Dijon FCO MSV Duisburg Persebaya Surabaya Ilves Sarajevo Rochester Rhinos Al Jazira Nõmme Kalju Guangzhou Evergrande El Jaish
Ilość komentarzy: 3397
Oceny: +18710
Jagiellonia Białystok Polska
11.09.2016 / 20:26:15
Wow, 3:0 po 27. minutach, do przerwy 4:1 i to wypuścili..? A więc powrót jeszcze efektowniejszy niż Górników w meczu z Piastem we wczorajszym meczu... Gratulacje dla Hoffenheim.
Gra się do końca! ;)
king2004
Zarejestrowany od: 536 dni
Ilość komentarzy: 212
Oceny: +820
Leicester City FC Hull City Borussia Dortmund AC Milan Polonia Warszawa Cracovia Polska San Marino Atlético Madryt
11.09.2016 / 20:41:01
Ale ludzie sa pojebani. Nie wiem czemu zminusowali tego pana na górze. Napisał fajny kom a wy od razu minuse
Xtremebass
Zarejestrowany od: 474 dni
Ilość komentarzy: 503
Oceny: +3501
12.09.2016 / 14:57:56
Bo z tego co wiem to 'powrot' nie byl Mainza tylko Hoffeinheimu idioto to on powrocil I strzelil 3 bramki
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - 1. FSV Mainz 05 - Hoffenheim 11.09.2016 wynik: 4:4 z dnia 11.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.