Ilość komentarzy: 725
Oceny: +1890
Legia Warszawa Polska
12.09.2016 / 08:36:35
Było blisko cudu, ale i tak wyrównanie przy grze w dziesięciu na jedenastu i przy wyniku 0:2 to coś w rodzaju cudu.
habraj99
Zarejestrowany od: 1119 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +23
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa
11.09.2016 / 18:36:03
Nie wiem czy ktos z was ogladal ten mecz, ale musze wam powiedziec ze byl wspanialy. Dawno nie widzialem Valenci w takiej furii.
Pierwsza minuty juz mogly duzo powiedziec, wiedzialem ze bedzie sie dzialo, no i tak bylo :D
Akcja za akcja chociaz skutecznosc, a szczegolnie Valenci kulała, ale gol na 0;1 chyba podraznil ich na tyle zeby odpowiedziec.
Druga polowa i niestety nieodpowiedzialnosc Pereza i zasluzone czerwo, zaraz potem gol na 0;2 i ciagla przewaga Betisu. Zaraz potem Nani powinien zobaczyc 2 czewona w tym meczu, ale skonczylo sie na zoltej. I wtedy Valencia sie odpalila i to tak ze Betis nie wiedzial co sie dzieje.
Co prawda skutecznosc dalej byla slaba, ale to co wyprawiali gracze Valenci w srodku pola ( czysciutkie odbiory i odrazu pila w przod/ na skrzydlo) i ta latwosc z jaka wchodzili w pole karne, no naprawde bylem w szoku. Wkoncu sie przelamali i wpadla brama na 1;2. Potem bylo jeszcze lepiej, jeszcze intensywniej i nie trzeba bylo dlugo czekac na wyrownanie. Kibice chyba sami nie dowierzali co sie tam dzieje, bo Valencia dalej cisnela. W 90 minucie opadli troche z sil i Betis chcial jeszcze cos ugrac, no i coz, mozna powiedziec ze brama z niczego, bo wczesniej przez pol godziny bronili sie przed podobnymi atakami perfekcyjnie.
Coz, szkoda mi Valenci, ale jesli sie nie ogarna i nie zaczna grac spokojniej w obronie to sezon moga zakonczyc tragicznie.
Trzeba przyznac tez Betisowi, ze zagrali bardzo dobre spotkanie, a Ruben Castro to prawdziwy dzikus :D
Mysle, ze jesli jakis skrot mialby ukazac wszystkie akcje tego meczu to potrzeba byloby z 15 minut.
11.09.2016 / 18:23:57
Castro jak wino, 35 lat a strzela gola za golem :))
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 973 dni
Ilość komentarzy: 1147
Oceny: +7551
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
11.09.2016 / 18:20:28
/ -10
Brawa dla Betisu! Każda porażka Valencii jest dobrym wynikiem ;)
PanSzkodnik
Zarejestrowany od: 392 dni
Ilość komentarzy: 512
Oceny: -1089
Dijon FCO MSV Duisburg Persebaya Surabaya Ilves Sarajevo Rochester Rhinos Al Jazira Nõmme Kalju Guangzhou Evergrande El Jaish
11.09.2016 / 18:04:28
Brawo Sevila
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Valencia - Betis Sevilla 11.09.2016 wynik: 2:3 z dnia 11.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.