Jebać zapatrzonych ślepo fanów którzy nie używają mózgu
Brusli14
02.09.2016 / 17:42:21
/ -20
Wybitny zawodnik ale on to tam musi mieć mega ludzi od pr-u... Kilka przegranych finałów, coraz większe zainteresowanie syfem związanym z tym unikaniem płacenia podatków to kończy sobie kariere w reprezentacji bo niby nie może znieść tych porażek a później robi wielką łaskę i wraca ;P
Umiejętności podziwiam ale granie wrażliwej pizdy a potem łaska dla kraju, co chyba jest przywilejem to jednak hańba
/ -22
Dawno nie widziałem tak farciarskiej bramki... powinni ją nominować do Złotej Maliny
chamstwo
Zarejestrowany od: 1490 dni
Ilość komentarzy: 7445
Oceny: +40239
Juventus Turyn
02.09.2016 / 10:40:46
Jak można Messiemu tyle miejsca zostawić żeby się obrócił jak mu się podoba.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7727
Polska
02.09.2016 / 10:13:33
Gratulacje dla Albiceleste. Messi jest po prostu potrzebny Argentynie. Aż strach pomyśleć co to będzie jak zakończy karierę.
/ -14
Lewandowski , Neymar , bale czy Ronaldo nie odstawili tego typu cyrku . Mi chodzi o zajscie jakie mialo niedawno z ta jego reprezentacja , wczesniej no proste ze musial byc kapitanem ale nie teraz .
degren
Zarejestrowany od: 781 dni
Ilość komentarzy: 59
Oceny: +303
02.09.2016 / 10:14:22
dupa boli, Messi musiał Cię mocno skrzywdzić panie hejterze :)
Piknik
Oceny: -20
02.09.2016 / 08:55:33
/ -14
messi kapitanem ... po takiej sytuacji akcji co zrobil to na pewno nie nalezy mu sie opaska .. kapitan musi dawac przyklad a ten to pokazal .
gradienthesjan
Zarejestrowany od: 851 dni
Ilość komentarzy: 272
Oceny: +2829
02.09.2016 / 09:22:49
Przykład pokazuje na boisku.
Każdy kto logicznie myśli zrobiłby to samo.
Jesteś krytykowany w swoim ojczystym kraju choć jesteś jednym z najlepszych w historii tej dyscypliny. Rezygnuje to każdy nawet jego największy hejter prosi go na kolanach żeby wrócił.
Gdyby nic nie mówił po przegranych trzech finałach to nic by sie nie zmieniło a tak to zobaczymy, na razie zmiana trenera na plus
/ -18
Uwielbiam Messiego ale zgadzam się z tobą.. On nie ma charakteru kapitana. U nich przydałby się ktoś Charyzmatyczny jak Puyol on miał to coś.
02.09.2016 / 09:28:27
A Lewandowski ma charakter kapitana? Ronaldo? Neymar? Bale?
Nie! Żaden z nich. Ale nie wiem czy wiecie we wspolczesnej piłce kapitanami są najlepsi piłkarze danej reprezentacji a to z prostej przyczyny. Są autorytetami w swoich zespołach. Poza tym sędziowie bardziej posłuchają się takiego Lewego niż Pazdana czy Wawrzyniaka.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Argentyna - Urugwaj 02.09.2016 wynik: 1:0 z dnia 02.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.