Ilość komentarzy: 38
Oceny: +96
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt
13.09.2016 / 21:42:16
WYPIERDALAĆ KURWY MINUSUJĄCE, SZATAN, DEMON ZNAJDZIE WAS O 24:00 GDZIEKOLWIEK NIE BĘDZIECIE, JESTEM DEMONEM, ZNAJDE WAS, I WEJDE W WASZE CIAŁA, MENDY JEBANE! BÓJCIE SIĘ, SRAJCIE KLOCKI W OBSRANE MAJTY, WIDZE WAS!
Oceny: +2865
Liverpool FC Tottenham Hotspur Bayern Monachium Sampdoria Napoli Lech Poznań Zagłębie Lubin Polska Odra Opole
12.09.2016 / 14:59:57
Przy bramce na 2:1 faul przy odbiorze i przy bramce na 2:2 faul Costy bo noga za wysoko
12.09.2016 / 12:46:34
zachowanie cahilla tragedioza ...... na takim poziomie takie błędy takiemu obrońcy nie mogą się przytrafiać, a to że był faul to już inna bajka nie mniej jednak gdyby bez zastanowienia podał/wybił piłkę nie byłoby problemu i Chelsea pewnie zgarnęłaby 3 pkt
szymc
Zarejestrowany od: 405 dni
Ilość komentarzy: 517
Oceny: +4565
Polska Real Madryt Śląsk Wrocław
12.09.2016 / 10:31:06
Brawo Swansea. Na podczas mistrzostw poznałem Walijczyków i muszę powiedzieć, że to przemili ludzie nie to co angole (oczywiście nie ma co uogólniać). Rodowici Angole zawsze, kibicowali drożyną grającym przeciwko Wali, no bo jak to może być, że mała Walia dochodzi wyżej niż ich zadufana w sobie Anglia. Pijani wychwalali Fabiana i cały skład zbudowany bez dużych pieniędzy. Tym bardziej cieszy remis "wielką Chelsea" PS. Fuck the Queen!
grubylolo
Zarejestrowany od: 1420 dni
Ilość komentarzy: 851
Oceny: +931
Chelsea Londyn Górnik Zabrze GKS Katowice
12.09.2016 / 08:24:52
co ten cahill odjebał ? to że był faul niczego nie zmienia - w takiej sytuacji powinien jednym szybkim dotknieciem pilki przekazac ją do curtoisa, a nie pajacować i próbować jakichś "magicznych" przyjęć piłki, szkoda bo swansea w tym meczu nie pokazało absolutnie nic i nie zasłużyli nawet na ćwierć punktu ale Pan cahil do spółki z sędzią zafundował walijczykom cały punkt
sorpresa
Zarejestrowany od: 675 dni
Ilość komentarzy: 636
Oceny: +1901
West Bromwich Albion FC Barcelona
12.09.2016 / 10:13:57
Zmienia, gdyby stracił to można by było go winić, ale on był faulowany i to EWIDENTNIE sędzia skrzywdził Chelsea.
grubylolo
Oceny: +931
12.09.2016 / 10:51:09
w jakimś stopniu na pewno tak, ale z drugiej strony gdyby cahill poprostu podał do tyłu albo gdziekolwiek to do takiej sytuacji by nie doszło, kto jak kto ale cahill to akurat powinien wiedzieć, że na ostatniego się nie kiwa
jerzyyyyyy
Zarejestrowany od: 1583 dni
Ilość komentarzy: 1794
Oceny: +6100
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
/ -45
Lamusy z Chel$ea myślą, że są w stanie zagrozić Guardioli... lamusy.
MaraSalvatrucha
Zarejestrowany od: 395 dni
Ilość komentarzy: 122
Oceny: +107
Brazylia Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt Lechia Gdańsk
11.09.2016 / 22:21:54
ja tam faulu nie widze pozatym uderzenie bylo juz po strzale .a 2 bramka dla swąnzi to istna parodia sedziowania !!
/ -16
Każdy tylko widzi faul przy 2 bramce dla Swansea, ale dla Chelsea przy 2 golu jest to samo FAUL.
Oceny: +535
Arsenal Londyn Manchester United Leicester City FC Bayern Monachium Napoli Polska Real Madryt Termalica Nieciecza
11.09.2016 / 21:28:54
To fakt ale chciałbym w eliminacjach zobaczyć Szczęsnego przez cały mecz w akcji, po wygranej ze szwabami 2:0 mam do niego sentyment i trochę mi go szkoda że nie ma okazji się znowu wykazać
habraj99
Zarejestrowany od: 1056 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +22
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa
11.09.2016 / 20:42:29
Dobrze że nie obstawiałem :P
PanSzkodnik
Zarejestrowany od: 329 dni
Ilość komentarzy: 511
Oceny: -1102
Dijon FCO MSV Duisburg Persebaya Surabaya Ilves Sarajevo Rochester Rhinos Al Jazira Nõmme Kalju Guangzhou Evergrande El Jaish
11.09.2016 / 20:23:56
Czekam na wprowadzenie powtorek bo w tym meczu zmienilyby wynik...
kitkas
Zarejestrowany od: 555 dni
Ilość komentarzy: 1232
Oceny: +10929
Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan
11.09.2016 / 20:05:43
Fajny meczyk ale druga bramka dla SC wpadła po ewidentnym faulu,no ale cóż taka jest piłka:)
100ho
Ilość komentarzy: 2
Oceny: -16
11.09.2016 / 20:58:31
/ -11
Za nieudolne rozgrywanie i grę "na konia" sami sobie winni obrońcy. Latająca noga Costy przy bramce na 2:2 też kontrowersyjna, więc o wypaczeniu wyniku nie ma mowy.
daniel21061
Zarejestrowany od: 159 dni
Ilość komentarzy: 132
Oceny: +2075
Juventus Turyn FC Barcelona
11.09.2016 / 20:01:02
Fabiański powinien grać w lepszym klubie niż Swansea. W tej chwili jest jednym z najlepszych bramkarzy w Anglii.
sebastian840918
Zarejestrowany od: 458 dni
Ilość komentarzy: 1809
Oceny: +18306
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
11.09.2016 / 19:58:09
A więc już tylko City z kompletem puntów.
Sagi881
Oceny: +96
11.09.2016 / 19:35:50
brawo dla Swansea, że przetrwali trudne chwile w 1-szej połowie, w 2-giej słaba gra Chelsea, o mały włos Swansea wygrali by ten mecz, są naprawdę dobrze przygotowani do tego sezonu, bynajmniej na tle takiego rywala jak Chelsea, Swansea wyglądało dobrze, świetna interwencja Fabiańskiego w 66 minucie po strzale Oscara, jednak w końcówce zawodnicy Swansea popełnili o jeden błąd za dużo, Oscar wyrównuje Swansea - Chelsea 2:2
Oceny: +5282
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
11.09.2016 / 19:38:39
moze dobrze by bylo wpuscic luiza i alonso, kto wie conte musi ich wyprobowac, ivanovic i cahill na lawke , azpiliqueta na swoja pozycje czyli prawy obronca i defensywa jak sciana
Omega31
11.09.2016 / 19:33:24
szkoda tego remisu, ale to jest piłka nic nie poradzimy, teraz czas na liverpool i arsenal mam nadzieje ze wygramy
Donio
Zarejestrowany od: 227 dni
Ilość komentarzy: 127
Oceny: +1269
Chelsea Londyn PSV Eindhoven Lech Poznań Polska Sporting Lizbona Atlético Madryt
11.09.2016 / 19:29:08
Nie rozumiem dlaczego Conte nie daje szans Fabregasowi od początku meczu skoro widać, że Matić nie jest w jakiejś świetnej formie, a Fabregas jeśli już dostaje szanse to daje z siebie wszystko!
11.09.2016 / 21:00:32
a napastnik Chelsea trochę za wysoko podniósł nogę przy wyrównującej bramce - niebezpieczna gra
Football_Transfers
Zarejestrowany od: 137 dni
Ilość komentarzy: 901
Oceny: +7015
Valencia FC Barcelona
11.09.2016 / 19:23:07
Wiedziałem, że w tym meczu Chelsea będzie mieć problemy i sprawdziło się, chociaż tego babola, co popełnił jeden z obrońców, to aż współczuje fanom chelsea bólu tyłka :P
Cedur
Zarejestrowany od: 741 dni
Ilość komentarzy: 53
Oceny: +597
11.09.2016 / 20:42:04
babola ? XD przecież to faul był i błąd sędziego. widać że dobrze się znasz na piłce i angielski też umiesz :D ( nawet komentator mówił że był faul) ale jak się w dupie ma oczy to tak jest xd
Wypij7upa
Zarejestrowany od: 1342 dni
Ilość komentarzy: 936
Oceny: +6752
Chelsea Londyn Polska
11.09.2016 / 19:21:34
Costa w gazie i jest liderem strzelców PL. Oby tak dalej.
chelseamiszcze
Zarejestrowany od: 164 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: +1181
11.09.2016 / 19:12:41
Karwa szkoda straconych punktów, ale sędziowanie w tym meczu to po prostu patola. Courtois też się nie popisał, Cahill również, choć był faulowany, ale sędzia oczy miał w dupie. No cóż to jest Chelsea, nigdy się nie poddajemy i walczymy do końca. Na plus w tym meczu to dobra forma Costy i widać jego oddanie na boisku, Oscar, Matić, Kante wiadomo też na plus. Następny sprawdzian w piątek i to z Liverpoolem, więc nie można sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Do boju Chelsea, musimy pokazać prawdziwy pazur. Pozdro dla oddanych kibiców Chelsea, a nie tych co płaczą już po jednym nieudanym meczu.
11.09.2016 / 19:10:14
Fabregas powinien grać od początku niech to Conte w końcu zrozumie.
11.09.2016 / 19:03:30
Brawo dla sędziego przy 2 golu Swansea !
Tylko od tylca go kopną i poleciał na brame, po co gwizdać takie coś ?:)
fruspeed
Zarejestrowany od: 1217 dni
Ilość komentarzy: 301
Oceny: +2109
11.09.2016 / 19:14:46
na początku myślałem, że piłkę mu wybił, ale powtórka wyjaśnia - kopnął go 2 razy w nogi... Ale co by nie mówic Chelsea straciła 2 gole na własne życzenie..
/ -47
Normalnie odebrał mu piłkę. Nie płacz dzieciaku, Chelsea i tak będzie się biła z Arsenalem o 4 miejsce.
wnw45
Ilość komentarzy: 4127
Oceny: +14567
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
11.09.2016 / 19:57:14
Zeby jeszcz Mu nie goniło ekip z Londynu... Mecz z City pokazał ze jeszcze chuja grają a kasy wydali...
Chmiieluu
Zarejestrowany od: 680 dni
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +1123
Australia Manchester City Polska FC Barcelona
11.09.2016 / 19:03:29
Co za mecz, emocje do końca. Jako fan City cieszę się, że kolejny pretendent do mistrzostwa traci punkty :D Fabiański się do tego przyczynił
11.09.2016 / 19:01:09
Fabian dziś dużo lepszy od Courtois co zawsze miło oglądać. Tym sposobem już tylko City z kompletem punktów.
wnw45
11.09.2016 / 21:54:38
Courtois to czesto ma słabe mecze troche przereklamowny jest.
/ -14
glupie patalachy, znowu kupon zj*baly....
11.09.2016 / 18:58:54
w zasadzie to sedzia zajebal mi 200zł bo nie powinno byc karnego...
Oceny: +20279
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
11.09.2016 / 19:06:22
Liga Angielska, wyrównana i emocjonująca.
K.R.U.L.
11.09.2016 / 19:48:12
Nie tylko w Anglii ;>
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Swansea City AFC - Chelsea Londyn 11.09.2016 wynik: 2:2 z dnia 11.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.