Dobra pierwsza połowa , w drugiej po zejściu Ronaldo coś zaczęło się nie kleić.
11.09.2016 / 12:05:19
Bardziej po zejściu Luki :)
Oceny: +666
11.09.2016 / 09:10:08
Wolał bym 4:0 i bramki 4 obronców :) ale cieszy skutecznosć 5 pramek a martwi strata tak naprawde 3 bo wynik tak własnie powinei wygladac 5:3. Ale najbradziej cieszy wygrana :) oby tak dalej HALA MARDID !!
11.09.2016 / 12:11:01
Dokładnie. Tak jak komentatorzy podkreślają - Osasuna natychmiast zrobiła pozytek z sytuacji i wpakowała brame (szybciej sie już nie dało), a sędzia i tak jej nie uznał.
10.09.2016 / 23:48:56
Dziwna decyzja o karnym dla Osasuny... powinien być przywilej korzyści i bramka uznana bez karnego... czerwona też z dupy.
10.09.2016 / 22:29:09
widzieliście zapowiedzi meczowe i komentarze w meczu barcyz alaves ??? jedno po drogim będzie 4-0 pogrom zlejemy trening !!! plakalem ze smiechu !!!
/ -13
Szczytujecie nad formą Realu, który wygrał z ogórkami z Pampeluny tracąc 2 bramki u siebie, a ściślej rzecz ujmując 3
KibicRealu00
Zarejestrowany od: 758 dni
Ilość komentarzy: 243
Oceny: +1179
Brazylia PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Portugalia Real Madryt
11.09.2016 / 14:25:09
skoro wygrywał 5:0 to kogo obchodzi ze im 2 bramki trafili?
szu01
Zarejestrowany od: 415 dni
Ilość komentarzy: 80
Oceny: +227
Chelsea Londyn Legia Warszawa Real Madryt FC Barcelona
11.09.2016 / 14:17:54
Wygrana to wygrana, kogo obchodzi ile sie bramek stracilo..
Admirał
Oceny: +364
11.09.2016 / 21:46:45
Zgadza się, ale stracone bramki są ważne, zwłaszcza u siebie. Jednak o czymś to świadczy
10.09.2016 / 20:57:08
co mnie cieszy to ze gra real z osasuna a kazdy gada o legii ze bedzie miala ciezko z realem heh wazne ze z nimi zagra
/ -31
Penaldo znowu z metra do pustej. Czy on nie potrafi inaczej strzelać?
ascko
Zarejestrowany od: 714 dni
Ilość komentarzy: 147
Oceny: +796
Wisła Kraków
12.09.2016 / 03:08:17
Wolę zawodnika, który w każdym meczu strzela do bramki, niż wirtuoza akrobacyjnych bramek, którego raz na trzy mecze nie widać
szu01
Oceny: +227
11.09.2016 / 14:22:58
Jezeli jest sie inteligentnym pilkarzem to strzela sie latwe bramki... Prosty football jest najskuteczniejszy, jezli o tym nie slyszales to sie doedukuj na temat pilki noznej... Podejrzewam, ze dobrze wiesz, ze Ronaldo umie strzelac spektakularne bramki, niestety sytuacja na boisku nie zawsze pozwala na takie...
arantar
Zarejestrowany od: 885 dni
Ilość komentarzy: 1356
Oceny: +7618
Leicester City FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Real Madryt
11.09.2016 / 11:20:21
Lepiej mądrze ustawiać się na boisku niż głupio biegać. Widać że nigdy nie grałeś w piłke na wyższym poziomie niż podwórko.
Carlitho
Zarejestrowany od: 533 dni
Ilość komentarzy: 211
Oceny: +683
10.09.2016 / 20:25:50
co zauwazylem - gdy gra real lub barcelona z nizej notowanym rywalem, przegrywajacym 0-6 0-8 , strzelajac bramke honorowa zawodnk cieszy sie bardziej niz sam zwyciezca. to pokazuje jak zespoly w LA LIGA odbiegaja nie tylko technicznie i fizycznie pod wzgledem przygotowania, ale rowniez mentalnie - wydaje im sie ze te zespoly sa niepokonane dla nich, i graniczy to z wielkim sukcesem. z takim podejsciem nigdy zespoly nizszej rangi nie bd mogly rosnac w sile, z takim podejsciem. jak mawial klasyk : "meczy wygrywa sie w glowie - a co jest w twojej glowie?"
Robix
Zarejestrowany od: 934 dni
Ilość komentarzy: 85
Oceny: +343
Argentyna Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City Francja Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
10.09.2016 / 20:21:05
Nie żebym miał jakiś wielki ból dupy o to że Real wygrał ale co jak co ten bramkarz był po prostu słaby ;\
janmudzyn2
Zarejestrowany od: 561 dni
Ilość komentarzy: 2281
Oceny: +13538
Polska Termalica Nieciecza
10.09.2016 / 20:11:26
Real w świetnej formie, co nie wróży dobrze dla Legionistów.
zaku18
Zarejestrowany od: 273 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +4
PSG Legia Warszawa Polska Portugalia Real Madryt Real Madrid II
10.09.2016 / 19:58:21
Real jest najlepszy i wygra ligę mistrzów :)
daniel21061
Zarejestrowany od: 152 dni
Ilość komentarzy: 132
Oceny: +2075
Juventus Turyn FC Barcelona
10.09.2016 / 19:55:56
Czemu sędzia nie zastosował przywileju korzyści tylko podyktował karnego? Bezsensowna decyzja.
Patryk230831
Zarejestrowany od: 131 dni
Ilość komentarzy: 99
Oceny: +165
10.09.2016 / 19:51:31
Bardzo dobry mecz RM ale od zejscia Luki Modricia gra sie posypala i w pewnym momencie moglo byc 5-3 i zrobilo by sie nerwowo ale na szczescie zakonczylo sie 5-2
Oceny: +114
Manchester United Leicester City FC Borussia Dortmund Lech Poznań Polska Real Madryt KSZO Ostrowiec
10.09.2016 / 19:06:56
Genialne zachowanie Bale'a, przy pierwszej bramce dla Realu :)
Dzielcelot
Zarejestrowany od: 1240 dni
Ilość komentarzy: 720
Oceny: +3005
Polska FC Barcelona
10.09.2016 / 19:03:39
Oesu! :O Ronaldo cieszy się z kolegami zamiast zrobić swoją pro cieszynke jakby strzelił fenomenalnego gola na wagę wygranej mś. Miło popatrzeć.
10.09.2016 / 19:01:50
To byly meczarnie z ogorkami,czarno to widze przed meczem z LEGIA.
10.09.2016 / 18:47:56
Ja piernicze w tym meczu powinno paść jeszcze tyle goli i to z obu stron, że głowa mała.
Oceny: +16316
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
10.09.2016 / 18:25:25
Wielkie brawa dla Realu za strzelenie tylu bramek i za zwycięstwo.Jeśli chodzi o stracone bramki to dla tak wielkiego klubu jak Real to jest to trochę obciach dla nich żę stracili dwie bramki z beniaminkiem La Liga!!!!!
Oceny: +436
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Francja Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Torino Ajax Amsterdam
10.09.2016 / 18:06:22
/ -20
bramkarzowi osasuny teraz pewnie przeszkadzzaja nowe tiki jakich niwatpliwe sie w tym meczu nabawił ;p rzuca sie po domu. to jest zart prosze o plusa
Messi912
Zarejestrowany od: 1220 dni
Ilość komentarzy: 347
Oceny: +5058
Argentyna FC Barcelona Atlético Madryt
10.09.2016 / 18:01:17
Nie Ronaldo ani nikt inny ale Modrić jest najbardziej kluczowym zawodnikiem Realu.
MaximilianFCBarcelona
Zarejestrowany od: 267 dni
Ilość komentarzy: 726
Oceny: -12710
10.09.2016 / 17:58:02
/ -47
Mógłbym napisać o dwóch spalonych przy golach czy zabraniu gola Osasunie, ale co tam. Real i tak by pewnie wygrał. Ciesze sie, że Real nie zachował czystego konta i stracił 2 bramki u siebie z ogórami z Pampeluny. Dzisiaj wieczorem Barcelona 6:0 Alaves.
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 571 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20274
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
11.09.2016 / 11:23:13
Toś dojebał hahahhahaha, masz swoje 6:0 hahahahahaha
ElFenomenoRonaldo7
Zarejestrowany od: 1031 dni
Oceny: +4197
10.09.2016 / 22:14:36
HAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHA
real madrit rządzi
Zarejestrowany od: 1369 dni
Oceny: +765
Polska Real Madryt Sabadell
10.09.2016 / 18:09:21
Czyli według ciebie Real Betis to kluczowa druzyna la ligi skoro strzeliła 2 gole barcelonie? Betis to ten sam poziom co osasuna
10.09.2016 / 17:54:55
Gratulacje zwycięstwa dla Realu :) Brawo również dla Ronaldo !
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1248 dni
Ilość komentarzy: 4324
Oceny: +72099
10.09.2016 / 17:53:27
Seria zwycięstw dalej się ciągnie, oby tylko tak dalej! Kroos, Modric i Kovacic - BAJKA!
HALA MADRID!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Madryt - Osasuna 10.09.2016 wynik: 5:2 z dnia 10.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.