Czy nie powinniśmy iść w ślady Belgi i zaryzykować bardziej ofensywnym ustawieniem?
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +232
Polska
13.09.2016 / 22:58:36
W obronie wymieniłeś 3 stoperów. Chyba tylko Pazdan nadawałby się na lewą, ale wątpię żeby wtedy coś wniósł w ataku.
Bombadil97
Zarejestrowany od: 290 dni
Ilość komentarzy: 1374
Oceny: +6164
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Fulham Ajax Amsterdam Polska Real Madryt
Oceny: +14132
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
12.09.2016 / 22:50:30
Zasłużył na powołanie... Teraz jest jego czas. Nie wahałbym się na miejscu Nawałki i posadził Milika na ławce, żeby ostudzić jego gorąca głowę bo to co wyrabia to woła o pomstę do nieba. "Teodor" musi dostawać więcej szans bo Lewandowski-Milik to trochę za mało, musi być ktoś trzeci by rywalizować z Milikiem i najlepiej czwarty. Mam nadzieję, że Stępiński nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
John_Cena
Zarejestrowany od: 371 dni
Ilość komentarzy: 1347
Oceny: +7763
12.09.2016 / 21:51:25
No ciekaw jestem czy zagra z Danią,w sumie powinien bo zasługuje na to,przecież pokazuje to na boisku
Ryba3
Zarejestrowany od: 1642 dni
Ilość komentarzy: 1548
Oceny: +8582
RSC Anderlecht Hull City Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
12.09.2016 / 21:19:58
Teodorczyk w Belgii jak Lewandowski w Niemczech co mecz to bramka i do tego asysty :D
agento
Zarejestrowany od: 202 dni
Ilość komentarzy: 909
Oceny: +7363
Tottenham Hotspur Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
12.09.2016 / 21:07:24
Teodorczykowi świetnie idzie, mógłby wreszcie zastąpić Milika i dać się pokazac.
Żewłakow też.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - RSC Anderlecht - Charleroi Sporting Club 11.09.2016 wynik: 3:2 z dnia 11.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Inne"w wysokiej jakości transmisji na żywo.