dyscyplina i konsekwencja.
Rahim rzady dzis
28.08.2016 / 19:04:16
/ -17
tiki taca niszczy ligę angielskom! brawo guardiola naucz grac tych cieniasow angielskich w prawdziwy futbol!
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 841 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14145
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
28.08.2016 / 19:04:01
City idzie jak burza! Świetnie Sterling - 2 bramki na koncie.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - West Ham United 28.08.2016 wynik: 3:1 z dnia 28.08.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.